דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat מסייעת לחברות להדוף מתקפות כופר עם יכולות השחזור המהירות בעולם
חברת Infinidat מסייעת לחברות להדוף מתקפות כופר עם יכולות השחזור המהירות בעולם
איריס וינשטיין 08/04/21 |  צפיות: 1253

Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על יכולות שחזור הנתונים המהירות ביותר בעולם ושדרוג משמעותי של פתרון ה- InfiniGuard שלה לארגונים. יכולות ה- InfiniGuard® CyberRecovery החדשות מספקות מנגנון הגנה ייחודי למערך הגיבוי הכולל שכבת הגנה נסתרת תוך שימוש בסנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי או מחיקה ויכולות התאוששות כמעט מידית לנקודות זמן הקודמות להתקפה. זאת, בהתאם למדיניות הגנת סייבר שמוגדרת על ידי הלקוח. חדשנות זו עונה באופן ייחודי על האיום של מתקפות סייבר, דוגמת כופרות, שתוקפות ארגונים בממוצע כל 14 שניות1.

"עם פתרון ה- InfiniGuard שלנו, Infinidat מעלה משמעותית את רף ההגנה מפני כופרות עם התאוששות כמעט מיידית", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "השיפורים החדשים והמרתקים בפלטפורמת InfiniGuard מאפשרים יכולות התאוששות מעולות המקדמות את הגנת המידע. אנו מאפשרים ללקוחות Infinidat להקים קו הגנה חדש וקריטי לגיבוי הנתונים בשנת 2021 והלאה".

InfiniGuard CyberRecovery מתמודד מול האיום ההולך וגובר של כופרות, הכולל חדירה זדונית למרכזי הנתונים של ארגונים וספקי שירותי ענן.

כאשר כופרה מתקיפה מרכזי נתונים, היא הורסת עותקי גיבוי נתונים, גונבת אישורי כניסה למערכת שיאפשרו לה לקחת את מערכי המידע של המשתמש כבני ערובה, ואף גרוע מכך. התקפות כופרה גרמו לעסקים בכל סדרי הגודל להפסיק את הפעילות בין לילה, ולכן אין זה יוצא דופן שחברה משלמת סכום כסף גדול כדי להחזיר את העסק למסלול.

"עם כופרות שכבר עולות לעסקים 20 מיליארד דולר לשנה, סמנכ"לי מערכות מידע צריכים לפעול מעבר לגיבוי בלבד בכדי להציב אסטרטגיית אבטחת סייבר מקיפה וחסונה", אמר אריק בורגנר, סגן נשיא למחקר בקבוצת מערכות תשתית, פלטפורמות וטכנולוגיות, ב-IDC. "אסטרטגיה זו צריכה לספק תהליכי עבודה שקופים ומבוססים על מדיניות תוך שימוש בעותקי מידע בלתי ניתנים לשינוי, יצירת חיץ בלתי עביר והתאוששות גמישה, גרעינית וביצועית גבוהה - כל אלה מרמזים על הצורך בארכיטקטורת הגנה על נתונים הבאה."

זהו אתגר רציני לגלות כיצד תוכנת כופר חודרת לתשתית מערכות מידע ארגונית ולעיתים קרובות הדבר מתגלה לאחר שכבר נגרם נזק לחברה. שטח ההתקפה גדל במהלך השנה האחרונה בגלל העלייה בהיקף העובדים מהבית. קו ההגנה המסורתי היה גיבוי נתונים, אך טרוריסטים ברשת תוקפים כעת את הגיבוי ואת האחסון שמאכלס את פתרונות הגיבוי; לכן גיבוי נתונים בפני עצמו כבר אינו מספיק כהגנה.

InfiniGuard CyberRecovery מגן על פתרון הגיבוי עצמו באמצעות ההגנה הנסתרת שלו, המהווה גישה חדשה להגנה מפני כופרות ואיומי סייבר אחרים. InfiniGuard מציע סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי באמצעות טכנולוגיית WORM (כתוב פעם אחת, קרא הרבה), ומבטיח שלא ניתן למחוק, להצפין או לשנות עותקי נתונים.

פתרון ההתאוששות המורחב של Infinidat ממנף גם יכולת ליצירת עותקי מידע מוגנים, בהתאם למדיניות הלקוח, יכולת המאפשרת התאוששות כמעט מידית למספר רב של נקודות בהיסטוריה ולקבלת תקינות ועקביות של נתונים. עבור ארגונים שרוצים לאמת את הנתונים לפני שהם חוזרים סביבה תפעולית עסקית און-ליין, InfiniGuard מספק סביבת בדיקה מבודדת וקלה לשימוש.

"ההגנה על כל סביבת הגיבוי היא כעת חלק חיוני באסטרטגיית הגנת הסייבר של כל ארגון", אמר גרג הריסון, סמנכ"ל חשבונות גלובליים של CBTS. "כשותף של החברה, InfiniGuard CyberRecovery מציע ללקוחותינו דרך חדשה וחזקה להגן טוב יותר על עצמם מפני איומים ההולכים ומתגברים. המהירות שבה אתה יכול להתאושש, עם שלמות נתונים מלאה, הופכת את InfiniGuard לכוכב הרוק של התאוששות מאסון סייבר".

החידוש של Infinidat בפלטפורמת InfiniGuard מעניק ללקוחות אנטרפרייז את היכולת ליישם אסטרטגיה חדשה ויעילה יותר כדי להגן מפני מתקפות סייבר, להתמודד ולהתאושש מהן.

(1) Cybersecurity Ventures.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי השלימה אבני דרך משמעותיות בהרחבה אגרסיבית של יוזמות ממוקדות שותפים. Infinidat השקיעה רבות בהרחבת תכנית השותפים לדירוג של חמישה כוכבים, הגדלת הכנסות השותפים והמרווחים, מימון משותף לפיתוח השיווק (MDF) ואירועים משותפים.

חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר

Infinidat ממנה את בכיר תעשיית האחסון אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק (CMO). הרצוג, בכיר לשעבר בחברות האחסון העולמיות EMC ו- IBM, הצטרף ל-Infinidat החל מהיום (ה-20 לאוקטובר 2021) ומדווח למנכ"ל החברה פיל באלינג'ר.

F5 מגדילה את המחויבות שלה לקוד פתוח
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על הרחבת תמיכתה בלקוחות המנהלים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומאמצים טכנולוגיית קוד פתוח כדי להניע לחוויות דיגיטליות מודרניות.

Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI