דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים לרגל יום האישה הבינלאומי: בחברת Comm-IT גאים לבשר על גיוסי שיא של נשים
לרגל יום האישה הבינלאומי: בחברת Comm-IT גאים לבשר על גיוסי שיא של נשים
איריס וינשטיין 08/03/21 |  צפיות: 1017

החברה מתרחבת בינלאומית ותוך 12 חודשים הגדילה את הצוות ב -30%. רק מאז אוקטובר גייסה החברה עשרות אנשים, ביניהם גם נשים לתפקידי ניהול והובלה טכנולוגית

חברת Comm-IT, מובילה עולמית בפיתוח תוכנה מותאמת אישית מקצה לקצה, מודיעה על שיא של גיוסי נשים בחברה. מאז אוקטובר גייסה החברה עשרות עובדים, כאשר מספר הנשים בתפקידים טכנולוגיים, כגון ניהול פרויקטים, פיתוח תוכנה, תקשורת וענן, וכן בתפקידי הנהלה - הוא כפול מהנהוג בשוק.

חברת Comm-IT מונה כ-500 עובדים, מתוכם 400 עובדים בישראל וכ-100 במטות בארה"ב ובאירופה. החברה מעסיקה 102 נשים, בהן נשים רבות בתפקידי ניהול בכירים ובדרגי ניהול ביניים. בנוסף, החברה מובילה פרויקט שילוב של נשים חרדיות בתפקידים טכנולוגיים של פיתוח תוכנה, מנהלות מוצר ובודקות תוכנה. מהחברה נמסר כי חלק נכבד מהנשים מהקהילה החרדית, שהחלו את דרכן כבודקות תוכנה בחברה, קודמו לתפקידי ניהול.

לנה מזמר, סמנכ"לית משאבי אנוש ב-Comm-IT אמרה כי: "כמרכז הפיתוח המוביל בישראל, אנחנו שואפים כל העת להגדלת הגיוון וההכללה בקרב המומחים והמנהלים בחברה ובו בעת ממשיכים בתהליכי סינון קפדניים שמבטיחים את הרמה המקצועית והתאמה לתרבות הארגונית שלנו. משבר הקורונה יצר הזדמנויות רבות לנשים וגברים בתחום ההייטק, לשלב ביתר קלות בין חיי המשפחה לחיים המקצועיים באמצעות עבודה היברידית מהבית ומהמטה, והמשק כולו יוצא נשכר מכך. אני מברכת את כל הנשים שהצטרפו אלינו בשנה האחרונה ומאחלת להן להמשיך לצמוח איתנו".

אריק פיינגולד, נשיא Comm-IT אמר כי: "רבות החברות שצמצמו את כוח העבודה שלהן בשנה האחרונה, עקב משבר הקורונה. לעומתם, חברת Comm-IT ממשיכה לצמוח עם גיוסים חדשים, ואנו שמחים כי רבים מהגיוסים הם של נשים לתפקידים טכנולוגיים וניהוליים. אנו מחויבים ליצירת מגוון אנושי ולבניית תרבות ארגונית בה לכולם יש הזדמנות להתקדם ולממש את הפוטנציאל שלהם. המגוון האנושי שלנו, הכולל נשים וגברים מרקעים שונים, מאפשר לנו להצטיין, להוביל פרויקטים בחוכמה ולהציג חדשנות וביצועים יוצאי דופן ללקוחותינו".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי השלימה אבני דרך משמעותיות בהרחבה אגרסיבית של יוזמות ממוקדות שותפים. Infinidat השקיעה רבות בהרחבת תכנית השותפים לדירוג של חמישה כוכבים, הגדלת הכנסות השותפים והמרווחים, מימון משותף לפיתוח השיווק (MDF) ואירועים משותפים.

חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר

Infinidat ממנה את בכיר תעשיית האחסון אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק (CMO). הרצוג, בכיר לשעבר בחברות האחסון העולמיות EMC ו- IBM, הצטרף ל-Infinidat החל מהיום (ה-20 לאוקטובר 2021) ומדווח למנכ"ל החברה פיל באלינג'ר.

F5 מגדילה את המחויבות שלה לקוד פתוח
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על הרחבת תמיכתה בלקוחות המנהלים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומאמצים טכנולוגיית קוד פתוח כדי להניע לחוויות דיגיטליות מודרניות.

Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI