דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ריבלייז משבשת את האבטחה באינטרנט עם Curiefens; מביאה אבטחה מקורית בענן בקוד פתוח לארגון
ריבלייז משבשת את האבטחה באינטרנט עם Curiefens; מביאה אבטחה מקורית בענן בקוד פתוח לארגון
חיים נוי 02/03/21 |  צפיות: 260

ריבלייז משבשת את האבטחה באינטרנט עם Curiefens; מביאה אבטחה מקורית בענן בקוד פתוח לארגון

פלטפורמה חדשה מקורית בענן בקוד פתוח מגינה מפני איומים ומצמצמת אותם, תוך שמירה על פרטיות המשתמשים

סאניווייל, קליפורניה, 2 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Reblaze, ספקית מובילה של פתרונות אבטחה מנוהלים במלואם מקוריים בענן, הודיעה היום על הזמינות הכללית של Curiefense. Curiefens, שמיועדת לשבש את אבטחת הרשת, היא פלטפורמת אבטחה מאוחדת בקוד פתוח שמגינה על יישומים ו-APIs מקוריים בענן בארגון.

לדברי Gartner, לפי התחזיות יותר מ-75% מהארגונים הגלובליים יפעילו יישומים במכולות בפרודקשן עד 2022, עלייה לעומת פחות מ-30% ב-2020. הגידול העצום הזה מצביע על המעבר של הארגון המודרני לארכיטקטורת ענן מקורית. בה בעת, המגוון של וקטורי תקיפה גדל, ויוצר אתגרים חדשים ומתפתחים באבטחת הסביבות המודרניות.

הארגון המודרני צריך אבטחה מדרגית שמובנית בתוך הסביבה מההתחלה, תוך הבטחת שליטה מלאה ופרטיות של נתוני הלקוחות והמשתמשים. עבור ארגונים שרוצים לאמץ סביבות פתוחות, פתרונות האבטחה הוותיקים מציבים אתגרים למפתחים ולמהנדסים. מבעיות של גישה של צדדים שלישיים לנתונים ועד להיעדר שילוב של רשתות שירותים, האתגרים האלה יוצרים סביבה לא ידידותית ופוטנציאלית פחות בטוחה לחדשנות.

ריבלייז השיקה את Curiefense כדי לתת מענה לצורכי האבטחה המקוריים בענן ולבטל את האתגרים האלה על ידי אימוץ מודל של סביבה פתוחה המבוססת על שיתוף פעולה. Curiefens מבוססת על פרקטיקות מודרניות כמו GitOps ומספקת תמיכת אבטחה מקורית להתקנות במכולה כמו Kubernetes ורשתות שירותים כמו Istio.

בנוסף, Curiefens נותנת למפתחים את היכולת לפתח ולהרחיב בקלות יישומי קוד פתוח, תוך הצעת חבילה שלמה של הגנה על API ויישומים, כולל DDoS, WAF וגילוי בוטים מתקדם. בעוד שהספקים הוותיקים מפענחים, מנתחים ומאחסנים את תנועת הלקוחות בתשתית קניינית, Curiefens שומרת על פרטיות מלאה, ומבטלת את הצורך בגישה של צדדים שלישיים לתעבורה והנתונים של הלקוח.

המפרט המלא של Curiefens כולל:

  • מבוססת GitOps, ניתנת להפעלה דרך API או UI.
  • הגנה על יישומים ו-API כולל DDoS, WAF, הגבלת קצב מתקדמת ובקרת זרימת סשן.
  • ניתוחים/ מטריקות בזמן אמת, משולבים עם Prometheus/Grafana ומחסנית ELK
  • הזנות איומים אוטומטיות מובנות + הבאאת שלך
  • גילוי בוטים מתקדם/ אימות אנושיביומטרי
  • שירותי פרימיום כולל תצורת אבטחהאוטומטית מבוססת למידת מכונה ותמיכה 24/7.

"המגוון, התדירות והחומרה של התקפות סייבר מתפתחים כל הזמן ואבטחה היא לא רק בעיה של מנמ"רים ומנהלי אבטחה, היא בעיה של מפתחים", אמר צורי בר יוחאי, סמנכ"ל טכנולוגיות ומייסד שותף של ריבלייז. "הקוד הפתוח הוא הספר החדש של חברות האבטחה. כדי להגן על הארגון המודרני, יש חשיבות רבה לשיתוף פעולה. אנחנו נרגשים להכריז על Curiefens ולשתף פעולה עם Envoy, Kubernetes וקהילות מקוריות בענן אחרות כדי להביא אבטחה ארגונית למפתחים בקנה מידה גדול".

"התקנות מודרניות מקוריות בענן צריכות אבטחה מתוחכמת בקצה הרשת, והיסטורית זה היה חסר בפתרונות פתוחים", אמר מאט קליין, היוצר של Envoy Proxy. "Curiefens נוקטת בגישה פתוחה חדשה לבעיה ישנה ואני מאוד נרגש לראות את הפתרון הייחודי הזה בשוק. קהילת Envoy מצפה לעבודה עם הצוות של Curiefens כדי לעשות איטרציות ולעבוד ביחד על היוזמה הקריטית הזאת".

"סביבת האבטחה המודרנית מתפתחת במהירות, ואנחנו חייבים כל הזמן לצפות להתפתחות הטכנולוגית הבאה כדי להבטיח שאנחנו מקדימים בצעד את השחקנים הזדוניים", אמר כריס פריירה, מהנדס ראשי, אדריכל של WebEx Platform, סיסקו. "Curiefens משלבת את היכולת ההיסטורית של חומת אש ליישומי אינטרנט עם הספר החדש במיקרו שירותים. זה מאפשר לנו לשים באמת את הלקוחות שלנו והנתונים וצורכי הפיתוח שלהם בראש".

משאבי תמיכה:

Curiefense Quick Start Guide
GitHub Repo
O’Reilly Katacoda Demos
Reblaze Blog
Curiefense Blog

אודות ריבלייז

ריבלייז Reblazeהיא ספקית של פתרונות אבטחה מבוססי ענן מנוהלים במלואם עבור אתרים, יישומי אינטרנט, שירותים ו-APIs. הפתרון הטכנולוגי המאוחד וקנייני שלה משתלב באופן מלא עם AWS, Azure, Google ו-Digital Ocean, ומשלב למידת מכונה, גילוי איומים מסתגל ועננים פרטיים וירטואליים ייעודיים כדי להגן על הנכסים של הלקוחות מפני איומי אינטרנט. הוא מציע WAF מהדור הבא, הגנת DoS/DDoS עם מדרוג אוטומטי, ניהול בוטים, אבטחת APIs, שילוב CDN, בקרת תעבורה בזמן אמת ועוד דרך קונסולת הניהול מבוססת האינטרנט האינטואיטיבית שלו. גילוי אנושי ביומטרי וניתוח התנהגותי מזהים וחוסמים אפילו בוטים מודרניים מתוחכמים שמחקים פעילות אנושית ויכולים לחמוק מפתרונות מסורתיים לצמצום בוטים. בנוסף לרשת השותפים הבינ"ל שלה, יש לריבלייז משרדים בארה"ב, סינגפור וישראל.

קשרי מדיה

Reagan McAfee
Offleash for Reblaze
reblaze@offleashpr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אגתיה מתחילה במסע שינוי עם האסטרטגיה שלה להיות מובילה במזון ומשקאות עד 2025
Agthia Group PJSC חשפה את האסטרטגיה ארוכת הטווח שלה להפוך למובילה במזון ומשקאות באזור המזרח התיכון, צפון אפריקה ופקיסטן (MENAP) ומעבר להם עד 2025. האסטרטגיה בנויה על שלושה עמודים אסטרטגיים (צמיחה, יעילות ויכולת) ומיועדת להגדיל את הובלת השוק של הקבוצה, לספק ערך משמעותי לכל בעלי העניין ולהמשיך ליצור גידול ברווחיות עם גישה ששמה את הצרכן במרכז

מובילת האדטק אפגרד וחלוצת המציאות הרבודה EyeWay Vision יוצרות שותפות כדי ליצור חוויית לימוד של מציאות רבודה יחידה מסוגה
המהלך שם את אפגרד ו-EyeWay Vision בחזית של הכללת מציאות מעורבת כדי לשפר את חוויות הלמידה של הלומדים של אפגרד ~

RubrYc Therapeutics מודיעה על הסכם לשיתוף פעולה מחקרי ואופציה לרישיון עם Zai Labs
RubrYc Therapeutics, Inc., חברת ביופראמה בשלב הפרה קליני שמפתחת תרופות סלקטיביות מבחינת אפיטופ, הודיעה היום שהתקשרה בהסכם לשיתוף פעולה מחקרי ואופציה לרישיון עם Zai Labs, Inc. לשימוש בפלטפורמת המולקולות המהונדסות בקנה מידה בינוני (MEMs) של RubrYc, כדי לזהות נוגדנים חד שבטיים עם תפקוד ביולוגי משופר בשביל מטרה אונקולוגית שלא נחשפה.

מובילים במדע מכל העולם משיקים התחייבות כלל עולמית לבטוח במדע
לקראת ציון יום האור הבינ"ל של השנה ב-16 במאי, ועדת ההיגוי של יום האור הבינ"ל הודיעה על ההשקה של ההתחייבות לבטוח במדע, קמפיין כלל עולמי כדי לקדם תמיכה בתהליך המדעי ולהכיר בתועלת הרבה של המדע לחברה

תעשיית המשחקים מהרהרת על הקמפיין PlayApartTogether# ומתחייבת לו שוב בציון הדרך של שנה אחת
הקמפיין מעודד את השחקנים למלא אחר הנחיות הבריאות והבטיחות של ארגון הבריאות העולמי לגבי קוביד-19; מספק מידע וקשר חברתי

טים בורן מתמנה לסגן נשיא, אוקיאניה ודרום מזרח אסיה של קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso
קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries ("הקבוצה"), חברת בת של Nikkiso Co., Ltd (יפן), שמחה להודיע שטים בורן מונה לסגן הנשיא של אזור אוקיאניה ודרום מזרח אסיה.

מתקן חדש של Nikkiso Cryo Inc. מגדיל את הייצור של משאבות קריוגניות
Nikkiso Cryo Inc. (NCI), לאס וגאס, נבאדה, חברה בקבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), חלק של Nikkiso Co., Ltd (יפן) מודיעה על המתקן החדש שלה שמגביר את היעילות והקיבולת של ייצור המשאבות הקריוגניות שלה

זיהוי הפנים לווידאו חי SAFR המוביל בענף משולב עם Geutebrück VMS
כולל זיהוי בזמן אמת, אוטומטי עם נטאי נמוך של עובדים שהסכימו להצטרף ואנשים חשודים

מבית החרושת ישר לבית, שואב האבק המתקפל החכם Redkey F10 מציע מחיר משתלם מדהים
מוצר רב תכליתי איכותי משמעו הרבה כסף? לא בהכרח! שואב האבק המתקפל החכם Redkey F10 הגיע כדי לחדש בניקיון של משקי בית. F10 שיוצר לפי הזמנה מכוון לצרכי הניקיון בתרחישים של העולם האמיתי, מצויד בטכנולוגיות מתקדמות בתעשייה, מיוצר על ידי בתי חרושת בינ"ל משוכללים, ומסופק לבתים באמצעות מערכת הלוגיסטיקה הבינ"ל של Muchen

stc pay עם UM MENA ואינמובי זוכה בארבעה פרסים ב-MA SMARTIES MENA 2020
הקמפיין Stay at Home של stc pay זוכה בפרס כסף ושלושה ארד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI