דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Bessemer Venture Partners סוגרת 3.3 מיליארד דולר בשתי קרנות; מקדמת בברכה את הוותיק מ-Amazon.com ג'ף בלקברן כשותף
Bessemer Venture Partners סוגרת 3.3 מיליארד דולר בשתי קרנות; מקדמת בברכה את הוותיק מ-Amazon.com ג'ף בלקברן כשותף
חיים נוי 28/02/21 |  צפיות: 297

Bessemer Venture Partners סוגרת 3.3 מיליארד דולר בשתי קרנות; מקדמת בברכה את הוותיק מ-Amazon.com ג'ף בלקברן כשותף

  • סוגרת את BVP XI עם התחייבויות של 2.475 מיליארד דולר ואת BVPCentury II עם התחייבויות של 825 מיליון דולר
  • מודיעה על ההוספה של המנהל הבכיר באמזוןלשעבר ג'ף בלקברן כשותף
  • מקדמת את מרי דונופריו, מייק דרוש, טס הץ'ואנדרו הדין לשותפים

סן פרנסיסקו, 26 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

Bessemer Venture Partners, חברת הון סיכון גלובלית לשלבים המוקדמים, הודיעה היום על הסגירה של שתי קרנות חדשות, שמוסיפות הון של 3.3 מיליארד דולר להשקעה בחברות טכנולוגיה מבטיחות בשלבי הצמיחה המוקדמים שלהן והשלבים שאחריהם.

בנוסף, החברה קידמה בברכה חמישה חברים חדשים: ג'ף בלקברן, שמצטרף אל Bessemer Venture Partners מאמזון לצד הקידום של המשקיעים הקיימים של בסמר מרי דונופריו, מייק דרוש, טס הץ' ואנדרו הדין.

היום הוא ציון דרך נהדר בבסמר כשאנו משיקים את הקרנות הכי חדשות וגדולות שלנו ומוסיפים חמישה משקיעים יוצאי דופן לשותפות", אמר ג'רמי ליוויין, שותף במשרד הניו יורקי של בסמר. "אני שמח לציין את ההצלחה של מרי, מייק, טס ואנדרו ונרגש לקדם את פניו של ג'ף לחברה. אני מכיר את ג'ף 15 שנה ואני מעריץ מאוד את הרקורד המהמם שלו כחדשן ומנהל יחד עם הענווה הרבה שלו. אני יודע שהניסיון שאין כמוהו שלו בניהול אחד ממותגי הטכנולוגיה והצריכה הגדולים ביותר בעולם יועיל לצוות שלנו ולמייסדים הרבים שמשתפים פעולה עם בסמר".

בלקברן מצטרף לבסמר אחרי קריירה של 22 שנים באמזון, הוא הצטרף לראשונה לענקית המסחר האלקטרוני אחרי ההנפקה שלה ולאחר מכן הוביל את הצמיחה שלה בעסקים הליבתיים של זירות מסחר וההתרחבות ב-Amazon Advertising, Prime Video, Amazon Music ו-Amazon Studios. בתפקידו האחרון בלקברן שימש כסגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי כלל עולמי. הוא היה אחראי לעשרות השקעות מיעוט של אמזון ויותר ממאה רכישות בכל התחומים העסקיים -- כולל קמעונאות, קינדל, אקו, אלכסה, FireTV, פרסום, מוסיקה, וידאו ואודיו מוזרם ו-Amazon Web Services.

בבסמר הוא ישתמש בהלך המחשבה החדשני שלו והניסון הרב -- כמשקיע, מפעיל ומנהל -- בחברות קיימות ועתידיות בתיק של בסמר.

"אחרי שהייתי חלק מאמזון במשך יותר משני עשורים, אני נרגש להתחיל פרק חדש ולעזור למייסדים שמתמקדים בלקוחות לבנות חברות שהן פריצת דרך", אמר בלקברן. "אני מכיר את הצוות של בסמר הרבה שנים ומעריץ מזמן את החזון האסטרטגי שלהם וההצלחה בתמיכה במיזמים בשלבים המוקדמים".

ההגעה של בלקברן והקידום של דונופריו, דרוש, הץ' והדין קורים כולם יחד עם הסגירה של קרן הדגל ה-11 של בסמר, BVP XI, וקרן ההזדמנויות השנייה שלה, BVP Century II. רוב הסכום של 3.3 מיליארד דולר שבשתי הקרנות יתמקד בהשקעות בשלבים הראשונים, בהתאם לגישה הוותיקה של החברה להתחיל עם השקעות סיד וסבב ראשון ולהישאר עם החברות בכל שלב של הצמיחה שלהן.

החברה ממשיכה להתרחב עם צוות הנהלה של 21 שותפים ויותר מ-45 משקיעים, יועצים וחברי צוות של הפלטפורמה שנמצאים בכל העולם -- עמק הסיליקון, סן פרנסיסקו, סיאטל, ניו יורק, בוסטון, לונדון, תל אביב, בנגלור ובייג'ינג.

השותף בבסמר ביירון דיטר הוסיף: "השותפים שלנו עובדים אחד על אחד עם המנכ"לים שלנו, אבל הם מרוויחים גם מהגודל הגדל והתמיכה מכל הפלטפורמה שלנו. עם הקרנות החדשות שלנו והשותפות המורחבת, בסמר מצוידת אפילו יותר טוב לעזור ליזמים הכי טובים -- בכל השלבים, המגזרים והמקומות -- לבנות חברות נהדרות".

אודות Bessemer Venture Partners

Bessemer Venture Partners היא חברת הון סיכון גלובלית לשלבים המוקדמים. עם תיק של יותר מ-200 חברות, בסמר עוזרת ליזמים עם חזון להניח יסודות חזקים ליצירת חברות שחשובות, ותומכת בהן בכל שלב של הצמיחה שלהן. החברה תמכה ביותר מ-130 הנפקות, כולל שופיפיי, ילפ, לינקדאין, סקייפ, לייפלוק, טווילו, בנדגריד, דוקוסיין, וויקס ופיבר. צוות המשקיעים והשותפים של בסמר נמצאים בכל העולם בעמק הסיליקון, סן פרנסיסקו, סיאטל, ניו יורק, בוסטון, לונדון, תל אביב, בנגלור ובייג'ינג.

https://www.bvp.com/
Follow @BessemerVP

אנשי קשר

קשרי מדיה
Karen Lee
press@bvp.com

מקור: Bessemer Venture Partners

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אגתיה מתחילה במסע שינוי עם האסטרטגיה שלה להיות מובילה במזון ומשקאות עד 2025
Agthia Group PJSC חשפה את האסטרטגיה ארוכת הטווח שלה להפוך למובילה במזון ומשקאות באזור המזרח התיכון, צפון אפריקה ופקיסטן (MENAP) ומעבר להם עד 2025. האסטרטגיה בנויה על שלושה עמודים אסטרטגיים (צמיחה, יעילות ויכולת) ומיועדת להגדיל את הובלת השוק של הקבוצה, לספק ערך משמעותי לכל בעלי העניין ולהמשיך ליצור גידול ברווחיות עם גישה ששמה את הצרכן במרכז

מובילת האדטק אפגרד וחלוצת המציאות הרבודה EyeWay Vision יוצרות שותפות כדי ליצור חוויית לימוד של מציאות רבודה יחידה מסוגה
המהלך שם את אפגרד ו-EyeWay Vision בחזית של הכללת מציאות מעורבת כדי לשפר את חוויות הלמידה של הלומדים של אפגרד ~

RubrYc Therapeutics מודיעה על הסכם לשיתוף פעולה מחקרי ואופציה לרישיון עם Zai Labs
RubrYc Therapeutics, Inc., חברת ביופראמה בשלב הפרה קליני שמפתחת תרופות סלקטיביות מבחינת אפיטופ, הודיעה היום שהתקשרה בהסכם לשיתוף פעולה מחקרי ואופציה לרישיון עם Zai Labs, Inc. לשימוש בפלטפורמת המולקולות המהונדסות בקנה מידה בינוני (MEMs) של RubrYc, כדי לזהות נוגדנים חד שבטיים עם תפקוד ביולוגי משופר בשביל מטרה אונקולוגית שלא נחשפה.

מובילים במדע מכל העולם משיקים התחייבות כלל עולמית לבטוח במדע
לקראת ציון יום האור הבינ"ל של השנה ב-16 במאי, ועדת ההיגוי של יום האור הבינ"ל הודיעה על ההשקה של ההתחייבות לבטוח במדע, קמפיין כלל עולמי כדי לקדם תמיכה בתהליך המדעי ולהכיר בתועלת הרבה של המדע לחברה

תעשיית המשחקים מהרהרת על הקמפיין PlayApartTogether# ומתחייבת לו שוב בציון הדרך של שנה אחת
הקמפיין מעודד את השחקנים למלא אחר הנחיות הבריאות והבטיחות של ארגון הבריאות העולמי לגבי קוביד-19; מספק מידע וקשר חברתי

טים בורן מתמנה לסגן נשיא, אוקיאניה ודרום מזרח אסיה של קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso
קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries ("הקבוצה"), חברת בת של Nikkiso Co., Ltd (יפן), שמחה להודיע שטים בורן מונה לסגן הנשיא של אזור אוקיאניה ודרום מזרח אסיה.

מתקן חדש של Nikkiso Cryo Inc. מגדיל את הייצור של משאבות קריוגניות
Nikkiso Cryo Inc. (NCI), לאס וגאס, נבאדה, חברה בקבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), חלק של Nikkiso Co., Ltd (יפן) מודיעה על המתקן החדש שלה שמגביר את היעילות והקיבולת של ייצור המשאבות הקריוגניות שלה

זיהוי הפנים לווידאו חי SAFR המוביל בענף משולב עם Geutebrück VMS
כולל זיהוי בזמן אמת, אוטומטי עם נטאי נמוך של עובדים שהסכימו להצטרף ואנשים חשודים

מבית החרושת ישר לבית, שואב האבק המתקפל החכם Redkey F10 מציע מחיר משתלם מדהים
מוצר רב תכליתי איכותי משמעו הרבה כסף? לא בהכרח! שואב האבק המתקפל החכם Redkey F10 הגיע כדי לחדש בניקיון של משקי בית. F10 שיוצר לפי הזמנה מכוון לצרכי הניקיון בתרחישים של העולם האמיתי, מצויד בטכנולוגיות מתקדמות בתעשייה, מיוצר על ידי בתי חרושת בינ"ל משוכללים, ומסופק לבתים באמצעות מערכת הלוגיסטיקה הבינ"ל של Muchen

stc pay עם UM MENA ואינמובי זוכה בארבעה פרסים ב-MA SMARTIES MENA 2020
הקמפיין Stay at Home של stc pay זוכה בפרס כסף ושלושה ארד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI