דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הקריבית עם Baptiste & Co. Law Firm
אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הקריבית עם Baptiste & Co. Law Firm
חיים נוי 28/02/21 |  צפיות: 287

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הקריבית עם Baptiste & Co. Law Firm

סן פרנסיסקו, 25 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הקריבית שלה ומוסיפה כיסוי נוסף בקצה הדרומי של האזור, אנדרסן גלובל מתרחבת אל סנט וינסנט והגרנדינים עם חברת שיתוף הפעולה Baptiste & Co. Law Firm.

Baptiste & Co. Law Firm שהוקמה ב-1968 נוסדה על ידי השותפה המנהלת רנה מ. בפטיסט, שיש לה יותר מ-40 שנות ניסיון. בנוסף להקמת החברה, ההישגים של רנה כוללים קבלת רישיון לעריכת דין בסנט וינסנט והגרנדינים, אנטיגואה וברבודה, סנט קיטס ונוויס; מאמרים שפורסמו בכתב העת International Finance journal; שתי תקופות כהונה כחברת פרלמנט נבחרת ושרה בממשלה בסנט וינסנט והגרנדינים; תפקיד היו"ר של האסיפה של ארגון מדינות מזרח הקריביים. בנוסף, יש לה הרבה יותר מ-50 שנות שירות ציבורי, שהביאו להכרה מהוד מלכותה המלכה אליזבט השנייה בצורת הענקת התואר מפקדת במסדר מייקל הקדוש וג'ורג' הקדוש (CMG) על שירותים במשפט, פיננסים בינ"ל, תרבות ופוליטיקה.

Baptiste & Co. היא חברת עורכי דין עם מלוא השירותים שמתמחה בפשיטות רגל וחדלות פירעון, דיני מסחר, חוזים, דיני משפחה, דיני רכוש, תכנון עיזבונות, קניין רוחני (סימני מסחר) ונדלן. החברה מקינגסטאון מספקת ייעוץ ושירותים משפטיים לאנשים, חברות ציבוריות ופרטיות, אגודות אשראי, בנקים, חברות ביטוח וחברות ספנות וגם לממשלות זרות וחברות ממלכתיות. בנוסף, צוות עורכי הדין של החברה מספק שירותים מרובי תחומי שיפוט לאיים שכנים וממוקם אסטרטגית כדי לעזור עם שירותים חוצי גבולות בכל תחום עיסוק של החברה.

"אנחנו שמחים על ההזדמנות לשתף פעולה עם אנשים שחושבים כמונו שמבינים ומפגינים את הערך של שקיפות ואי תלות", אמרה רנה. "החברה שלנו מחויבת לספק פתרונות מקיפים הטובים מסוגם שעולים על הציפיות של הלקוחות. העבודה עם החברות החברות וחברת שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל מחזקת את היכולת שלנו לספק שירותים סינרגטיים ללקוחות שלנו ברמה המקומית וגם ברמה הבינ"ל".

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, אמר: "פיתחנו נוכחות חזקה בקריביים ונמשיך להוסיף רוחב ועומק לפלטפורמה שלנו באזור. המחויבות של רנה והצוות שלה לאחריות, השנים של ניסיון והידע בתחומי שיפוט מקומיים ובינ"ל מבדילים אותם מחברות אחרות השוק. ההוספה של Baptiste & Co. היא עוד חוליה חשובה באסטרטגיה שלנו באזור".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-255 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

מקור: Andersen Global

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אגתיה מתחילה במסע שינוי עם האסטרטגיה שלה להיות מובילה במזון ומשקאות עד 2025
Agthia Group PJSC חשפה את האסטרטגיה ארוכת הטווח שלה להפוך למובילה במזון ומשקאות באזור המזרח התיכון, צפון אפריקה ופקיסטן (MENAP) ומעבר להם עד 2025. האסטרטגיה בנויה על שלושה עמודים אסטרטגיים (צמיחה, יעילות ויכולת) ומיועדת להגדיל את הובלת השוק של הקבוצה, לספק ערך משמעותי לכל בעלי העניין ולהמשיך ליצור גידול ברווחיות עם גישה ששמה את הצרכן במרכז

מובילת האדטק אפגרד וחלוצת המציאות הרבודה EyeWay Vision יוצרות שותפות כדי ליצור חוויית לימוד של מציאות רבודה יחידה מסוגה
המהלך שם את אפגרד ו-EyeWay Vision בחזית של הכללת מציאות מעורבת כדי לשפר את חוויות הלמידה של הלומדים של אפגרד ~

RubrYc Therapeutics מודיעה על הסכם לשיתוף פעולה מחקרי ואופציה לרישיון עם Zai Labs
RubrYc Therapeutics, Inc., חברת ביופראמה בשלב הפרה קליני שמפתחת תרופות סלקטיביות מבחינת אפיטופ, הודיעה היום שהתקשרה בהסכם לשיתוף פעולה מחקרי ואופציה לרישיון עם Zai Labs, Inc. לשימוש בפלטפורמת המולקולות המהונדסות בקנה מידה בינוני (MEMs) של RubrYc, כדי לזהות נוגדנים חד שבטיים עם תפקוד ביולוגי משופר בשביל מטרה אונקולוגית שלא נחשפה.

מובילים במדע מכל העולם משיקים התחייבות כלל עולמית לבטוח במדע
לקראת ציון יום האור הבינ"ל של השנה ב-16 במאי, ועדת ההיגוי של יום האור הבינ"ל הודיעה על ההשקה של ההתחייבות לבטוח במדע, קמפיין כלל עולמי כדי לקדם תמיכה בתהליך המדעי ולהכיר בתועלת הרבה של המדע לחברה

תעשיית המשחקים מהרהרת על הקמפיין PlayApartTogether# ומתחייבת לו שוב בציון הדרך של שנה אחת
הקמפיין מעודד את השחקנים למלא אחר הנחיות הבריאות והבטיחות של ארגון הבריאות העולמי לגבי קוביד-19; מספק מידע וקשר חברתי

טים בורן מתמנה לסגן נשיא, אוקיאניה ודרום מזרח אסיה של קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso
קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries ("הקבוצה"), חברת בת של Nikkiso Co., Ltd (יפן), שמחה להודיע שטים בורן מונה לסגן הנשיא של אזור אוקיאניה ודרום מזרח אסיה.

מתקן חדש של Nikkiso Cryo Inc. מגדיל את הייצור של משאבות קריוגניות
Nikkiso Cryo Inc. (NCI), לאס וגאס, נבאדה, חברה בקבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), חלק של Nikkiso Co., Ltd (יפן) מודיעה על המתקן החדש שלה שמגביר את היעילות והקיבולת של ייצור המשאבות הקריוגניות שלה

זיהוי הפנים לווידאו חי SAFR המוביל בענף משולב עם Geutebrück VMS
כולל זיהוי בזמן אמת, אוטומטי עם נטאי נמוך של עובדים שהסכימו להצטרף ואנשים חשודים

מבית החרושת ישר לבית, שואב האבק המתקפל החכם Redkey F10 מציע מחיר משתלם מדהים
מוצר רב תכליתי איכותי משמעו הרבה כסף? לא בהכרח! שואב האבק המתקפל החכם Redkey F10 הגיע כדי לחדש בניקיון של משקי בית. F10 שיוצר לפי הזמנה מכוון לצרכי הניקיון בתרחישים של העולם האמיתי, מצויד בטכנולוגיות מתקדמות בתעשייה, מיוצר על ידי בתי חרושת בינ"ל משוכללים, ומסופק לבתים באמצעות מערכת הלוגיסטיקה הבינ"ל של Muchen

stc pay עם UM MENA ואינמובי זוכה בארבעה פרסים ב-MA SMARTIES MENA 2020
הקמפיין Stay at Home של stc pay זוכה בפרס כסף ושלושה ארד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI