דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פיצ'רספייס משיקה רשתות התנהגותיות עמוקות אוטומטיות
פיצ'רספייס משיקה רשתות התנהגותיות עמוקות אוטומטיות
חיים נוי 28/02/21 |  צפיות: 285

פיצ'רספייס משיקה רשתות התנהגותיות עמוקות אוטומטיות

המובילה העולמית במניעת פשעים פיננסיים ארגוניים מציגה שכבה עמוקה יותר של הגנה לכרטיסים ותשלומים

לונדון ואטלנטה וסינגפור, 25 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

היום פיצ'רספייס Featurespaceמציגה רשתות התנהגותיות עמוקות אוטומטיות לענף הכרטיסים והתשלומים, שמספקות שכבה עמוקה יותר של הגנה כדי להגן על הצרכנים מפני הונאות, השתלטות על חשבונות, הונאות של כרטיסים וחשבונות, שעלו לפי ההערכה 42 מיליארד דולר ב-2020.

"החשיבות של הפיתוח הזה היא מעבר למתן מענה לפשעים פיננסיים ארגוניים. זה באמת הדור הבא של למידת מכונה", אמר דייוויד אקסל, המייסד של פיצ'רספייס.

ההמצאה

ההמצאה הזאת שהיא פריצת דרך בטכנולוגיה של למידה עמוקה הצריכה דרך חדשה לגמרי לארגן ולתכנן פלטפורמות של למידה עמוקה. רשתות התנהגותיות עמוקות אוטומטיות היא ארכיטקטורה חדשה המבוססת על רשתות משוב עצביות שזמינה רק באמצעות הגרסה האחרונה של ARIC™ Risk Hub.

.

האתגר והגילוי

לטכנולוגיה של למידה עמוקה יש יישומים שונים, כמו עיבוד שפות טבעיות כדי לנבא את המילה הבאה במשפט, אבל השימוש בה למניעת הונאות בכרטיסים וגילוי הונאות בתשלומים לא מוטב כדי להגן על חברות וצרכנים מהונאות בכרטיסים ותשלומים. ההמצאה הזאת פותרת את האתגר הזה.

עסקאות הן לא רציפות, ולכן ההבנה ההקשרית של הזמן קריטית לניבוי התנהגות. בעבר, בניית מודלים יעילים של למידת מכונה למניעת הונאות חייבו את מדעני הנתונים שתהיה להם מומחיות עמוקה בתחום כדי לזהות ולבחור תכונות מתאימות של נתונים - שלב מייגע אבל חיוני.

המחקר של פיצ'רספייס פיתח את הרשתות ההתנהגותיות העמוקות האוטומטיות כדי להפוך לאוטומטי את הגילוי של תכונות ולהציג תאי זיכרון עם הבנה טבעית של החשיבות של הזמן בזרימה של עסקאות, תוך שיפור הביצועים המובילים בשוק של ניתוחי ההתנהגות המסתגלת של החברה. גילוי הונאות לפני שהכסף של הקורבן עוזב את החשבון הוא קו ההגנה הטוב ביותר נגד הונאות, השתלטות על חשבונות, והתקפות של הונאות בכרטיסים וחשבונות. עבור הקבוצות הבאות, היתרונות של הרשתות ההתנהגותיות העמוקות האוטומטיות כוללים:

צרכנים:

 • מאפשר עסקאותאמיתיות עם אימות מופחת.
 • זיהוי אוטומטי שלהונאות, השתלטות על חשבונות, והתקפות של הונאות בכרטיסים וחשבונות לפני שהכסףשל הקורבן עוזב את החשבון.

מדעני נתונים:

 • גילוי אוטומטי שלתכונות באירועי עסקאות.
 • דחיפת לוגיקה שללמידת מכונה דרך כל מחסנית המידול.
 • ניצול אי הסדירותשל הפעולות של בני אדם כדי לזהות התנהגות חריגה.
 • שמירת כל הגילוייםשל ניתוחי ההתנהגות המסתגלת של פיצ'רספייס.

ענף הכרטיסים והתשלומים:

 • שיפור הוודאות של ציוןהסיכון בכל העסקאות (גילוי הונאות בזמן העסקה גדל והתנהגות אמיתית מזוההבדיוק רק יותר כדי לאפשר קבלה של יותר עסקאות).
 • העלאת הביצועים בכלסוגי התשלומים, כולל כרטיסים ו-ACH/BACS, העברות בנקאיות, P2P ותשלומים מהירים יותר.
 • שיפור הגילוי שלהונאות עם ערך גבוה וכמות קטנה (וגם זיהוי של הונאות עם ערך נמוך וכמותגדולה).
 • הפחתת האימותהמדורג.
 • מספק תיעוד שלמימשל במודל מחמיר, עם לוגיקה ניתנת להסברה, קבלת החלטות הוגנת וקודים שלסיבות.
 • מספק ניקוד יציבבזמן אמת עם קצב העברה גבוה וזמני תגובה עם השהיה קצרה עבור ארגונים קריטיים,גם בתנאי נחשול.

אקסל המשיך: "תשלומים בזמן אמת, השינוי הדיגיטלי והביקוש של הצרכנים מצריכים תנועות כספים מיידיות, והתפקיד שלנו הוא להבטיח שיש לענף את הכלים הטובים ביותר כדי להגן על הארגונים והצרכנים שלו מפשיעה כלכלית. אני מאוד גאה בצוות המחקר שלנו והעיסוק שלהם בחידושים בלמידת מכונה בשם הלקוחות שלנו".

אודות פיצ'רספייס - www.featurespace.com

Featurespace™ היא המובילה העולמית במניעת פשיעה כלכלית ארגונית של הונאות ואיסור הלבנת הון. פיצ'רספייס המציאה ניתוחי התנהגות מסתגלת ורשתות התנהגותיות עמוקות אוטומטיות, שזמינים שניהם באמצעות הפלטפורמה ARIC™, תוכנת למידת מכונה בזמן אמת שנותנת ציוני סיכון לאירועים ביותר מ-180 מדינות כדי למנוע הונאות ופשיעה כלכלית.

ARIC™ Risk Hub משתמש בגילוי חריגות ניתן להסברה מתקדם כדי לאפשר למוסדות פיננסיים באופן אוטומטי לזהות סיכונים, לתפוס התקפות הונאות חדשות ולזהות פעילות חשודה בזמן אמת. יותר מ-30 מוסדות פיננסיים גלובליים גדולים משתמשים ב-ARIC כדי להגן על עסקים שלהם ועל הלקוחות שלהם. לקוחות שפרסמו שהם לקוחות כוללים את

HSBC, TSYS, Worldpay, NatWest Group, Contis, Danske Bank, ClearBank, AK Bank, Permanent TSB

אנשי קשר

Michael Touchton, Featurespace
PR and Communications Manager
Michael.touchton@featurespace.com
+1 (423) 364-5491

מקור: Featurespace

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אגתיה מתחילה במסע שינוי עם האסטרטגיה שלה להיות מובילה במזון ומשקאות עד 2025
Agthia Group PJSC חשפה את האסטרטגיה ארוכת הטווח שלה להפוך למובילה במזון ומשקאות באזור המזרח התיכון, צפון אפריקה ופקיסטן (MENAP) ומעבר להם עד 2025. האסטרטגיה בנויה על שלושה עמודים אסטרטגיים (צמיחה, יעילות ויכולת) ומיועדת להגדיל את הובלת השוק של הקבוצה, לספק ערך משמעותי לכל בעלי העניין ולהמשיך ליצור גידול ברווחיות עם גישה ששמה את הצרכן במרכז

מובילת האדטק אפגרד וחלוצת המציאות הרבודה EyeWay Vision יוצרות שותפות כדי ליצור חוויית לימוד של מציאות רבודה יחידה מסוגה
המהלך שם את אפגרד ו-EyeWay Vision בחזית של הכללת מציאות מעורבת כדי לשפר את חוויות הלמידה של הלומדים של אפגרד ~

RubrYc Therapeutics מודיעה על הסכם לשיתוף פעולה מחקרי ואופציה לרישיון עם Zai Labs
RubrYc Therapeutics, Inc., חברת ביופראמה בשלב הפרה קליני שמפתחת תרופות סלקטיביות מבחינת אפיטופ, הודיעה היום שהתקשרה בהסכם לשיתוף פעולה מחקרי ואופציה לרישיון עם Zai Labs, Inc. לשימוש בפלטפורמת המולקולות המהונדסות בקנה מידה בינוני (MEMs) של RubrYc, כדי לזהות נוגדנים חד שבטיים עם תפקוד ביולוגי משופר בשביל מטרה אונקולוגית שלא נחשפה.

מובילים במדע מכל העולם משיקים התחייבות כלל עולמית לבטוח במדע
לקראת ציון יום האור הבינ"ל של השנה ב-16 במאי, ועדת ההיגוי של יום האור הבינ"ל הודיעה על ההשקה של ההתחייבות לבטוח במדע, קמפיין כלל עולמי כדי לקדם תמיכה בתהליך המדעי ולהכיר בתועלת הרבה של המדע לחברה

תעשיית המשחקים מהרהרת על הקמפיין PlayApartTogether# ומתחייבת לו שוב בציון הדרך של שנה אחת
הקמפיין מעודד את השחקנים למלא אחר הנחיות הבריאות והבטיחות של ארגון הבריאות העולמי לגבי קוביד-19; מספק מידע וקשר חברתי

טים בורן מתמנה לסגן נשיא, אוקיאניה ודרום מזרח אסיה של קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso
קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries ("הקבוצה"), חברת בת של Nikkiso Co., Ltd (יפן), שמחה להודיע שטים בורן מונה לסגן הנשיא של אזור אוקיאניה ודרום מזרח אסיה.

מתקן חדש של Nikkiso Cryo Inc. מגדיל את הייצור של משאבות קריוגניות
Nikkiso Cryo Inc. (NCI), לאס וגאס, נבאדה, חברה בקבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), חלק של Nikkiso Co., Ltd (יפן) מודיעה על המתקן החדש שלה שמגביר את היעילות והקיבולת של ייצור המשאבות הקריוגניות שלה

זיהוי הפנים לווידאו חי SAFR המוביל בענף משולב עם Geutebrück VMS
כולל זיהוי בזמן אמת, אוטומטי עם נטאי נמוך של עובדים שהסכימו להצטרף ואנשים חשודים

מבית החרושת ישר לבית, שואב האבק המתקפל החכם Redkey F10 מציע מחיר משתלם מדהים
מוצר רב תכליתי איכותי משמעו הרבה כסף? לא בהכרח! שואב האבק המתקפל החכם Redkey F10 הגיע כדי לחדש בניקיון של משקי בית. F10 שיוצר לפי הזמנה מכוון לצרכי הניקיון בתרחישים של העולם האמיתי, מצויד בטכנולוגיות מתקדמות בתעשייה, מיוצר על ידי בתי חרושת בינ"ל משוכללים, ומסופק לבתים באמצעות מערכת הלוגיסטיקה הבינ"ל של Muchen

stc pay עם UM MENA ואינמובי זוכה בארבעה פרסים ב-MA SMARTIES MENA 2020
הקמפיין Stay at Home של stc pay זוכה בפרס כסף ושלושה ארד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI