דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
איריס וינשטיין 10/12/20 |  צפיות: 1992

חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי זכתה בתואר AWS Outposts Ready, כחלק מתכנית Amazon Web Services (AWS) Service Ready Program. תואר זה מכיר בכך ש- Infinidat הוכיחה אינטגרציה מוצלחת עם פריסות AWS Outposts.

AWS Outposts הוא שירות מנוהל במלואו המרחיב את תשתית AWS, שירותי AWS, ממשקי API וכלים כמעט לכל דטה סנטר, חלל משותף או מתקן מקומי on-premises, ליצירת חוויה מרובת עננים עקבית באמת.

הזכייה בתואר AWS Outposts Ready מבדלת את Infinidat כשותפה של AWS עם פתרון שנבדק במלואו על AWS Outposts. פתרונות AWS Outposts Ready זמינים ומקבלים תמיכה עבור לקוחות AWS, עם תיעוד פריסה ברור עבור Outposts AWS. שותפי AWS Service Ready Partners הוכיחו הצלחה בבניית פתרונות המשולבים בשירותי AWS, ועוזרים ללקוחות AWS להעריך ולהשתמש בטכנולוגיה שלהם באופן פרודוקטיבי, בקנה המידה הדרוש וברמות שונות של מורכבות.

"לקוחות מחפשים דרכים טובות יותר לאחסן ולנהל את הנתונים שלהם ברחבי הארגון כחלק מיוזמת דיגיטליזציה מקיפה", אמר ג'ושוע בורגין, מנכ"ל AWS Outposts ב- .Amazon Web Services, Inc. "עם Infinibox של Infinidat עבור AWS Outposts, לקוחות יכולים ליהנות מפתרון ניהול נתונים מקיף לכל יישום בסביבה שלהם, ב- AWS Outposts או ב- AWS Regions, לחוויה היברידית עקבית באמת".

"אנו גאים להיות מוסמכים כ- AWS Outposts Ready Partner ולהציע פתרון אחסון משולב ללקוחותינו", אמר רוברט קנסילה, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי ושיתופי פעולה גלובליים ב- Infinidat. "AWS מאפשרת לארגונים לבצע אינטגרציה עם פתרונות האחסון של Infinidat ביתר קלות, לקבלת ביצועים גבוהים ויכולת גידול בעלות נמוכה יותר. בעוד ש- AWS מציעה מודלים תפעוליים בענן on-premises, Infinidat משלימה את AWS Outposts עם מודלים של תמחור אלסטי שמשתמשי הענן דורשים".

כדי לתמוך בשילוב ופריסה חלקים של פתרונות מוכנים של AWS Outposts, הקימה AWS את תכנית AWS Outposts Ready Program. המטרה שלה הינה לסייע ללקוחות לזהות מוצרים המשולבים ב-Outposts AWS, להשקיע פחות זמן בהערכת כלים חדשים ויותר בהגדלת השימוש במוצרים המשולבים בפריסות AWS Outposts.

הטכנולוגיה של Infinidat מספקת פתרונות אחסון נתונים עם 100% זמינות, ביצועים גבוהים ועלות בעלות כוללת נמוכה ככל האפשר (TCO) בקנה מידה גדול. מודל ה- Elastic Data Fabric של החברה לאחסון, שיתוף ויצירת ערך מתוך מערכי נתונים גדולים בארכיטקטורות ענן, מייחד את פתרון החברה. הוא ממוצב היטב על מנת לסייע ללקוחות ארגוניים גדולים להפחית את הסיכון, המורכבות ועלות האחסון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
משרדי יחסי הציבור קו ישיר ו-MSCOMMS משיקים את NewStory Group – מותג המשלב את מומחיותם בתחומי ההייטק והתעשייה המסורתית
חברות היעוץ התקשורתי קו ישיר בבעלות איריס וינשטיין ו-MSCOMMS בבעלות איריס בנדיט, מהוותיקות והמנוסות בישראל בתחומי הטכנולוגיה והתעשייה לשוק ה-B2B ו-B2C, הודיעו על הקמת NewStory Group, מותג יחסי ציבור ובית תוכן, המשלב את פעילות שתי החברות.

חברת F5 משדרגת את החוויה הדיגיטלית עם הגנה מקיפה מפני השתלטות על חשבונות
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על סט פתרונות אבטחת מידע, המיועד לשיפור שיתוף הפעולה בין צוותי אבטחת המידע ומניעת הונאות, תוך מתן כלים מתקדמים להתמודדות עם מגוון רחב של איומים מורכבים. הפתרונות החדשים מרחיבים את הפורטפוליו של Shape Security מבית F5 הכולל שירותי SaaS ושירותים מנוהלים, כדי להגן על לקוחות, יישומים וממשקי API מפני השתלטות על חשבונות (ATO) ומאפשרים חוויה דיגיטלית טובה יותר.

חברת שירותי הענן YouCC מונתה לשותפה של F5
חברת YouCC, מובילה בשירותי ענן, טרנספורמציה דיגיטלית ואבטחת מידע, מונתה לשותפה על ידי חברת F5 הגלובלית. F5 בחרה בחברת YouCC בשל ניסיונה המוכח ורב השנים בהובלת פרויקטי ענן אסטרטגיים בארגונים ממגזרים מגוונים ויכולתה לספק מענה מקיף בתחום ה-Cloud Security וחווית המשתמש, כמו גם בשל צוות המומחים האיכותי, המלווה את הלקוחות בכל שלבי תהליכי היישום והטמעת הפתרונות בצורה מאובטחת.

Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי השלימה אבני דרך משמעותיות בהרחבה אגרסיבית של יוזמות ממוקדות שותפים. Infinidat השקיעה רבות בהרחבת תכנית השותפים לדירוג של חמישה כוכבים, הגדלת הכנסות השותפים והמרווחים, מימון משותף לפיתוח השיווק (MDF) ואירועים משותפים.

חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI