דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
איריס וינשטיין 19/10/20 |  צפיות: 1456

חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מגדילה את מספר השותפים שלה שנה אחר שנה, ומדווחת על רשת שותפים אסטרטגיים גלובלית המונה קרוב ל-400 שותפים בשנת 2020. התרחבות זאת מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים, הנדרשים על ידי עסקים ברחבי העולם בתקופות מאתגרות, ולהגדיל את היקף המכירות.

באמצעות שותפיה החדשים והקיימים, Infinidat מציעה מודלים מסחריים חדשים לצד מודלים גמישים של צריכה של הטכנולוגיה המובילה שלה, המצמצמת סיכון, עלות ומורכבות של הנכס החשוב ביותר של העסק - המידע שלו.

האופן שבו עסקים מתקשרים ביניהם השתנה באופן משמעותי בשנת 2020. כדי להבטיח תמיכה יעילה של קהילת השותפים במהלך מגיפת הקורונה, Infinidat ערכה למעלה מ-60 אירועים וירטואליים במהלך ששת החודשים האחרונים. למרות המעבר לתמיכה "100% וירטואלית", החברה שמרה על סטטוס של 'עסקים כרגיל' עם כל שותף.

חנן אלטיף, דירקטור השותפים ב- EMEA ו- APJ ב- Infinidat אמר: "אנו מטפחים קשרים הדוקים ויחסי אמון עם כל השותפים שלנו ברחבי EMEA ו- APJ. בנוסף לחדשנות העסקית הנוכחית שלנו, כמו מודל התמחור האלסטי, בו הלקוח מקבל את נפח האחסון המלא באופן מיידי אך משלם רק עבור הקיבולת בה הוא משתמש בפועל, פיתחנו תמריצים נוספים. הדבר מאפשר לנו לתת למשפחת השותפים שלנו את הכלים הטובים ביותר, באמצעותם הם יכולים להציע ללקוחותיהם פתרונות יצירתיים טכנולוגית וכדאיים כלכלית - מפתח להצלחה במצב הנוכחי של חוסר ודאות כלכלית".

מר שיניצ'י קוטני, סמנכ"ל חטיבת מכירות בחברת Marubeni Information Systems Co. בע"מ, יפן אמר כי: "התרשמנו מהערך של תוכנית השותפים של Infinidat ושמחנו לראות את הצריכה המהירה של פתרונותיה בשוק, במיוחד בסקטור הפיננסי ובתעשיית הרכב. ההכשרה המקוונת, לצד התדרוכים הוירטואליים ש- Infinidat מציעה, מספקים בהירות ומיקוד לצוותים וליועצים שלנו".

פורטל השותפים החדש

חברת Infinidat מציעה לשותפים את אותה גישה לתכנים ואת אותן הכשרות שניתנות לצוותים הפנימיים שלה, עם שיתוף שקוף של מודיעין ופתרונות מובילים בשוק. פורטל השותפים הפך לנגיש יותר מתמיד כאשר Infinidat מציידת את השותפים בנתונים ששומרים אותם בחזית, עם טכנולוגיות עדכניות וכאמור, מודלים פיננסיים מתקדמים.

מיץ' דיודאטו, מנהל מכירות שותפים, צפון אמריקה ב- Infinidat אמר כי: "שותפינו בצפון אמריקה הם יסוד לצמיחה אסטרטגית בסקטורים העיקריים שלנו. בנוסף, רבים מהלקוחות החדשים שלנו מזוהים בתחילה באמצעות שיתופי פעולה יעילים עם השותפים שלנו, המחזקים מסלולים אופטימליים לשוק. אנו ממשיכים להתמקד בהשקעה בשותפים שלנו, באנשיהם ובהעצמת העסקים שלהם".

למידע נוסף על תכניות השותפים הייחודיות של Infinidat אנא צרו קשר עם:

חנן אלטיף - EPO@infinidat.com


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
משרדי יחסי הציבור קו ישיר ו-MSCOMMS משיקים את NewStory Group – מותג המשלב את מומחיותם בתחומי ההייטק והתעשייה המסורתית
חברות היעוץ התקשורתי קו ישיר בבעלות איריס וינשטיין ו-MSCOMMS בבעלות איריס בנדיט, מהוותיקות והמנוסות בישראל בתחומי הטכנולוגיה והתעשייה לשוק ה-B2B ו-B2C, הודיעו על הקמת NewStory Group, מותג יחסי ציבור ובית תוכן, המשלב את פעילות שתי החברות.

חברת F5 משדרגת את החוויה הדיגיטלית עם הגנה מקיפה מפני השתלטות על חשבונות
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על סט פתרונות אבטחת מידע, המיועד לשיפור שיתוף הפעולה בין צוותי אבטחת המידע ומניעת הונאות, תוך מתן כלים מתקדמים להתמודדות עם מגוון רחב של איומים מורכבים. הפתרונות החדשים מרחיבים את הפורטפוליו של Shape Security מבית F5 הכולל שירותי SaaS ושירותים מנוהלים, כדי להגן על לקוחות, יישומים וממשקי API מפני השתלטות על חשבונות (ATO) ומאפשרים חוויה דיגיטלית טובה יותר.

חברת שירותי הענן YouCC מונתה לשותפה של F5
חברת YouCC, מובילה בשירותי ענן, טרנספורמציה דיגיטלית ואבטחת מידע, מונתה לשותפה על ידי חברת F5 הגלובלית. F5 בחרה בחברת YouCC בשל ניסיונה המוכח ורב השנים בהובלת פרויקטי ענן אסטרטגיים בארגונים ממגזרים מגוונים ויכולתה לספק מענה מקיף בתחום ה-Cloud Security וחווית המשתמש, כמו גם בשל צוות המומחים האיכותי, המלווה את הלקוחות בכל שלבי תהליכי היישום והטמעת הפתרונות בצורה מאובטחת.

Infinidat מחזקת את המחויבות לרשת השותפים עם הרחבה משמעותית
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי השלימה אבני דרך משמעותיות בהרחבה אגרסיבית של יוזמות ממוקדות שותפים. Infinidat השקיעה רבות בהרחבת תכנית השותפים לדירוג של חמישה כוכבים, הגדלת הכנסות השותפים והמרווחים, מימון משותף לפיתוח השיווק (MDF) ואירועים משותפים.

חברת Gina Life בוחרת ב- Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות
חברת Gina Life, המפתחת שיטה חדשנית לאבחון ביתי מוקדם של סרטן השחלות, בוחרת ב-Data Science Group (DSG) לזרוע פיתוח מודל הבינה המלאכותית (AI) שלה. מודל זה, המשתלב בשיטת האבחון של החברה, מאפשר מעקב אישי של כל אישה אחר סמנים ביולוגיים ויכולת לחזות סיכון להתפתחות המחלה בשלבים התחלתיים.

Black Friday/Cyber Monday: נתונים ומגמות בזירת הסייבר לקראת הסופ"ש הסוער של חגיגות הקניות
חברת F5 מזהירה צרכנים וקמעונאים מעליה בהונאות מסחר אלקטרוני ופשעי סייבר בחגיגת הקניות של Black Friday/Cyber Monday המתקיימת בסוף השבוע הקרוב.

חברת Infinidat מינתה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ריצ'רד ברדבורי לסגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות לאזורי EMEA ו-APJ. ברדבורי יהיה אחראי על האצת הצמיחה והגדלת העסקים של Infinidat בארגוני אנטרפרייז ברחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד והשווקים המתעוררים, תוך מינוף הניסיון הרב שלו בתחום אחסון הנתונים ב-Hitachi וב-EMC. ברדבורי מדווח ישירות למנכ"ל Infinidat, פיל באלינג'ר.

חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI