דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
יחיאל לוי 04/11/19 |  צפיות: 3050

לקראת ביצוע של שיפוץ ושדרוג הבית, הרבה אנשים גם ניגשים אל חנות שבה מוכרים צבע. צבע הוא כזה שמכניס חיות וחיוניות לכל מקום, כשאת ההשפעה שלו רואים בצורה ש מיקוד, של רוגע ושל חמימות בכל מקום שבו אותו מיישמים. איך בוחרים צבעים לקיר? הנה כל הדברים החשובים.


איזה צבע בוחרים

כמו בכל דבר שבו יש הרבה מאוד ברירות שמהן ניתן לבחור את האחת, גם המדפים של הצבעים הם כאלה שעמוסים לעייפה בהמוני סוגים של צבעים ולאחר מכן, בהמוני גוונים שמהם יש לבצע את הבחירה. איך בדיוק יודעים כי בוחרים נכונה? ובכן, הנה כמה פרמטרים לבחירה.

מה צובעים – הדבר הראשון שאותו יש להבין הוא את החומר שאותו מבקשים לצבוע? מדוע? כי צבעים הם כאלה שמחולקים לפי משטח צביעה המיועד, כמו צבעים לקיר פנימי וחיצוני, צבעי עץ, צבעי מתכת וצבעי פלסטיק ועוד...חשוב לבחור את הצבע הנכון כדי שהצביעה תישאר עמידה והצבע ייצמד אל החומר בצורה הכי טובה.

איזה גוון לבחור – לאחר שיודעים מה צובעים נמצאים מול המדף הנכון שבו יש עוד ערמות על גבי ערמות של צבעים. הצבעים הללו יכולים להגיע באלפי גוונים. איזה גוון יתאים? כאן חשוב להבין את חלוקת הצבעים באותו החלל שאותו מתעתדים לצבוע, כדי שהצבע יחמיא אפשר לרכוש דוגמית וכך להבין עד כמה הבחירה תתאים עם שינוי הצבע במהלך היום.

כמות הצבע – בחרתם גוון וצבע נכון? כעת נותר רק לבחור את הכמות הנכונה. צבעים מגיעים בכל מיני גדלים של מיכלים, ועל גבי כל מיכל כתוב את הכמות ואת כושר הכיסוי. זה אומר איזה גודל של שטח במטרים רבועים יכולה הכמות הנקובה לכסות בצורה ממוצעת. כאן יש להבין כי יש לחשב את השכבות הנוספות שאותן לפעמים צובעים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI