דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טכנולוגיות חדשות נפתחה ההרשמה לפרסי ה-Technology Playmaker לשנת 2020
נפתחה ההרשמה לפרסי ה-Technology Playmaker לשנת 2020
אורית בלום 22/10/19 |  צפיות: 4227

התחרות נועדה לציין הישגים טכנולוגיים של נשים ולהדגיש את חשיבות הגיוון במגזר הטכנולוגי
הפרס הראשון: 15,000 אירו

53% מהנשים בעולם טוענות שהיעדר נשים בכירות בהייטק מעכב את הכניסה שלהן לתעשייה

Booking.com, אחת מחברות התיירות הדיגיטלית הגדולות בעולם, השיקה לאחרונה את ההרשמה לפרסי ה-Technology Playmaker לשנת 2020, שמציינים נשים פורצות דרך מכל תחומי תעשיית ההייטק הגלובלית. החברה העניקה את הפרסים לראשונה בשנת 2017, מתוך מחויבות ואמונה כי התעשייה הטכנולוגית מיועדת לכולם, וכדי להוקיר נשים שפרצו את גבולות המצוינות, המנהיגות והחדשנות בהייטק, והעניקו השראה לדור העתיד של המנהיגות בתעשייה הטכנולוגית.

הגשת המועמדות פתוחה לנשים בכל שלבי הקריירה בתחומים הטכנולוגיים, אשר מייצרות שינוי והשפעה על התעשייה, הענף או הקהילה באמצעים טכנולוגיים. מבין כלל הזוכות בקטגוריות השונות, צוות השופטים יבחר זוכה אחת שתקבל גם את הפרס הגדול - פרס ה-Technology Playmaker לשנת 2020. הזוכה בפרס הגדול תהיה האישה שהשפיעה, לדעת השופטים, במידה הרבה ביותר על סצנת הטכנולוגיה הגלובלית. הזוכות בכל קטגוריה יקבלו פרס כספי בסך 5,000 אירו (EUR), שיאפשר להן לקדם את היעדים המקצועיים והעסקיים שלהן. הזוכה בפרס הגדול תזכה ב-10,000 אירו (EUR) נוספים. את המועמדות ניתן להגיש בכל שפה עד לתאריך 21 בדצמבר, 2019. בהתאם לזאת, בשנה שעברה, התקבלו מועמדות מיותר מ-60 מדינות שונות.

הזוכות ייבחרו על פי תשע קטגוריות שמייצגות את העומק והגיוון של תרומתן לתחומי הטכנולוגיה, ה-IT והדיגיטל. הקטגוריות השונות הן: מודל לחיקוי, טכנולוגיה צעירה, מנהיגות עסקית, חדשנות טכנולוגית, השפעה על הקהילה, יזמות, מצוינות אקדמית, הובלת שינוי וקטגוריית מעסיק. הקטגוריות החדשות שהוכרזו השנה הן יזמות ומצוינות אקדמית, והן משקפות את השפעתם של סטארטאפים שמונהגים על ידי נשים ומשנים את תחום ההייטק, ה-IT והחינוך למקצועות המדעים וההייטק (STEM). קטגוריה חדשה נוספת היא הובלת שינוי - והיא תוענק לסוכן או סוכנת שינוי שפועלים על מנת להתמודד עם תת-הייצוג של קהילות שונות בהייטק. פרס המעסיק מוקיר ארגונים שעשו התקדמות משמעותית בגיוס וקידום נשים בכוח העבודה שלהם, או מובילים גיוון בתחומי ההייטק והטכנולוגיה. הזוכים יבחרו על ידי פאנל של שופטים ידועים בתחומם, שיכלול מנהיגים מהתעשייה, יזמים ואקדמאים מכל רחבי העולם.

“צמצום הפערים בהייטק ודאגה לכך שנשים יקבלו את אותן הזדמנויות ותמיכה כמו עמיתיהן הגברים, הם קריטיים לכך שתחום ההייטק יהיה הוגן ומאוזן, וישקף את החברה המגוונת שבה אנו חיים. מתוך המשימה לעזור לכולם לחוות את העולם, אנחנו מנצלים את ההזדמנות לעזור ליצור כוח עבודה מגוון יותר, באמצעות העצמת אנשים בעלי רקעים שונים ושאיפות שונות להיכנס, להתקדם ולפרוח בהייטק“, אומרת גיליאן טאנס, יו"ר Booking.com. “מכיוון שאנחנו מוקירים נשים שמפגינות יכולת מנהיגות, כושר המצאה, שיתוף פעולה וחדשנות בתחום הטכנולוגי, באמצעות פרסי ה-Technology Playmaker של Booking.com אנחנו שואפים להעצים את הדור הבא של הנשים שיבחרו בקריירה בהייטק, מקדמים את השיח בנוגע לחוסר הגיוון בתעשייה, ומסייעים להבליט נשים עם חזון, שהן מודלים לחיקוי בפני התעשייה כולה".

למרות שניכר שיפור בנושא חוסר השוויון המגדרי בייצוג בתעשייה, יותר ממחצית מהנשים בעולם (53%) טוענות שהיעדר דמויות נשיות בכירות בארגוני הייטק מעכב את הכניסה שלהן לתעשיית ההייטק. חלק מהנשים אמרו שאחד מהגורמים המעכבים הוא היעדר אינטראקציה עם מנטוריות או נשים שהן מודלים לחיקוי (52%). גורם מעכב אחר הוא העובדה שילדות אינן נחשפות להזדמנויות בתחום הטכנולוגי מגיל צעיר (50%).

לינדה ליוקאס (Linda Liukas), היוצרת של ‘הלו רובי’ (Hello Ruby), סדרת ספרי ילדים שמתארת את העולם המשעשע של מדעי המחשב, והמייסדת של Rails Girls, ארגון בינלאומי שמלמד נשים צעירות תכנות ביותר מ-300 ערים ברחבי העולם, היא הזוכה בפרס ה-Technology Playmaker של Booking.com לשנת 2019. סדרת Hello Ruby תורגמה ל-27 שפות. לינדה תצטרף לפאנל השופטים בטקס הפרסים של השנה, יחד עם מגוון מנהיגים ומומחים מתחומי הטכנולוגיה, העסקים, האקדמיה והפוליטיקה.

“לנשים יש כל כך הרבה להציע לתעשייה, ופרסים כאלו באמת עוזרים להציג כמה מגוונת יכולה להיות הקריירה בהייטק. התחום הטכנולוגי מציע אינספור הזדמנויות לשנות את האופן שבו אנחנו עובדים. אני הצלחתי להגשים את הסקרנות והאפשרויות שהיו טמונות בי ברגע שהחלטתי להיכנס להייטק. הצלחתי לבנות קריירה שמבוססת עליי ועל החיים שלי, ולא להיפך. זה היה מסע מדהים, ואני מקווה שעוד נשים יקבלו השראה ויעשו את מה שאני עשיתי", אומרת ליוקאס.

פרסי ה-Technology Playmaker של Booking.com לשנת 2020 יתקיימו בלונדון, אנגליה ב-26 במרץ 2020, וייכנסו יחד מגוון אנשי מקצוע, פורצי דרך, מנהיגים ותומכים של נשים בהייטק מרחבי העולם. זו השנה השלישית שבה טקס פרסי ה-Technology Playmaker מסייע לבנות קהילה של נשים בתחום הטכנולוגי, ומאפשר להן להתחבר, להחליף רעיונות, ולחגוג את ההצלחה שלהן בסביבה מקבלת, תומכת וחגיגית. הפרסים מהווים חלק מהמחויבות של Booking.com לקידום הגיוון האנושי בכל רחבי תעשיית ההייטק באמצעות שבירת מחסומים, הובלה בשילוב נשים בתעשייה והשפעה על דור העתיד. ניתן להגיש מועמדות בכל שפה בכתובת http://techplaymakerawards.com עד 21 בדצמבר, 2019.

במסגרת ההתחייבות שלה לתמוך בגיוון בהייטק, Booking.com שוב משתפת פעולה עם Web Summit ותארח את תוכנית המנטורינג וטרקלין ‘Women in Tech’ בליסבון ב-4-7 בנובמבר, 2019.

מתודלוגיה:

המחקר הוזמן על ידי Booking.com ונערך באופן עצמאי בקרב 6,898 משיבים (מאנגליה, ארה”ב, צרפת, ברזיל, הולנד, גרמניה, סין, אוסטרליה, הודו וספרד). המשיבים השלימו סקר מקוון בין 2 באוגוסט ל-6 בספטמבר, 2018.

אודות Booking.com:

חברת Booking.comאשר נוסדה באמסטרדם ב 1996, צמחה מסטארט-אפ הולנדי קטן לאחת מהחברות הגדולות ביותר בעולם בתחום התיירות הדיגיטלית. כחלק מקבוצת Booking Holding Inc. (נאסד"ק: BKNG),משימתה שלBooking.comהיא לאפשר לכולם לחוות את העולם באופן פשוט יותר. על ידי השקעה בטכנולוגיות דיגיטליותשמסייעות בנטרול קשיים הכרוכים בתכנון נסיעות, Booking.com מחברת מיליוני מטיילים לחוויות בלתי נשכחות, אפשרויות תחבורה נוחות ומקומות לינה נהדרים - החל מבתים ודירות ועוד אופציות רבות נוספות. כאחת מפלטפורמות שוק הנסיעות הגדולות בעולם, הן עבור מותגים מבוססים והן ליזמים מכל הגדלים, Booking.com מאפשרת לנכסי מקומות אירוח בכל רחבי העולם להגיע לקהל עולמי ולהצמיח את העסק שלהם. Booking.com זמינה ב-43 שפות ומציעה יותר מ-29 מיליון מקומות אירוח רשומים, הכוללים יותר מ-6.2 מיליון מקומות אירוח מסוג בתים, דירות ואתרי לינה ייחודיים נוספים. לא משנה לאן תרצו להגיע או מה תרצו לעשות, Booking.com הופכת את הכל לפשוט יותר ומגבה את כל השירותים הללו בשירות לקוחות הפועל 24/7.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורית בלום


 


מאמרים נוספים מאת אורית בלום
 
Automat-IT הוכרזה כ- AWS DevOps Competency Partner
Automat-IT, חברה מובילה בתחום ה- DevOps והענן, מקבוצת מלם תים, גאה להודיע כי הוסמכה כשותף ביכולות DevOps של AWS, במסגרת תכנית AWS DevOps Competency. מדובר בהכרה טכנולוגית יוקרתית, שזכו לה עד היום רק שתי חברות ישראליות נוספות ופחות מ- 250 חברות ברחבי העולם.

מלם תים זכתה בפרס שותף מצטיין של חברת סיסקו לשנת 2020
קבוצת מלם תים גאה על זכייתה בפרס שותף השנה של סיסקו (Cisco) דרום אירופה לשנת 2020: Technology Excellence Partner of the Year Enterprise Networking & Cloud. הפרס החשוב, מהווה הוקרה והכרה בהישגים המשמעותיים של מלם תים לאורך השנה החולפת, ובהובלה ביישום פתרון Cisco Meraki, פלטפורמה לניהול רשתות בענן. השנה הוענק הפרס באופן וירטואלי, במסגרת כנס השותפים השנתי של סיסקו - Cisco Partner Summit Digital Awards 2020.

מלם תים מייצגת פתרון טכנולוגי מתקדם הוליסטי לבחינות מרחוק – Proctortrack מבית Verificient
בתקופה זו, בה מתקיימים הלימודים מרחוק, ישנה חשיבות רבה ביעילות תהליך הלימוד בכלל וביצוע בחינות מרחוק, בפרט. תחום זה דורש תשומת לב מיוחדת מאחר ומדובר על כיתות גדולות, תלמידים בגילאים שונים והצורך בפיקוח ובדיקת הצלחת התהליך. קבוצת ה- IT מלם תים נענתה לאתגר ולאחר מחקר בחרה לייצג את Proctortrack מבית Verificient הנחשב לפתרון מתקדם, מאובטח ונוח לשימוש, ליישום בחינות מרחוק.

מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase
מלם תים, קבוצת ה- IT הגדולה והמובילה בישראל, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase, ספקית מסד נתונים NoSQL ותייצג את פתרונותיה המתקדמים והאיכותיים בישראל.

מי דואג לטפל לך בנכס בימי הקורונה?
08/07/20 | נדל"ן
מאות אלפי דירות להשכרה קיימות בישראל (600,000 על פי נתוני הלמ"ס בשנת 2014). בעלי הדירות הם אנשים שרכשו דירה להשקעה, יורשים או תושבי חוץ המחזיקים בדירות גם בישראל. החזקת דירה להשכרה אינה פשוטה כלל וכלל

יחידת המחקרים של האקונומיסט בסקר עבור Arm: ה- IoT מגשים את ההבטחה - 58% מהחברות מיישמות IoT, 57% דיווחו על החזר גבוה על ההשקעה
לאורך 7 שנים, ביסס את עצמו סקר IoT Business Index של The Economist Intelligence Unit (EIU) כמחקר המשמעותי והעמוק ביותר של צמיחת ה-IoT. מחקרים קודמים סיפקו מבט מעמיק באשר לקושי הגדול של ארגונים – כולל מגזרים קמעונאות, עסקים ותעשייה – לפרוץ את המשוכות הטכנולוגיות והכספיות של ה- IoT. אבל הדוח החדש צופה שינוי משמעותי בעשור הנוכחי ומעריך כי חסמי האימוץ יוסרו לרוחב כל המגזרים

חברת Priority Software וחברת PRODAC Systems חתמו על הסכם לשיתוף פעולה טכנולוגי עבור לקוחות תעשייתיים בעולם
, חברה בינלאומית מובילה לפתרונות ERP חתמה על שותפות טכנולוגית עם PRODAC Systems, ספקית של פתרונות MES ( - Manufacturing Execution Systemמערכות חכמות לניהול ושיפור הייצור) חדשניים עבור מפעלי ייצור בישראל ובעולם. השותפות תאפשר לשתי החברות להציע פתרון חדשני, המשלב את היכולות של שתי החברות ומספק מענה לכל

סקר אוהדי הכדורגל של Booking.com לקראת יורו 2020: כחמישית מהישראלים מוכנים לאבד את עבודתם בשביל לנסוע לחו"ל לצפייה בגמר היסטורי של אירוע ספורט
ענקית התיירות Booking.com, שותפת האירוח והאטרקציות הרשמית של UEFA EURO 2020TM, ערכה מחקר בקרב יותר מ-8,000 אוהדי כדורגל ב-12 מדינות באירופה (גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, בריטניה, רוסיה, בלגיה

מהפכה בתחום הדגרת הביצים: LIVEgg הישראלית פיתחה טכנולוגיה חדשנית המקצרת את הזמן הנדרש לזיהוי פוריות ביצים בהדגרה
LIVEgg מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך אשר נועדה לייעל את תהליכי הדגרת הביצים וגידול העופות, להביא להתייעלות פיננסית משמעותית שעשויה להוזיל את מחיר הביצים ואף למנוע הרג מיותר של אפרוחים. היכולות האלקטרואופטיות הייחודיות של החברה מזהות את פוריות ביצי הרבייה כבר ביום החמישי להדגרה ומתקרבות

תחרות המארחים הטובים ביותר
ענקית התיירות Booking.com, המובילה העולמית בחיבור בין מטיילים למגוון הרחב ביותר של מקומות אירוח נהדרים, חוויות ואפשרויות תחבורה נוחות, הכריזה לאחרונה על השקת המהדורה השלישית של תחרות Booking Heroes. במסגרת התחרות, החברה מזמינה את לקוחותיה לספר לעולם על מארחים שהפכו את הנסיעה שלהם לבלתי נשכחת. תחרות Booking Heroes היא דרכה של החברה לציין לטובה מארחים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI