דף הבית עסקים עסקים קטנים ובינוניים השכרת מכולות לאחסון
השכרת מכולות לאחסון
פורטל לבית 27/12/18 |  צפיות: 5750

שירותי אחסון של עסקמאפשר לכלבעל עסק לשמור את הציוד היקר לו לתקופה קצרה או ארוכה. אחסון ציוד לתקופה קצרה לרוב מתאימה במקרים של הזמנת סחורה גדולה מחו"ל או שיש רצון להגדיל את העסק, אך אחסון סחורה במכולה דורש התארגנות שונה של צורת האחסון והיכן מאחסנים. אחסון ציוד לתקופה ארוכה או קצרה מתחילה בחיפוש של חברת אחסון. חשוב לבדוק כי החברה מספקת מקום אחסון נגיש ונוח, שתוכלו לגשת למחסן בזמן שנוח לכם. חשוב שהמחסן יהיה בקרבתם, אם הינכם גרים בתל אביב, למשל מומלץ לחפש מחסנים להשכרה בתל אביב או בקרבת האזור המרכז. חשוב לבחור חברה שתהייה בעלת ניסיון רב שנים, תדע להדריך אתכם בצורת אחסון יעילה, הכולל גם ניקיון המקום, אבטחת המקום ונגישות למחסן בהתאם לצרכים שלכם.

אין כמו מראה עיניים, ולכן חשוב להגיע אל המקום ולראות את מצב המחסנים והמקום לפני שבוחרים מכולה לאחסון. אל תסמכו על הסברים בעל –פה או מילים מרגיעות כגון ואצלנו הכל מתקתק,בדקו אם המתחם מאובטח וסגור לכניסת זרים, גודל המכולה ועוד. ביום ההובלה כבר יהיה קשה להתחרט ולחפש מקום אחסון חדש. נושא חשוב נוסף הוא רמת השירות שהנכם מקבלים במקום, שימו לב, כמה אנשי משרד יש, האם פנו אליכם או שהמתנתם זמן רב.

המכולה שלכם

בקרו במחסן המיועד לכם,ובדקו את מצב המכולה, בדקו שהגודל מתאים לכמות התכולה שלכם, בדקו כי המכולה סגור ההרמטית ואין חורים נזילות של גשם. בדקו כי יש מנעול נפרד למכולה שלכם ואין גישה לזרים לציוד שלכם. חשוב שתבדקו שתוכלו לקבל מכולה המאפשר לכם גם גישה לארגזים, במידה ויש לכם צורך להגיע למכולה מדי פעם בתקופת האחסון להוציא ציוד או להוסיף, חשוב שתבדקו שתוכלו לקבל כולה המאפשר לכם גם גישה לארגזים.

בדקו על תחזוקת המקום, הדברה, ניקיון, ואוורור המקום. האם המקום מחובר למוקד שמירה 24 שעות ביממה והאם יש אבטחה היקפית במקום.

ביטוח אחסון הציוד שלכם

נושא שחשוב לשים עליו את הדגש הוא ביטוח הציוד שלכם, וודאו כי חברת האחסון מבטחת את המקום, ושהנושא כתוב בחוזה.חברות הביטוח מחייבות את חברת האחסנה להתקין במקום אמצעי מיגון שונים כגון מנעולים מיוחדים, חברת שמירה או מצלמות כחלק מהביטוח, דבר המבטיח כי הציוד שלכם מוגן.

אחסון סחורה לפעמים רבות הוא לתקופה ארוכה, לכן בקשו המלצות וטיפים מחברת האחסון על אופן האחסון, ושמירה על הציוד שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

  פורטל לבית

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד. 


מאמרים נוספים מאת פורטל לבית
 
אישור יבוא ציוד רפואי
אישור רישום בפנקס האביזרים של אמ"ר – אישור ורישום המוצר או האביזר הרפואי בפנקס אמ"ר של משרד הבריאות. הרישום מאפשר את מכירתו לקהל היעד שהוגדר בגוף האישור בלבד. ויש לחדש את האישור אחת לתקופה.

שלבים בדרך לרכישת דירה מקבלן
19/01/21 | נדל"ן
מעוניינים לקנות דירה חדשה מקבלן, מה צריך לבדוק לפני, מה כלול בחוזה וטיפים לבדיקה לפני רכישה

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחול?
11/01/21 | נדל"ן
האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל או בארץ? מה לבדוק לפני שמשקיעים והאם כדאי להשקיע לבד או דרך חברה?

אחסון דירות
22/06/20 | מעבר דירה
מעבר דירה או שיפוץ דירה דורש לאחסן את הציוד של הבית לתקופה קצרה או ארוכה. שירותי אחסנה יאפשרו לכם לשמור על הרכוש שלכם ולהמשיך בשיפוץ או במעבר עד לרגע שתוכלו להחזיר את הרכוש שלכם לדירה.

דירות להשכרה
10/03/20 | נדל"ן
אם החלטתם להשקיע בתחום הנדל"ן - יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת וללמוד ולכן כנראה שלא הגעתם למאמר הזה במקרה. אז מה חשוב לדעת? איפה מתחילים? איפה הכי כדאי לרכוש דירה להשקעה?

ירושת מקרקעין –מנוחה ונחלה
19/11/19 | נדל"ן
אם בחר היורש הפוטנציאלי להסתלק מחלקו בירושה,הרי שלא השתנה כלום מבחינת מצבו הכלכלי רגע לפני החלטה זאת,וכך גם לעניין מצבו המיסוי-ללא שינוי.אם בחר לקבל את הירושה,סעיף 4 לחוק מיסוי מקרקעין קובע כי הורשה איננה מכירה או פעולה באיגוד

משרדים להשכרה או חללי עבודה
31/10/19 | נדל"ן
משרד או חלל עבודה, מה עדיף? מה היתרונות של כל אחד מהם ואיך לבחור מה מתאים בדיוק לעסק שלך

הקמת מועדון לקוחות
הקמת מועדון לקוחות היא הדרך הקלה והיעילה ביותר לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם ויותר מכך, להביא אותם לחזור ולרכוש מוצרים או שירותים אצלכם. הקמת מועדון לקוחות הנעשה בצורה נכונה בסופו של דבר יגדיל לכם את שורת הרווח.

חברת הדברה מקצועית
הדברה מאפשרת לנו להנות ממרחב פרטי ללא חרקים ומזיקים שונים. בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או דבורים. בחירת חברת הדברה מקצועית תבטיח בית נקי מחרקים.

אחסון ציוד
אחסון ציוד על ידי חברת שירותי אחסנה המעמידה לרשותכם שירות מעולה של אחסון ציוד במחסנים ו/או במכולות, בהתאם לכמות ונפח הפריטים אותם ברצונכם לאחסן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI