דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים איך בוחרים מעצב פנים לעיצוב דירה
איך בוחרים מעצב פנים לעיצוב דירה
יחיאל לוי 28/09/18 |  צפיות: 5282

עיצוב של בית יכול להיות הדבר הזה שמחבר בין האנשים שנמצאים בתוכו לבין הבית שבו הם נמצאים. בית הוא הרבה יותר מאשר מקום שבו יש כמות מסוימת של חדרים, הוא המקום שקוראים לו בית ובאותו האופן הבית צריך אל הצרכים של כל אחד מן הדיירים באופן הכי מושלם שאפשר להתאים. לשם כך אנשים שמחפשים אחר עיצוב מוצלח מאתרים מעצבי פנים מומלצים כדי להפיח בבית חיים.


רק מעצבי פנים עם ניסיון

ישנם דברים שרק הזמן יכול ללמד את בעלי המקצוע. אומנם מעצבי פנים מומלצים הם כאלה אשר עברו שנים רבות של לימודים, אבל עדיין אין זה אומר עד כמה הם מכירים ספקים שונים של שירות ומוצרים שאותם הם צריכים לעבודות העיצוב, לצד היכרות עם כל מיני סוגים של לקוחות ולהבין אילך עם כל אחד ואחד מאלה עובדים ומתקדמים אל החזון שהם רוצים להפיק.


בוחנים את תיק העבודות

אין כמו לעבור על תיק העבודות של מעצבי פנים כדי להבין גם מה הכי אוהבים וגם מה הן היכולות של כל מעצב פנים מבחינה מקצועית. עם תיק העבודות יכולים להבין בורה הכי טובה שאפשר האם מתחברים אל התוצרים שמובאים על ידי אותו מעצב פנים, והאם זה אומר כי ממשיכים אל תכנון והצעת מחיר או מתקדמים אל דלת היציאה ואל הפגישה עם עוד מעצבי פנים מומלצים שנמצאים ברשימה שאותה בוחנים.


בודקים איכות אינטראקציה

רק מעצב פנים אשר יש לו נגישות ללקוחות שלו הוא כזה אשר יוכל להעניק תוצאה מבוטחת טובה. מה זה אומר נגישות? זה אומר להקשיב ללקוחות ואל רחשי ליבם, ולא לפעול אך ורק לפי הצביון האישי ולפי פלטפורמה שהיא נטיית ליבו של המעצב בכל פעם ופעם. אומנם לכל מעצב צריך להיות חותם אישי, אבל כל עיצוב חייב להיות רלבנטי לצרכים ולאופי של הדיירים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI