דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טכנולוגיות חדשות נפתחה הגשת המועמדויות לכנס SuperNova שייערך בספטמבר באנטוורפן
נפתחה הגשת המועמדויות לכנס SuperNova שייערך בספטמבר באנטוורפן
אורית בלום 24/04/18 |  צפיות: 6903

55 חברות Scale-Up המבטיחות ביותר באירופה יטלו חלק בכנס קרנות ההון סיכון הבינלאומי SuperNova, אשר ייערך בחודש ספטמבר 2018 באנטוורפן, בלגיה. המטרה המרכזית של כנס SuperNova היא לחבר בין משקיעים לבין שורה של חברות Scale-Ups ייחודיות מרחבי אירופה, עם צמיחה גבוהה, אשר יוזמנו על ידי קרנות הון סיכון בינלאומיות מובילות (אחת מהן היא JVP הישראלית) להציג בכנס שייערך ב- 27-28 בספטמבר, 2018.

SuperNova הוא אירוע טכנולוגיה בינלאומי אשר יתקיים לראשונה והמאורגן על ידי Scale-Ups.eu ו- Flanders DC. באירוע יציגו יזמים ומובילי דעה כגון פיליפ אינגלברכט, מייסד האפליקציה המצליחה Shazam, סת' גודין - מומחה שיווק ומחבר מבוקש של 18 ספרי עסקים ויצירתיות, ויויאן מינג - מומחית ביג דאטה ושנבחרה לאחת מ- 10 הנשים שכדאי לעקוב אחריהן בתחום הטכנולוגיה) ומרצים אחרים שיוכרזו בשבועות הקרובים.

אל שני ימי כנס SuperNova יוזמנו גם משקיעים בינלאומיים בעלי כיסים עמוקים ויותר מ- 150 גופי השקעה מרחבי העולם כדי לפגוש 55 חברות היי טק צומחות, אשר חלקן מוגדרות כ"משבשות שוק" בתחומים כגון: SaaS, ביג דאטה, מובייל, IoT ומסחר אלקטרוני.

"קיצור זמנים הוא חלק מהקיום של כל יזם.  אירוע SuperNova מהווה הזדמנות לקצר משמעותית את הזמן גם עבור חברות ה- Scale-up וגם עבור הקרנות, באמצעות יצירת חיבור ביניהם במשך יומיים מרוכזים. כתוצאה מכך, אנוב- Scale-Ups.eu נסייע להאיץ את הצמיחה של חברות ושל חברות הנמצאות בפורטפוליו של גופי השקעה", אמר יורגן אינגלס, מייסד Scale-Ups.eu.

המטרה של מסלול הפיצ'ים למשקיעים ב- SuperNova היא לחבר בין מימון בינלאומי לבין חברות Scale-Up אירופאיים מצליחים, הערוכים להתרחבות נוספת. כל חברה בצמיחה תקבל 10 דקות כדי להציג את הפתרונות, התוצאות והשאיפות שלה. במהלך ההפסקות, המשקיעים יוכלו להזמין את ה- Scale-Up לפגישה פרטית כדי להבין טוב יותר את ההזדמנות להשקעה. כל המשקיעים יקבלו ברושור המכיל מידע אודות החברות המציגות, ופרטים ליצירת קשר עם החברות המציגות.

חברות ה- Scale-Up אשר תצגנה ב- SuperNova נבחרות על בסיס קריטריונים שנבחנו היטב, על מנת להבטיח הכללת חברות עם "יהלומים נסתרים" המחפשות השקעות המשך. הקריטריונים הם:

- הכנסה שנתית של לפחות 3 מיליון יורו ב- 2017

- השקעות של לפחות מיליון יורו ומקסימום 40 מיליון יורו (לא כולל הלוואות)

- צמיחה שנתית ממוצעת של לפחות 20 אחוזים ב- 3 השנים האחרונות

- תיאבון גדול להשקעות המשך – מימון בסבבי B ו- C – בהיקף של כ- 5 מיליון יורו.

גישה ייחודית לבחירת החברות scale-ups: עבור קרנות ההון סיכון ועל ידי קרנות ההון סיכון


55 החברות האירופאיות, "המובחרות שבמובחרות", שתצגנה באירוע, נבחרו בקפידה על ידי הגורם המארגן, Scale-Ups.eu, ועל ידי קרנות הון בינלאומיות ומוכרות היטב השותפות בתהליך.

קרנות ההון הבוחרות ב- SuperNova הן:

· JVP היא הקרן המובילה בישראל בהיקף של 1.2 מיליארד דולר, אשר דורגה מספר פעמים על ידי Preqin כאחת מ- 10 קרנות ההון בעלות הביצועים העקביים הטובים בעולם. הקרן קידמה 12 הנפקות בנאסד"ק והיא האוצרת הטובה ביותר של חברות טכנולוגיה בישראל. SuperNova גאה להזמין אליה את החברות המבטיחות ביותר מ"הסטרטאפ ניישן", ישראל.

· Columbia Lake Partners מורכבת מצוות מנוסה של משקיעים, המספקים הלוואות צמיחה לחברות טכנולוגיה באירופה. בגלגולה הקודם, היה לה תיק ניהול ואשראי של יותר מ- 300 מיליון פאונד עם יותר מ- 100 חברות, כגון Showpad, Falcon.io, BrightPearl, Amplience.

· Fortino Capital משקיעה בדיגיטל ובטכנולוגיה יישומית במדינות בנלוקס. Fortino Capital היא שחקנית מפתח עם הצלחות של שיעורי צמיחה גבוהים, כגון Aproplan, Piesync, Bloomon, Teamleader ו- TrendMiner. Fortino היא אוצרת שותפה של חברות במדינות בנלוקס עבור SuperNova.

· Prime Ventures היא חברת הון סיכון והשקעות צמיחה מובילה, הממוקדת בהשקעה בחברות אירופאיות בתעשיות הטכנולוגיה ובתעשיות קשורות. Prime מושקעת ביותר מ- 50 חברות מאז שהחלה את פעילות ב- 1999, בהן, ZipDial, Falcon.io, Almotive, DealersDirect, TakeAway.com, Tripaneer. Prime אוצרת שותפה של scale-ups מהולנד עבור SuperNova.

· Runa Capital היא קרן הון סיכון ממוקדת טכנולוגיה, שההשקעות שלה יצרו או פיתחו חברות עם נכסים של יותר מ- 10 מיליארד דולר. Runa משקיעה באפליקציות תוכנה ותשתית עבור הכלכלה החדשה, החל מ- Acumatica ל- Nginx ו- Zopa, קרן Runa משקיעה ביותר מ- 60 חברות ב- 12 מדינות. Runa היא אוצרת שותפה של SuperNova עבור חברות במזרח אירופה.

· SmartFin Capital היא קרן הון פרטית הממוקדת בטכנולוגיות חכמות, עם מיקוד בפינטק. SmartFin Capital השקיעה ב- MariaDB, Silverfin, Matrerialise (NASDAQ:MTLS). SmartFin היא אוצרת שותפה של SuperNova לחברות במדינות בנלוקס.

· HPE Growth Capital ממוקדת בהשקעות צמיחה בחברות טכנולוגיה בצפון אירופה, עם דגש על גרמניה, הולנד ובלגיה. תיק חברות הפורטפוליו של HPE צמח בממוצע של 45% בשנה, ומאז שהחלה להשקיע יותר מ-800 משרות נוצרו שלה. HPE היא אוצרת שותפה של SuperNova עבור חברות בצפון אירופה.

· Idinvest Partners היא קרן השקעה פרטית, כלל אירופאית.עם יותר מ- 6 מיליארד יורו בניהולה, לחברה יש מומחיות בהשקעות הון באמצעות עסקאות רכישה, וכן כמשקיעה ראשית ומשנית ברחבי אירופה. תיק ההשקעות שלה כולל את: Clear2Pay, BlaBlaCar, Meetic, Deeszer ורבים אחרים. Idinvest, הממוקמת בפריז, היא אוצרת שותפה של SuperNova עבור חברות בצרפת.

· Volta Ventures היא קרן השקעות המציעה מימון בשלבי Seed ושלבים מוקדמים עבור חברות אינטרנט ותוכנה במדינות בנלוקס. Volta היא אוצרת שותפה של SuperNova במדינות בנלוקס.

SuperNova גם מקבלת תמיכה מלאה מה- Belgian Venture Capital Association (BVA) באירוח משקיעים בינלאומיים.

Scale-Ups.eu שואפת להעמיד באור הזרקורים את החברות הצומחות המבטיחות ביותר באירופה. אם חברה צומחת עומדת בדרישות של Scale-Ups.eu ומעוניינת להציג ב- SuperNova, ניתן להגיש מועמדות דרך https://www.scale-ups.eu/preselections

כרטיסים מוקדמים למסלול המשקיעים ב- SuperNova ניתן לרכוש כאן: http://supernovafest.eu/investor-pitching


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורית בלום


 


מאמרים נוספים מאת אורית בלום
 
Automat-IT הוכרזה כ- AWS DevOps Competency Partner
Automat-IT, חברה מובילה בתחום ה- DevOps והענן, מקבוצת מלם תים, גאה להודיע כי הוסמכה כשותף ביכולות DevOps של AWS, במסגרת תכנית AWS DevOps Competency. מדובר בהכרה טכנולוגית יוקרתית, שזכו לה עד היום רק שתי חברות ישראליות נוספות ופחות מ- 250 חברות ברחבי העולם.

מלם תים זכתה בפרס שותף מצטיין של חברת סיסקו לשנת 2020
קבוצת מלם תים גאה על זכייתה בפרס שותף השנה של סיסקו (Cisco) דרום אירופה לשנת 2020: Technology Excellence Partner of the Year Enterprise Networking & Cloud. הפרס החשוב, מהווה הוקרה והכרה בהישגים המשמעותיים של מלם תים לאורך השנה החולפת, ובהובלה ביישום פתרון Cisco Meraki, פלטפורמה לניהול רשתות בענן. השנה הוענק הפרס באופן וירטואלי, במסגרת כנס השותפים השנתי של סיסקו - Cisco Partner Summit Digital Awards 2020.

מלם תים מייצגת פתרון טכנולוגי מתקדם הוליסטי לבחינות מרחוק – Proctortrack מבית Verificient
בתקופה זו, בה מתקיימים הלימודים מרחוק, ישנה חשיבות רבה ביעילות תהליך הלימוד בכלל וביצוע בחינות מרחוק, בפרט. תחום זה דורש תשומת לב מיוחדת מאחר ומדובר על כיתות גדולות, תלמידים בגילאים שונים והצורך בפיקוח ובדיקת הצלחת התהליך. קבוצת ה- IT מלם תים נענתה לאתגר ולאחר מחקר בחרה לייצג את Proctortrack מבית Verificient הנחשב לפתרון מתקדם, מאובטח ונוח לשימוש, ליישום בחינות מרחוק.

מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase
מלם תים, קבוצת ה- IT הגדולה והמובילה בישראל, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase, ספקית מסד נתונים NoSQL ותייצג את פתרונותיה המתקדמים והאיכותיים בישראל.

מי דואג לטפל לך בנכס בימי הקורונה?
08/07/20 | נדל"ן
מאות אלפי דירות להשכרה קיימות בישראל (600,000 על פי נתוני הלמ"ס בשנת 2014). בעלי הדירות הם אנשים שרכשו דירה להשקעה, יורשים או תושבי חוץ המחזיקים בדירות גם בישראל. החזקת דירה להשכרה אינה פשוטה כלל וכלל

יחידת המחקרים של האקונומיסט בסקר עבור Arm: ה- IoT מגשים את ההבטחה - 58% מהחברות מיישמות IoT, 57% דיווחו על החזר גבוה על ההשקעה
לאורך 7 שנים, ביסס את עצמו סקר IoT Business Index של The Economist Intelligence Unit (EIU) כמחקר המשמעותי והעמוק ביותר של צמיחת ה-IoT. מחקרים קודמים סיפקו מבט מעמיק באשר לקושי הגדול של ארגונים – כולל מגזרים קמעונאות, עסקים ותעשייה – לפרוץ את המשוכות הטכנולוגיות והכספיות של ה- IoT. אבל הדוח החדש צופה שינוי משמעותי בעשור הנוכחי ומעריך כי חסמי האימוץ יוסרו לרוחב כל המגזרים

חברת Priority Software וחברת PRODAC Systems חתמו על הסכם לשיתוף פעולה טכנולוגי עבור לקוחות תעשייתיים בעולם
, חברה בינלאומית מובילה לפתרונות ERP חתמה על שותפות טכנולוגית עם PRODAC Systems, ספקית של פתרונות MES ( - Manufacturing Execution Systemמערכות חכמות לניהול ושיפור הייצור) חדשניים עבור מפעלי ייצור בישראל ובעולם. השותפות תאפשר לשתי החברות להציע פתרון חדשני, המשלב את היכולות של שתי החברות ומספק מענה לכל

סקר אוהדי הכדורגל של Booking.com לקראת יורו 2020: כחמישית מהישראלים מוכנים לאבד את עבודתם בשביל לנסוע לחו"ל לצפייה בגמר היסטורי של אירוע ספורט
ענקית התיירות Booking.com, שותפת האירוח והאטרקציות הרשמית של UEFA EURO 2020TM, ערכה מחקר בקרב יותר מ-8,000 אוהדי כדורגל ב-12 מדינות באירופה (גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, בריטניה, רוסיה, בלגיה

מהפכה בתחום הדגרת הביצים: LIVEgg הישראלית פיתחה טכנולוגיה חדשנית המקצרת את הזמן הנדרש לזיהוי פוריות ביצים בהדגרה
LIVEgg מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך אשר נועדה לייעל את תהליכי הדגרת הביצים וגידול העופות, להביא להתייעלות פיננסית משמעותית שעשויה להוזיל את מחיר הביצים ואף למנוע הרג מיותר של אפרוחים. היכולות האלקטרואופטיות הייחודיות של החברה מזהות את פוריות ביצי הרבייה כבר ביום החמישי להדגרה ומתקרבות

תחרות המארחים הטובים ביותר
ענקית התיירות Booking.com, המובילה העולמית בחיבור בין מטיילים למגוון הרחב ביותר של מקומות אירוח נהדרים, חוויות ואפשרויות תחבורה נוחות, הכריזה לאחרונה על השקת המהדורה השלישית של תחרות Booking Heroes. במסגרת התחרות, החברה מזמינה את לקוחותיה לספר לעולם על מארחים שהפכו את הנסיעה שלהם לבלתי נשכחת. תחרות Booking Heroes היא דרכה של החברה לציין לטובה מארחים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI