דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים הפעילו כוח עבודה דיגיטלי באמצעות חבילת ה-RPA של Newgen
הפעילו כוח עבודה דיגיטלי באמצעות חבילת ה-RPA של Newgen
חיים נוי 19/02/18 |  צפיות: 6556
הפעילו כוח עבודה דיגיטלי באמצעות חבילת ה-RPA של Newgen

דובאי, 19 בפברואר 2018 (GLOBE NEWSWIRE) :

Newgen Software, ספקית של פלטפורמות ניהול תהליכים עסקיים (BPM), ניהול תוכן ארגוני (ECM) וניהול תקשורת לקוחות (CCM), הכריזה היום על ההשקה של חבילת האוטומציה הרובוטית של תהליכים (RPA) iBPS.

בהתייחסו למוצר החדש, דיוואקר ניגם, מנהל כללי ויו"ר, Newgen Software, אמר: "רוב הארגונים תלויים בכמות עצומה של משימות שגרתיות ובנליות בפעילות היומיומית שלהם. האוטומציה של משימות אלה חיונית כדי שהארגונים ישיגו יעילות תפעולית רבה יותר ומעורבות גדולה יותר של הלקוחות. החבילה הזאת תוכיח את עצמה כגורם מאפשר עסקים בכך שתצייד עובדי ידע במידע וגמישות לקבלת החלטות".

החבילה, שבנויה על פלטפורמת ניהול חכם של תהליכים עסקיים, מחוזקת באמצעות RPA שמאפשר אוטומציה של תהליכים מקצה לקצה, ומעצימה ארגונים באמצעות כלי חזק לשינוי דיגיטלי. iBPS RPA מציעה מסגרת של רובוטיקה וניהול זרימות עבודה עבור עובדי ידע בכל עסק. ארגונים יכולים למדוד, ליצור, ליישם, לנהל ולנטר סוכנים רובוטיים, שמאפשרים יותר זריזות וגמישות עם ביצועים עסקיים משופרים.

התכונות החשובות הן:

סימולטור תהליכים: עוזר לארגונים למדוד ולזהות צווארי בקבוק בתהליכים, לפני יישומם, באמצעות ניתוחי מה-אם וניתוחים מבוססי יעדים. הוא יוצר מפת חום כדי לתת אינדיקציה ברורה על צווארי בקבוק, מצבי עומס ופעולות מעכבות בזרימה של תהליכים.

מתכנן התהליכים של iBPS: יוצר ומתכנן את התהליך על ידי ניצול תכונות ופונקציות שמובנות ב-iBPS. הוא גם מתכנן זרימות עבודה מבוססות RPA ומגדיר חריגים והתראות, נתוני קלט ספציפיים לתהליך, כללים עסקיים, זרימות מבוססות החלטות והודעות על שינויי סטטוס.

ניטור פעילות עסקית: מאפשר גישה לכל המידע ברמת צעד העבודה ומאפשר קבלת החלטות טובה יותר על ידי הפקת תובנות מפורטות מהמידע שמתקבל.

מרכז בקרה רובוטי: מאפשר לארגונים ליצור, ליישם, לבקר ולנטר סוכנים רובוטיים באמצעות מרכז מרכזי בזמן אמת.

יצירת תסריטים ניתנים לביצוע: עוזר להמיר פעולות אנושיות לתסריט ניתן לביצוע ומצמיד אותו לצעד העבודה של הרובוט כדי לשפר את הרווחיות של העסק.

ניהול חריגים: מאפשר לארגונים לטפל בחריגים שנובעים ממצב לא רגיל ומבטיח שהתהליך הכולל לא מושפע.

החבילה ממטבת ניצול משאבים והצמצום בכוח האדם התפעולי שנחוץ כתוצאה מכך מפחית עלויות. עסקים יכולים להגדיל את הפעילות שלהם באמצעות זמינות 24X7 ולהפחית משמעותית טעויות אנוש.

אודות Newgen Software Technologies Limited

Newgen Software היא ספקית של פלטפורמות ניהול תהליכים עסקיים, ניהול תוכן ארגוני וניהול תקשורת לקוחות עם פתרונות גדולים קריטיים שמיושמים בבנקים המובילים בעולם, חברות ביטוח, ארגוני שירותי בריאות, ממשלות, חברות מיקור חוץ של תהליכים עסקיים וחברות תקשורת.

למידע נוסף, בקרו באתר www.newgensoft.com

צרופות:

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/5b1deefe-fb6a-4866-94f7-3776c95d165d

Asif Khan
Newgen Software Inc.

asif.khan@newgensoft.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בית הספר לניהול גלובלי ת'אנדבירד באוניברסיטת אריזונה מכריז על יוזמה גלובלית לחנך 100 מיליון לומדים עד 2030
בית הספר לניהול גלובלי Thunderbird, הבית מספר 1 בעולם של ללומדים לתואר שני בניהול באוניברסיטת מדינת אריזונה (ASU), שהוא המדורג מספר 1 לחדשנות בארה"ב, הודיע היום על יוזמה גלובלית חדשה טרנספורמטיבית לחנך ולהעצים 100 מיליון סטודנטים עד 2030. ההכרזה עולה בקנה אחד עם ישיבות מצב העולם של הפורום הכלכלי העולמי.

סוויג'ן משבחת את המסגרת הטכנולוגית החדשה של סטיביה על ידי הרשות הבינלאומית לבטיחות במזון
הגדרת דוגמה כללית לתקנים עבור מדינות

היוזמה הכלכלית Seoul Spooning 2022 הוכרזה עבור MIR4
Seoul Spooning 2022 פותחה כדי ליצור יוזמה כלכלית חדשה עבור משחק התפקידים המקוון מרובה המשתתפים MIR4 שהיה ליצירת מופת

Taconic Biosciences מוסיפה מודל מערכת חיסון אנושית (HIS) חדש לפורטפוליו מחקר האימונו-אונקולוגי שלה
המודל החדש, huNOG-EXL EA, מרחיב באופן משמעותי את חלונות המחקר

אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בשוק האסייתי באמצעות שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בסרי לנקה
אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה בשוק האסייתי באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם Varners, אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים ביותר בסרי לנקה.

Hillstone Networks מציבה סטנדרט חדש עבור פתרונות אבטחה חכמים, אמינים ואוטומטיים עם StoneOS 5.5R9
"ארגונים כיום דורשים פתרון אבטחה מקיף, אינטליגנטי, שמציע ביצועים גבוהים ואוטומטיים שעובד. StoneOS מספקת", אמר טים ליו, CTO ומייסד שותף של Hillstone Networks. "זהו שדרוג משמעותי המציע יכולות שאין שניות להן כדי לעזור להגן על ארגונים, הנכסים הקריטיים וכוח העבודה שלהם מפני אינספור איומי האבטחה העומדים בפניהם מדי יום".

OKX עוקפת את הבורסות הקריפטוגרפיות העולמיות ומתמקמת כשנייה בגודלה, והיא ממתגת עצמה מחדש כספקית שירותים חוצי פלטפורמות
המותג החדש OKX מחליף את OKEx, והוא מדגיש את חבילת מוצרי ההשקעות בקריפטוגרפיה, NFT ו-DeFi החזקה של הפלטפורמה

ג'טקס ונמל התעופה ברלין נויהרדנברג מפתחים את ה-FBO הירוק הטהור הראשון בעולם בברלין
Jetex, מובילה עולמית עטורת פרסים בתעופה למנהלים, ונמל התעופה נויהרדנברג בברלין מכריזים על חתימת הסכם מיזם משותף לפיו שני הצדדים יפעלו לפיתוח של מסוף תעופה מנהלים ברמה עולמית ופעילות בסיס קבועה בנמל התעופה נויהרדנברג בברלין (EDON).

AscendEX רושמת למסחר את האסימון NFT Marvelous, MNFT
AscendEX שמחה להכריז על הרישום למסחר של Marvelous NFT Token (MNFT) תחת צמד המסחר MNFT/USDT ב-AscendEX החל מהיום, ב-14 בינואר, בשעה 19:30, שעון ישראל.

זוכי אתגר חזית האופנה מטעם טומי הילפיגר הוכרו כמניעי חדשנות חברתית ושילוב בתעשיית האופנה
פאנל השופטים, אשר כלל את מחוללת השינוי יארה שאהידי ואת טומי הילפיגר העניק את חבילת הפרס, שכללה 200,000 אירו וליווי לחברות הזנק רואנדיים והולנדים על מנת לתמוך בשאיפתם לעצב מחדש את פני האופנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI