דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
הדס כהן 15/02/18 |  צפיות: 7996

לא תמיד אנחנו מייחסים חשיבות למוצרים שמשמשים אותנו ביומיום, ותוך כדי גם לא חושבים על איך לשפר את איכות החיים שלנו דרך המוצרים הללו. הדלתות שלנו בבית או במשרד הן אחד מהמוצרים היותר חשובים ומהותיים עבורנו, ויש איך לשפר את איכות החיים שלנו דרכן.

הדלת שמה לנו גבול, שומרת לנו על הפרטיות ומתחדשת גם עם הטכנולוגיה שממשיכה להתפתח. יחד עם חידושי הטכנולוגיה נכנסו לחיינו דלתות מסוג חדש, דלתות חשמליות. הדלתות החשמליות לא רק שהן יכולות להגיע בעיצובים שונים על פי דרישה ומעבר לתצוגה היוקרתית והמזמינה שהן יוצרות, הן פשוט נוחות יותר, קלות יותר והכי חשוב – בטיחותיות יותר.

למה לנו לקנות דלתות חשמליות

בין אם מדובר בעסק חדש שהקמתם, או דירה חדשה שעברתם אליה, או אפילו קליניקה או כל עסק אחר שהקמתם דרך הבית והחלטתם לפתוח מהבית, הגיע הזמן להתעדכן עם הטכנולוגיה ולהתחיל להתעניין בכל הקשור לנושא דלתות חשמליות.

כעת, כשכבר התארגנתם בבית או במשרד החדשים יש לנו כמה יתרונות לספר לכם על הדלתות החשמליות:

דלתות חשמליות הן יפות למראה, מעוצבות ומרהיבות. הן שקופות לרוב ומאפשרות הצצה אל תוך בית העסק כך שעוברי האורח יוכלו להסתקרן תוך כדי תנועה ולהכנס.

הדלתות קלות לשימוש היות והן מופעלות באופן אוטומטי בפתיחתן וסגירתן ולכן הן מאפשרות כניסה ויציאה קלים למי שידיהם עמוסות, לנכים, בעלי מוגבלויות או להורים בעלי ילדים קטנים בעגלות.

דלתות חשמליות הינן בטיחותיות הרבה יותר מהדלתות הרגילות. אין חשש לסגירה על אצבעות הילדים (או שלכם), והן מפחיתות זיהומים והעברת חיידקים באופן משמעותי. בנוסף, הינן עמידות ואיכותיות ודורשות מינימום תחזוקה.

איפה כדאי לקנות?

אם החלטתם להתקין דלתות חשמליות בפתח העסק שלכם זוהי בחירה נהדרת שלא תתחרטו עליה.

אך לפני ביצוע התהליך כדאי שתעשו סקירה נרחבת לקבלת המלצות על אנשי מקצוע וחברות המתעסקות בכך באופן מקצועי, ובעלי נסיון וותק בתחום. תוכלו לגלוש באתרי האינטרנט השונים בתחום להתרשמות, להתייעץ בקבוצות הפייסבוק השונות, וכמובן לקבל המלצות מהקרובים אליכם, אך הכי חשוב לזכור שהתקנתן צריכה להתבצע על ידי מומחים ובעלי נסיון בלבד על מנת לקבל את המוצר האיכותי שיוכל לשמש אתכם לשנים רבות קדימה בביטחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI