דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים מעצבים חדרים שהם אוהבים
מעצבים חדרים שהם אוהבים
יחיאל לוי 18/12/17 |  צפיות: 6544

אם תשאלו את ההורים שלכם האם היה להם חדר משל עצמם כאשר הם היו ילדים וגדלו בבית של סבא וסבתא, קרוב לוודאי שהם יאמרו כי הם חלקו את החדר עם עוד אח או אחות ולא ממש הייתה אפשרות להציע עוד חדר עם פרטיות מלאה לכל אחד מן האחים.

היום ישנו פער מאוד גדול בכל אלה כאשר הורים עובדים קשה מאוד כדי להביא לכל ילד חדר משל עצמו, ובכל להימנע מכל סוג של אינטראקציה שיכולה להוביל לריבים, ובאופן כללי להעניק למעט הילדים שישי להם את כל מה שהם צריכים בצורה פרטנית עם חדר משל עצמם. מכאן נעשה מעבר די בולט של השקעה נוספת שכיום מקבלת ביטוי בולט ביותר עם יצירה של חדרי שינה מעוצבים לילדים קטנים וגדולים, על מנת שכל אחד יהיה לא רק בחדר משל עצמו אלא בחדר שמבטא אותו בשפה המתאימה לו.


עולם שלם של שילובים

מה כבר מיוחד בעיצובים של חדרי שינה לילדים? המון. ישנו מגוון שרק הולך וגדל עם הזמן ובו הולכים הורים רבים לאיבוד גם אם יש להם בראשם רעיון מרכזי עבור העיצוב של החדר של הילדים, זה לא עוד קיר אחד אשר צבוע בצבעי כחול או כזה אשר מיועד לבנות וצבוע בגוונים של ורוד. העיצובים של חדרי שינה מעוצבים לילדים זוכים לעבודה מקצועית ומביאים גוונים של פסטל, משחקים של שחור ולבן וגם שילובים של גווני אפור שנעשו לעיצוב מאוד אופנתי בבתים המודרניים.

לא עוד חדר לבנים וחדר לבנות, והרבה יותר בחירה שמאפשרת ליצור עיצוב מתוחכם שלא נופל מהעיצוב של יתר חדרי הבית כולם. אומנם זהו תהליך מאתגר ודי מתיש, אולם התוצאות בהחלט הופכות עולמות חדשים לילדים שמחים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI