דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים משפרים את אחוזי המכירות בחנות
משפרים את אחוזי המכירות בחנות
יחיאל לוי 03/09/17 |  צפיות: 7150

ענף ההלבשה בארץ חווה בשנים האחרונות קשיים מאוד לא קלים, ועם כמות הולכת ומתמעטת של לקוחות שנכנסים לחנויות לעומת גדילה מאוד משמעותית של כמות חנויות הבגדים בענף הזה מביאה לירידה בכמות המכירות ולחשיבה מחדש על הדרך שבה גורמים ללקוחות לחזור ולבקר בחנויות הללו.

אנשים רבים כבר מסגלים לעצמם אורח חיים של רכישה של בגדים דרך אתרי מסחר אונליין של חנויות שנמצאות מעבר לים, בעוד אחרים מוצאים כל מיני חנויות הלבשה שמציעות בגדים לכל המשפחה בעלויות נמוכות פי כמה מאלה שמוצעים בחנות שעבורה צריכים לנסוע עד למרכז המסחרי הקרוב ולשלם דמי חניה. דבר זה מביא לעליה בחשיבות של עיצוב חנות בגדים בצורה שתמיד תמשוך קונים עד אליה.


פונים אל התת מודע של הלקוחות

מה למעשה מבצע מעצב של חנויות בגדים כאשר הוא נדרש לעבודה הזו? אם לוקחים בחשבון כי זהו ענף שבו התחרות היא מאוד גדולה, ורק הולכת ונעשית יותר מסובכת מידי שנה, צריכים לדעת כיצד לשדר את התוכן הרלבנטי עבור סוג קהל הלקוחות שאותו רוצים למשוך את החנות. לאחר שהלקוח כבר נמצא בין תחומי החנות זה חשוב לתכנן עיצוב חנות בגדים אשר תפנה לכל אחד מן החושים שלו ועם אלה הוא יוכל להתקדם אל עבר סיום של רכישה בכל פעם מחדש.

זה מתחיל עם המוזיקה שאותה שומעים כאשר נכנסים אל החנות, מתקדם אל עבר הדרך בה המוצרים מוצגים בה ועובר אל עבר תאי המדידה שם צריכים לגרום לכל אדם להיראות הכי טוב שאפשר עם תאורה מחמיאה וחדר נוח דיו למדידה. כך למעשה משפרים את האחוזים של המכירות, לעומת חנות שבה לא בוצע עיצוב שכזה כלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI