דף הבית נשים נשים - אחר אקריל או ג'ל?
אקריל או ג'ל?
יחיאל לוי 19/07/17 |  צפיות: 7416

אין אישה שמכבדת את עצמה ולא תיגש אל ביצוע של מניקור תקופתי עם מניקוריסטית אהובה שאליה היא הולכת כבר במשך של שנים ארוכות. יד מטופחת היא מהשלם הזה שנקרא אישה מטופחת, ועל מנת לשמור על הציפורניים של הידיים שתהיינה בעלות מראה מסודר ואסתטי ככל האפשר נשים רבות מעדיפות לגשת אל אשת מקצוע שיודעת בדיוק איך לעבוד כדי להשיג את המראה הזה.

מעבר לעבודה המקצועית, נשים רבות עדיין מעדיפות לבצע את המניקור שלהן בעזרת בנייה באקריל ששומרת על מראה אחיד במשך של כמה שבועות ללא כל בעיה ובאותה ההזדמנות משיגות את האפשרות לציפורני ידיים חזקות פי כמה ממה שהיה להן טרם לכן.

בשנים האחרונות החל להיכנס ענף המניקור עם לק ג'ל וכבש בסערה את הציפורניים של נשים רבות שראו כי טוב, ועם המראה הגלוסי הזה נהנו להביט בציפורניים ולחייך בשביעות רצון מלאה, האם זה עדיף על מניקור באקריל? קראו הלאה.


היתרונות של אקריל

אומנם, לק ג'ל הוא מאוד טרנדי והמראה המבריק הזה הוא משהו שנשים רבות מעוניינות להשיג, אבל בפועל מדובר במריחה שמצריכה עדיין טיפול על ידי מניקוריסטית מקצועית כאשר הג'ל לעומת האקריל מחזיק הרבה פחות זמן בצורה יעילה, ואף אינו מחזק את הציפורן בצורה דומה.

כאשר מבצעים בנייה באקריל יכולים להישאר עם מראה נהדר למשך של חודש אפילו, אלא אם ישנה העדפה אישית להגיע אל המניקוריסטית בתקופות קצרות יותר מזה, והבנייה עצמה יכולה להגיע עם שלל של דוגמאות שאותן מבצעת אשת מקצוע מיומנת שמיודעת בכל הטרנדים הכי חדשניים.

מה יוצא מכל אלה? שעדיין בנייה באקריל היא הבסיס האיתן, ואם ישנה העדפה למראה ג'ל, ניתן למרוח שכבה נוספת על הבסיס מאקריל ובכך לזכות בשני העולמות גם יחד...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI