דף הבית בית משפחה וזוגיות הורות ילדים גדלים מהר
ילדים גדלים מהר
יחיאל לוי 27/04/17 |  צפיות: 7547

זה לא ייאמן כמה מהר הילדים שלנו גדלים. פתאום הזיכרון של אלה נמצאים בידיים שלנו ומלאים בחיוך שמרוח בחלב אם נראה כה רחוק והדאגות של האם הוא ילך בזמן הנדרש הופכות לדאגות רבות אחרות כמו האם הוא יצליח במבחן במתמטיקה והאם הוא יהיה ילד אהוב בכיתה שאלי הוא עולה עוד מעט.

זה מה שילדים עושים, גדלים. ובזמן שאלה גדלים להם אנחנו רק מתבגרים ומזדקנים ומנסים להיזכר איך זה היה כאשר אנחנו היינו בגילם. בגיל הנעורים לא היה לנו חדר משלנו ובהחלט לא הייתה מיטת נוער שהיא בגודל של מיטה וחצי נוחה, אלא לכל היותר מיטה ברוחב של 90 ס"מ שאותה היינו פותחים במידה וחבר היה מגיע לישון אצלנו. ילדים גדלים מהר, והמיטה שהייתה פעם מיטת תינוק שימושית הופכת להיות משהו שתופס מקום במחסן ואותו כבר שוקלים להעביר הלאה אל אדם אחר, כי אנחנו כבר לא ממש מתכננים להביא עוד תינוק לעולם.


עוברים אל מיטה חדשה

אז אנחנו כל פעם מחדש מעבירים את הילדים שלב אחר שלה. מבקבוק של מטרנה, אל בקבוק של מים אל כוס של שתייה. מעריסה של תינוק, אל מיטה של תינוק אל מיטה של ילד ולבסוף אל מיטה וחצי שהיא זו הנחשקת אצל רוב בני הנוער כיום.

המעבר ממיטה אחת לאחרת הוא תמיד יהיה עבור ההורים צעד מאוד משמעותי בשלב הזה קדימה, ובין כל אלה תמיד מביטים אחורה בנוסטלגיה ולא מאמינים איך ההורים עוברים את כל זה בצורה אמיצה, איך כל פעם מחדש זה מפתיע ללמוד עד כמה הקטנים האלה בנויים לגדול ומוצאים בעצמם את הכוח לעבור את השינויים הללו מתוך הרצון הטבעי לגדול ולעבור הלאה בחיים האלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI