דף הבית בית משפחה וזוגיות הורות כבר לא תינוקות
כבר לא תינוקות
יחיאל לוי 16/02/17 |  צפיות: 7749

אחרי שעות ארוכות שבהן ההורים חסרי שינה ניגשים פעם אחר פעם אל העריסה של התינוק מגלים כי הקטן הזה מתחיל לבסס את שנת הלילה שלו בצורה שמסייעת לישון אפילו כמה שעות רציפות במהלך של שעות הלילה המאוחרות, וכך לפתע פתאום מגלים כי הוא יכול לעבור לישון במיטת התינוק לאחר שהעריסה כבר קטנה מידי עבורו. מה השלב הבא? בסביבות גיל שנה פלוס כאשר התינוק הופך לפעוט שכבר הולך על שתי רגליו בצורה עצמאית, זה הזמן להכין את השטח עם מעבר אל מיטה שממנה לא יהיה חשש כי יטפס וייפול.


נכנסים אל תקופה חדשה

בגילאים של שני וחצי ושנתיים הורים רבים כבר מחפשים היכן למקם את מיטת התינוק המפורקת כאשר הם מחפשים אחר מקום נוח בו הם כבר ישמו את המיטה החדשה של הפעוט שכבר לא פעם טיפס אל מעבר למיטת התינוק שלו. השלב החדש הזה מצריך את ההורים להחליט לגבי בחירה בין שתי אופציות שרווחות בגילאים אלה, האחת היא רכישה של מיטת מעבר לפעוט והשנייה היא רכישה של מיטת יחיד שכבר מגיעה במידות יותר גדולות והיא הרבה פחות שברירית וקטנה למראה. מה מחליטים לרכוש? הבחירה היא מאוד משתנה מהורה להורה.


מחליטים לאן מתקדמים

יש כאלה שיאמרו כי רכישה של מיטת מעבר היא רק דבר שמצריך הוצאה נוספת של כסף שיכול היה להיות מושקע ברכישה של מיטת יחיד שתשמש לתקופה ארוכה יותר מאשר מיטת שנועדה לתקופה של המעבר, בעוד אחרים יאמרו כי הם מעדיפים להעניק לפעוט את תקופת החסד הזו שבה הוא עדיין נשאר עם המזרן המוכר לו ממיטת התינוק ורק עובר למיטה קטנה ונמוכה בה עדיין יהיה לו מספיק מקום לשינה טובה, וממנה הוא יכול לרדת בצורה הכי בטוחה ומהירה אל הרצפה כאשר יהיה לו צורך בכך. מה בוחרים? מה שמרגישים שיהיה הכי נכון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI