דף הבית נשים נשים - אחר חלק בלתי נפרד מכל אישה
חלק בלתי נפרד מכל אישה
יחיאל לוי 02/01/17 |  צפיות: 8244

אחד הדברים שבוא כל אישה משקיעה זמן ניכר של טיפוח הוא עבור השיער שעל ראשה. יש כאלה שמגיעות רק על מנת לצבוע את השורשים, כאלה שמגיעות על מנת לבצע תספורת עדכנית, כאלה אשר מגיעות לחדש גוונים וכאלה שמבקשות לבצע הארכת שיער בעזרת הוספה של תוספות שיער. למה דווקא תוספות? קראי הלאה.

למה זה כדאי?

למה בדיוק צריכים רק לחלום על שיער הרבה יותר מלא ממה שקיים לאישה נכון להיום? למה צריכים לחכות עד אשר השיער יגיע אל האורך הרצוי ואז לחשוש לקצר אותו לתספורת עדכנית בבוא העת? למה להתאפק עם יצירה של מראה מלא בגוונים בשל הפחד מנשירה כתוצאה מהבהרה? את כל אלה אפשר לסיים בצורה הכי מהירה על ידי ביצוע של הארכת שיער בגוון, באורך ובנפח שרוצים, מתי שרק רוצים בכך. הכל עניין של בחירה וההארכה עצמה מתבצעת בצורה אישית לכל אישה שהשיער הוא חלק בלתי נפרד מן הנשיות שלה.


מראה יותר נשי בזמן עבודה קצר

זמן ההרכבה של תוספות לשיער הוא בהחלט קצר בצורה משמעותית מאשר זמן ההמתנה לשיער שיגיע עד לאורך הרצוי. אישה יכולה להיכנס אל המספרה עם שיער באורך בינוני ומטה ולצאת לאחר שעה עם הארכת שיער של שיער גולש עד לישבן.


מראה שנשמר לתקופה ארוכה

כאשר בוחרים בתוספות שיער איכותיות יותר, כך השיער הזה יכול  להישמר למשך תקופה ארוכה, כאשר כל ה שצריכים לעשות הוא רק לתחזק את השיער הזה בצורה נכונה ולהגיע אל המספרה על מנת להחזיר את התוספות אל המיקום הנכון לאחר שהשיער הטבעי התארך לו. באופן ממוצע טיפול של הארכת שיער נשמר בצורה טובה לתקופה של חצי שנה שבה כל אישה יכולה ליהנות משיער בדיוק במראה שבא לה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI