דף הבית בית משפחה וזוגיות בית משפחה וזוגיות - אחר בלאגן. מה קורה כשירידה למרתף הופכת למשימה בלתי אפשרית.
בלאגן. מה קורה כשירידה למרתף הופכת למשימה בלתי אפשרית.
אבי 18/12/16 |  צפיות: 2994

אתם תמיד מבטיחים לעצמכם שהפעם זה לא יקרה. הפעם זה יהיה אחרת ותדאגו לשמור על הסדר, הניקיון ולא תזניחו את המרתף שלכם. הפינה הכי נשכחת בבית. עם השנים אנחנו צוברים עוד ועוד חפצים. אנו משפצים את הבית או משדרגים את הריהוט, קונים מיטה חדשה ומשקיעים בסלון. אך לאן הולכים כל החפצים הישנים? כמובן שלמרתף! על פניו המרתף משמש בדרך כלל כחדר מגורים נוסף, משרד או חדר לאורחים אך בפועל אנו משתמשים בו לרוב כחלל אכסון לכלל החפצים והרהיטים שאין לנו עוד שימוש בהם. ככל שהזמן עובר המקום הולך ואוזל ועדיין מתוך הרגל אנו דוחסים אליו עוד ועוד חפצים עד שהמרתף מגיע למצב שלא רק שאי אפשר להשתמש בו עוד אלא עצם הירידה אליו הפכה לסיכון של ממש.

פינוי מרתפים – שירות חובה עבורכם.

רהיטים שהצטברו, ניירת ועוד שלל החפצים שהכנסתם למרתף צברו במהלך הזמן כמויות רציניות של לכלוך ואבק. היו בטוחים שתחת הערמות מתרוצצים להם כמה מיני זוחלים, חרקים ומכרסמים. מכשולים אלה בשילוב זמן עבודה ארוך ומייגע והכח הפיזי האדיר שנדרש על מנת לפנות את המרתף במהירות ובבטיחות מובילים אתכם לבחירה במתבקש ביותר. עליכם להזמין בעלי מקצוע המתמחים בפינוי מרתפים.

חברת ״צוות פינוי דירה״ מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים בתחומי הפינוי הקיימים: דירות, מחסנים, גגות, חצרות ומרתפים.  מדובר בחברה מקצועית בעלת צוות עובדים מקצועי ומיומן בביצוע משימות פינוי בדרגות קושי מתקדמות.

הצוות מתחייב לבצע את הפינוי ביום עבודה אחד. ״צוות פינוי דירה״ מגיעים ליום העבודה עם מספר אנשי מקצוע כאשר עליהם מפקח ראש צוות אחראי. הם מגיעים מצויידים במגוון כלים מתקדמים ומשוכללים בכדי לייעל ככל האפשר את יום הפינוי. הצוות  יבצעו את הפינוי ביעילות, הם מבצעים פירוק רהיטים, ארונות וכל חפץ מאסיבי אחר‎ במקרה הצורך. שיטת העבודה שלהם מתוכננת היטב מראש על מנת לחסוך לכם זמן יקר.‎ בנוסף לפי בקשתכם החברה מציעה גם שירותי ניקיון, מיון חפצים ועוד. בסוף יום העבודה ״צוות פינוי דירה״ משאיר לכם מרתף פנוי, מאוורר ונקי כך שתוכלו לחזור ולהשתמש בו שוב. את הפסולת ואת החפצים הישנים הצוות משנע לאתרים מורשים להשלכת פסולת, קיימת רפשרות בתיאום מראש למסור חפצים תקינים לתרומה ולמשפחות נזקקות.

״צוות פינוי דירה״, פנו למקצוענים בתחום בלבד.

אין ספר כאשר מדובר במטלות פינוי שונות אין ביכולתכם לעשות זאת בכוחות עצמכם. עליכם לקרוא לבעלי מקצוע המתמחים בפינוי מרתפים. צוות פינוי דירה עומד בסטנדרט גבוה בתחום הפינוי והם פועלים כמעט בכל רחבי הארץ, הם דוגלים במתן שירות איכותי ומקצועי תוך הצעת מחיר הוגן ללקוחותיהם. אין למה לחשוב פעמיים, ״צוות פינוי דירה״ היא החברה לביצוע פינוי המרתף בשבילכם.

 

לפרטים נוספים: clearteam.co


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI