דף הבית ביטוח ביטוח כללי האם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל דרך כרטיס האשראי?
האם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל דרך כרטיס האשראי?
אבי 04/12/16 |  צפיות: 8976

חברות רבות בישראל מציעות ביטוח נסיעות לחו"ל. חברות האשראי, קופות החולים וסוכנויות הביטוח, כולן מתמודדות על הארנק של הנוסעים לחו"ל מכיוון שהן מזהות צורך אקוטי לקראת הנסיעה. מהסיבה הזו עליכם לא רק להתנהג כמו מטיילים אחראים אלא גם כצרכנים נבונים, ולבחור את הפוליסה המתאימה לכם מבין ההיצע המסנוור.

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך חברות האשראי

עם הרפורמות הנרחבות של העשור הקודם החלו חברות רבות להציע ביטוחי נסיעות. אם עד אז המקום הרשמי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל היה דרך סוכני הביטוח, קופות החולים החלו גם הן להתמודד בתחרות ולהציע כיסויים בריאותיים לנוסעים. זה היה מהלך הגיוני מכיוון שישנה זיקה מבחינת הנושא. לאחר הרפורמה נכנסו גם חברות האשראי למשחק, מתוך הגיון שאת כרטיסי הטיסה רוכשים דרך כרטיס האשראי ולכן אין סיבה שלא לבטח באמצעות הכרטיס גם את הנוסע. הפוליסות של חברות האשראי לרוב זולות יחסית, שזה טוב למי שנוסע לטיול פשוט ולא מסוכן, אולם יש לקחת בחשבון דברים נוספים לפני שרוכשים דרכם את הפוליסה.

מה לקחת בחשבון לפני רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך חברת האשראי

· האם הפוליסה מכסה מחלות? הפוליסה הבסיסית מכסה אדם בריא בלבד. ברגע שמתחילים לייצר תנאים מיוחדים עבור הנוסע, מחיר הפוליסה עלול להרקיע שחקים. יש צורך לוודא את המצב הספציפי על מנת לדעת אם ישנו כיסוי לפני שקונים את הפוליסה. אינכם מעוניינים לגלות בדיעבד כי הביטוח לא כיסה את רוב הבעיות הרפואיות, וכעת עליכם לשלם סכומי עתק בדולרים עבור שהות בבית חולים, ביקור רופא או תרופות יקרות.

· האם אפשר להפעיל את הפוליסה בקלות – היה וישנו צורך? כאמור, חברות כרטיסי האשראי מוכרים לכם לרוב פוליסות בסיסיות, ולכן יש על הפעלתן דמי השתתפות של 25-100 דולר. הפוליסות היקרות יותר, גם אותן אפשרות לרכוש (בהזמנה מיוחדת) בחברות האשראי, לא משלמים בדרך כלל השתתפות עצמית והפעלתן היא על חשבון החברה.

· האם ישנה מגבלה על הפעלת הפוליסה? כאמור, הפוליסות הבסיסיות זהות למדי לביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי שתקבלו גם אצל סוכן או אצל מוקד קופת החולים. הפוליסות המורחבות הן הנושא המעניין ואותו יש לחקור. על פניו, אין מגבלה מעבר למה שכתוב בחוזה. מסיבה זו חשוב לקרוא היטב לפני שקונים על מנת שאפשר יהיה לנסוע בשקט.

חשוב להשוות מחירים והיצע של כל הפוליסות הקיימות, בוודאי אם ישנו עניין רפואי שצריך לקחת בחשבון, כל זאת לפני שרוכשים את הפוליסה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI