דף הבית ביטוח ביטוח כללי ביטוח נסיעות לחו"ל לזרים ותיירים
ביטוח נסיעות לחו"ל לזרים ותיירים
אבי 03/12/16 |  צפיות: 8771

ביטוח הבריאות לנוסעים לחו"ל כולל גם תיירים ואנשים שאינם מתגוררים בחו"ל בדרך קבע. אנשים אלו הם עובדים זרים, תיירים או ישראלים בעלי ויזה למדינה זרה וגם מטפלים / מטפלות שנוסעים עם קשישים במסגרת הטיול שלהם לחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל לזרים הוא פתרון ביטוחי חדש יחסית, יוזמה של חברות הביטוח, והוא מוצר מצוין שכדאי להכיר.

למי מיועד ביטוח נסיעות לחו"ל לזרים?

· עובדים זרים: הם מקבלים ביטוח נסיעות לחו"ל שמכסה את השהות שלהם בישראל (בדרך כלל עובדים זרים שעובדים בחקלאות, בניין, סיעוד ועוד) וגם את הנסיעה שלהם לביקור בבית. נושא זה כולל גם עובדים זרים שנוסעים עם הקשישים בהם הם מטפלים לנסיעת קיט בחו"ל.

· תושבים חוזרים: ישראלים שגרים בחו"ל לצורך עבודה או עם ויזה מקומית. מדובר על פוליסה שמעניקה גישור עד שהם יקבלו את האישור הנדרש לחדש את ביטוח הבריאות הממלכתי שלהם. בינתיים הם על ביטוח נסיעות לחו"ל שמעניק להם ראש שקט עד שבקשתם תאושר.

· סטודנטים ישראליים בחו"ל: מדובר על פוליסה שנתית המיועדת ל-18,000 הסטודנטים הישראליים שלומדים בעולם.

איך מגישים בקשה לביטוח נסיעות לחו"ל לזרים?

על המבוטח הפוטנציאלי למלא את הטפסים בחברת הביטוח ולהגיש הצהרת בריאות חתומה. את הביטוח נסיעות לחו"ל לעובדים זרים, תיירים או תושבים חוזרים אפשר לשלם במגוון רחב של דרכים, העברה בנקאית או תשלום חודשי באמצעות כרטיסי האשראי הן הדרכים המקובלות ביותר, אם כי גם המחאה או מזומן אפשרויות. את הפרטים אודות התשלום אפשר לקבל בחברת הביטוח ולמלאם בטופס מיוחד. הטפסים צריכים להגיע לחברת הביטוח בפקס, באמצעות סוכן ביטוח פרטי שגובה עמלה, בדואר רשום או באמצעות הדואר האלקטרוני. בכל מקרה מומלץ לוודא שהטפסים הגיעו. סוכן הביטוח המטפל יעדכן באמצעי כלשהו, בדרך כלל בדואר האלקטרוני, שהפוליסה נכנסה לתוקף. מומלץ לעשות את הפוליסה אצל חברה ותיקה ומנוסה, שיש לה מענה טלפוני ואישי מהיר ויעיל ושהצוות שלה נחמד ומיומן.

למה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לזרים?

 

היתרון המשמעותי של ביטוח נסיעות לחו"ל לזרים הוא מענה של חברת ביטוח ישראלית, מקצועית ומנוסה, לצרכים שאינם זמניים כמו נסיעה לחו"ל לשבוע. זהו מענה בעברית, לתושבים חוזרים, תיירים קשישים ועוזריהם או סטודנטים. תחושת הבית ו"שיש עם מי לדבר" שווה כל שקל, ובמיוחד שלא מדובר בביטוח שהוא יקר משמעותית מכל ביטוח אחר, אין סיבה שלא לעשות זאת ולהעדיף שירות זה על פוליסות זולות בשפה שאיננה שפת האם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI