דף הבית נשים נשים - אחר מטופחים לנצח
מטופחים לנצח
יחיאל לוי 28/08/16 |  צפיות: 7936

הפנים שלנו הם בגדר כרטיס ביקור שאותו אנחנו מציגים בכל פעם בה אנחנו נפגשים עם אנשים חדשים שאותם אנחנו רוצים להרשים עם המראה הנכון. זה לא ממש משנה אם אנחנו גבוהים, נמוכים, שמנים או רזים, מה שחשוב בצורה ניכרת הוא הביטחון האישי שלנו במי שאנחנו והרבה מזה בא לידי ביטוח בחזות מטופחת שמשדרת חוזקה. עם המראה הנכון דלתות רבות יכולות להיפתח בפנינו, אבל עם המראה המטופח הן גם תשארנה פתוחות שכן אנשים אוהבים לשהות במחיצת אנשים שאוהבים להיראות טוב.

איך אפשר להיראות טוב מבלי לעשות ניתוחים פלסטיים ולפצוח בדיאטה של כאסח? פשוט מחפשים אחר אותם מוצרי יופי שעושים את השילוב המוצלח בין פנים מלאות באמביציה לבין כאלה שמלאות בחיוניות. כי זה הזמן להשקיע במוצרי טיפוח כמו אלה מבית וישי שעושים את כל ההבדל.


הגיל שבו כדאי להתחיל

כולנו חושבים כי אנחנו נחיה לנצח וכי סימני הזמן לא יגעו בנו. המחשבה הזו מאוד אופיינית לבני עשרה ולכאלה שנמצאים בשנות העשרים המוקדמות, אבל ככל שהשנים חולפות כרטיס הביקור שלנו מתחיל לדהות וכדאי מאוד לשפר את הסיכויים להשגת מראה של עור שמקבל את כל מה שהוא צריך על מנת להישאר צעיר ורענן, גם אם התקדמנו כבר אל עבר שנות השלושים.

הסוד טמון בבחירה נכונה של מוצרי טיפוח שבאמת מוכיחים את עצמם בתור כאלה שמצליחים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. חברות מוצרי טיפוח ידועות משתמשות במים טרמליים במוצרים שלהן מפני שאלה ידועים בתור כאלה שברמת יכולים לשנות את איכות העור למרות ההשפעות הסביבתיות של עישון, תזונה לא נכונה ועייפות. כך בדיוק חברת וישי מספקת מוצרי טיפוח ממעיינות וישי ששוקקים מים טרמליים המחיים את עור הגוף והפנים ומאפשרים לכל דורש לקבל מראה פנים זוהר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI