דף הבית ביטוח ביטוח כללי להקדים תרופה למכה עם ביטוח נסיעות לחו"ל
להקדים תרופה למכה עם ביטוח נסיעות לחו"ל
אבי 11/08/16 |  צפיות: 2664

יש אנשים שתמיד מחפשים היכן ניתן לחסוך, אך גם אותם אנשים מסכימים שאם הם מבקשים להימנע מהוצאות גבוהות ולא רצוניות, כך שעליהם לעשות זה פשוט מאוד להוציא מעט, על מנת לקבל הרבה יותר. במה מדובר? על יציאה לחו"ל לאחר התארגנות מושכלת. כאשר אנשים מבקשים לטוס לחו"ל, הם מודעים לכך שבקלות הם יכולים להיגרר למגוון הוצאות יקרות ולא רצויות, ולו כיוון שהתכולה נגנבה והם צרכים לרכוש במקומה חדשה, הם גילו ברגע האחרון שאינם יכולים לטוס אך לא ניתן לבטל את הטיסה, הם עברו כמה ימי אשפוז במרפאה בחו"ל וגילו שהעלות עולה יותר מכל הטיול עצמו וכדומה. מכאן שהם ממהרים להקדים תרופה למכה ועושים ביטוח נסיעות לחו"ל.

בחירה מושכלת

גם אתם מבקשים להתנהל בחוכמה ולא לוותר על שקט נפשי חשוב שביטוח נסיעות יכול להפיק? אם כן פשוט פנו אל אחת מחברות הביטוח והשיגו לעצמכם את המסלול הנכון לכם ביותר. עם זאת, אין לפנות אל כל חברה, אלא יש לבדוק רזומה, את שביעות רצון הלקוחות וחשוב מכל יש לבדוק האם החברה מציעה מסלול שמתאים עבור הנתונים שלכם. יש להבין שאין לבחור באותו ביטוח עבור נשים בהיריון, סטודנטים ששוהים מחוץ לארץ תקופה ארוכה, אנשים שמבקשים לעסוק בספורט אתגרי כגון סקי, אנשים שיוצאים לטיול בטן גב באירופה, חברה ששולחת את עובדיה באופן תדיר לפגישות עבודה מעבר לים וכדומה, ועל כן יש להבין מה היעד, מהו אופייה של החופשה ומה המצב הבריאותי של כל נוסע, ורק מנקודה זו לקבל החלטה.

טיפ

הרבה פעמים אנשים עושים פוליסה, אך אינם עוצרים להבין בדיוק מה היא כוללת, או יותר מכך, כיצד ניתן להפעיל אותה במקרה ונתקלים במצב בעייתי כזה או אחר (גניבת ציוד, בעיה רפואית...). על כן אין לסיים את השיחה עם הנציג בטרם קיבלתם תשובה, וטרם מרגישים שאתם מבינים את כל התמונה.

תזמון

עוד נציין שטוב לדעת שניתן לרכוש פוליסה הרבה זמן לפני הטיסה ואף גם לאחר שנחתתם ביעד. באופן שכזה ניתן להבטיח החזר כספי גם עבור מצבים בהם נאלצים לוותר על הטיסה, (אך עדיין צרכים לשלם עליה), או לחלופין ניתן לצאת לטרק לא מתוכנן, ומבלי לחשוש שאינכם מבוטחים. כמו כן, מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל כמה ימים לקראת היציאה, ולו כי כך ניתן לבחור בפוליסה האידאלית ביותר ללא לחץ של זמן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI