דף הבית נשים נשים - אחר צנועה ומטופחת
צנועה ומטופחת
יחיאל לוי 01/08/16 |  צפיות: 7947

בניגוד לדעה הרווחת, אישה שהיא מצווה להיות צנועה בשל השתייכותה אל הזרם הדתי או החרדי אינה צריכה להיות אישה לא מטופחת. ההפך הוא הנכון מכיוון שאישה צריכה לשמור על עצמה מושכת עבור בעלה ולמרות שישנם דברים שנראים רק במסגרת של הבית בינו ובינה, עדיין ישנם דברים שבהם נשים רבות מן המגזר הדתי-חרדי משקיעות כסף רב ודבר זה מתחיל ברכישה של פאות איכותיות וממשיך אל עבר רכישה של ביגוד אופנתי שיכול לכלול פריטים של מעצבים שמספקים את המראה הצנוע אך עם תפירה ובדים איכותיים במיוחד.

למעשה, אישה שמכבדת את עצמה תבצע רכישה של פאה אשר מיועדת לחבישה בצורה יומיומית ומלבדה פאה נוספת אחת לפחות אשר מיועדת לאירועים יותר מיוחדים, ונראית בהתאם. הטיפוח של הפאה הוא עניין שבשגרה ומידי פעם בפעם אף ניגשות לעדכון המראה של הפאה בהתאם לצרכים האישיים של כל אישה.


איך בוחרים פאה מתאימה?

מבנה הפנים - לכל אחת יש מבנה פנים שונה מן האחרת ולפיכך ההתאמה של פאות משתנה גם כן. בחירה של פאה ארוכה, פאה מדורגת או פאה עם נפח מסוים תעשה לפי הצורה של הפנים תוך התחשבות באופי של כל אישה ואישה.

השיער הטבעי - לכל אחת יש שיער טבעי הנראה בצורה מסוימת וכדי שלא לקבל מראה שונה מן המקור בצורה דרסטית דבר שיגרום לפאה להיראות פחות טבעית, כדאי להתאים את השיער של הפאה לשיער האמיתי עד כמה שניתן מבחינת צבע וסוג השיער.

התקציב האישי - לא לכל אחת יש תקציב עבור רכישה של פאה מותאמת אישית שנתפרת במיוחד עבורה, לכן ההבדלים בעלויות הם ניכרים בייחוד כאשר מבקשים את אותן הפאות שנתפרות משיער אמיתי איכותי שמתהדר ברמה הגבוהה שלו וביכולת שלו להישמר לאורכן של שנים רבות ללא כל בעיה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI