דף הבית אינטרנט והחיים ברשת ממשק משתמש עסקים משתדרגים
עסקים משתדרגים
יחיאל לוי 06/07/16 |  צפיות: 7985

עסקים התקדמו מרחק של שנות אור מאז אותה המכולת אשר בה היה מחשב ידני פשוט שאיתו המוכר היה מחשב את סך כל המחיר של המוצרים שהלקוח בחר לרכוש והעניק לו את החשבונית שהייתה יוצאת על גבי גליל פשוט שהיה מחובר אל מחשבון זה. מאז התפתחה לה כבר הקופה הרושמת שאף היא השתדרגה אל קופה רושמת ממוחשבת, עם מסך מגע. אין כמעט מקום עבודה שאינו מבצע חלק מן העבודה או את כל העבודה כולה בעזרת מערכת ממוחשבת ואין מערכת ממוחשבת שאינה מגיעה עם תוכנה שנועדה לניהול התקין של העסק אם מצידו של העובד ואם מהצד של בעל העסק, שרוצה תמיד לעקוב אחר התקציב ולקבל דוחות של הוצאות והכנסות מידי פעם בפעם כדי לשמור את "היד על הדופק" כל הזמן. כאן נכנסת אל התמונה אותה תוכנה שכבר מאפשרת התאמה מירבית על ידי פיתוח תוכנה מתקדם ומותאם לפרטי פרטים.


מתאימים ומתייעלים

מילת המפתח עבור המנהלים שמחפשים אחר רווחיות גבוהה במינימום של עלות היא רווחיות, וכיצד אפשר לקבל את הרווחיות הזאת בצורה הכי טובה? נכון, על ידי התאמה של תוכנת מחשב שמיועדת באופן ספציפי עבור אותו בית עסק שמגיע אל חברת פיתוח תוכנה לשם כך.

החברה מצידה מבצעת בדיקה של כל הצרכים החשובים להתנהלות התקינה של העסק ומאפיינת תוכנת מחשב שתוכל לעבוד בצורה הכי עילה שאפשר ולקבל ניהול כספי מלא, ניהול של משימות ומערכת משמרות לעובדים, מערכות מסחר אונליין מותאמות אישית, ניהול של קשר עם לקוחות שהם מנויים בבית העסק, התממשקות של המערכת הזו אל רשתות חברתיות רלבנטיות ואף ביצוע של ניטור ובקרה פר עובד ו/או פר משימה כדי לשפר בזמן אמת את רמת הרווחיות של בית העסק.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI