דף הבית בית משפחה וזוגיות הורות בוחרים צהרון לילדים
בוחרים צהרון לילדים
יחיאל לוי 13/06/16 |  צפיות: 7992

כיום זה כבר נעשה די ברור כי שני ההורים צריכים לצאת אל העבודה על מנת לספק את כל הדרישות של הבית מבחינה כספית, ועם יוקר המחיה שמשולב בשעות עבודה מרובות נראה כי כל הילדים הצעירים שמסיימים בשעה מוקדמת את הגן/הלימודים מוצאים את דרכם אל צהרונים רבים שמפוזרים ברחבי כל עיר בארץ.

באופן זה ההורים יכולים לסיים את העבודה מבלי לדאוג שמישהו יוכל להוציא את הילדים ולשהות איתם עד השעה בה הם חוזרים לבית, ואף הילדים יכולים ליהנות ממסגרת שבה הם לומדים עוד קצת דברים חדשים, מכירים ילדים נוספים ונהנים מפעילויות שמסייעות להם לסיים את שיעורי הבית כך שהם יכולים ליהנות מזמן של איכות נטו עם ההורים והאחים הנוספים. איך יודעים האם לבחור בצהרון פרטי או עירוני? על כך במאמר זה.


צהרון פרטי או עירוני?

יש לא מעט מקומות אשר מספקים את השירות של צהרונים עבור ההורים שעדיין נמצאים במקום העבודה וצריכים שתהיה מסגרת הולמת עבור הילדים שאינם יכולים להישאר לבדם בבית הריק וצריכים לשהות בצהרון עד אשר ההורים מסיימים את העבודה ויכולים לאסוף אותם. אחת ההתלבטויות עבור הורים רבים היא האם לגשת אל מסגרת של צהרון פרטי או לזו שהעירייה מספקת ובמקרים רבות יכולה להיות גם מסובסדת מבחינת העלות.

השיקולים רבים וכוללים את הרמה של האוכל, הרמה של הבטיחות במקום, האחריות של ההסעות אל הצהרון וממנו, האנשים שמפעילים את הצהרון והרמה הכוללת של הפעילויות שאותן מקבלים הילדים בשעתיים- שלוש הללו. הבחירה היא מאוד סובייקטיבית אך רצוי לעבור על פני כמה צהרונים פרטיים כדי להבין את ההבדל בין אלה לבין מה שמוצע בצהרון עירוני, כי בסופו של דבר טובתו של הילד היא העיקרית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI