דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה תקשורת המונים תרגום נוטריון
תרגום נוטריון
הדס כהן 27/04/16 |  צפיות: 8361

אחד הדברים שמאפיינים בצורה בולטת את עבודתו של נוטריון במדינת ישראל הוא שירות התרגום שהוא מספק. זאת בהתאם לדרישות שונות שיכולות לעתים להציג רמת מורכבות גבוהה מאוד בגלל שפה מאוד לא מוכרת או בגלל סיבות מקצועיות אחרות.

לכן הביצועים של נוטריון לגבי שירותי תרגום שונים הם דבר חשוב שראוי להתייחס אליהם בכובד ראש אם רוצים לקבל שירות מצוין שיכול לבוא לידי ביטוי במהירות התרגום ובמהימנות התרגום מכל שפה. זאת מעבר לשירותים הרגילים של מתן אישורים, זיהוי אדם או ייצוג בבית משפט.

יכולות התרגום המרשימות של איש מקצוע איכותי

היום אנו יכולים לעתים לעמוד מלאי פליאה מול יכולתו של נוטריון מאוד מקצועי להציע שירותי תרגום ברמת מיקוד מדהימה. מדובר על תרגום נוטריון שיכול להיעשות בצורה מדויקת במגוון רחב מאוד של שפות, שחלקן מאוד לא מוכר ומאוד לא פשוט לתרגום.

כך, לא רק תרגום משפות מוכרות כמו אנגלית, צרפתית, איטלקית, או גרמנית הוא זה שיציע איש מקצוע מנוסה ובעל איכות גבוהה של תרגומים, אלא גם תרגום משפות כמו וייטנאמית, ארמנית, פינית, ואיסלנדית, הוא זה שיוכל ליהנות ממנו כל לקוח שמגיע אליו.

מענה ממוקד עבור כל לקוח

אין ספק שכל נוטריון רציני יוכל לפגוש במסגרת הפעילות שלו מגוון רחב של לקוחות מסוגים שונים, כשהכוונה היא שלעתים יהיה מדובר באדם פרטי שצריך אישור זיהוי של הורה בקשר לצוואה ולעתים יהיה מדובר על איש עסקים שחייב שירות בתחום של המשפט המסחרי.

לכן, גם כשאנו מדברים על שירותים של תרגום נוטריון עלינו להבין כי הם חלק ממערך כולל ומרשים מאוד של שירותים משפטיים שצריכים ליצור מענה ממוקד עבור כל לקוח ולקוח. בצורה זו הן לקוחות ממגזרים כמו העירוני והחקלאי יקבלו שירות מצוין, והן אנשים מתחומים אחרים ייהנו מהשירות שיקבלו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI