דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי אישורים נוטריוניים
אישורים נוטריוניים
הדס כהן 27/04/16 |  צפיות: 9049

גם אם לא נעשה בדיקה יסודית לגבי היקף העבודה של נוטריונים מדי יום ביומו בכל רחבי ישראל, נוכל לדעת עד כמה יש דרישה רבה של ישראלים במצבים רבים לאישורים שונים אותם מורשה להפיק איש מקצוע זה מתוקף עבודתו ובזכות אישור שקיבל על כך ממדינת ישראל.

בכל יום אנו יכולים למצוא אדם מסוים מגיע אל נוטריון שיש לו משרד רציני ליד מקום מגוריו או ליד עבודתו על מנת לקבל אישור על תרגום מסוים, חתימה על ייפויי כוח כלשהו, אישור אפוסטיל של משרד המשפטים ועוד אישורים חשובים שיכולים לסייע משפטית לכל אדם בארץ.

זמינות הנוטריון היא דבר חשוב ביותר

נראה כי אחד הדברים החשובים ביותר לכל מי שצריך אישורים נוטריונים בישראל הוא הזמינות שיכול להציג לו איש מקצוע בתחום זה. מאחר ולעתים השעה דחוקה, ואישור של נוטריון יכול למנוע הפסדים כספים או עוגמת נפש, הרי שזמינות היא דבר חשוב ביותר.

לכן אם יש משרד של נוטריון שמציע עבודות שונות בהתאם לעניינים דחופים של אדם מסוים בין אם מדובר על לקוח פרטי או על לקוח עסקי, ואם יש אפשרות לקבל שירותי נוטריון גם בשעות מעט חריגות, הרי שמדובר על דבר שמסייע לרבים ליהנות עוד יותר מהשירות שהם צריכים.

רישיון מוכח למתן אישורים כחוק

על כל אדם שמעוניין להיעזר בנוטריון לקבלה של אישורים שונים להבין כי לא מדובר על פנייה שגרתית ומוכרת לעורך דין. הכוונה היא לכך שמדינת ישראל הסמיכה עורכי דין מסוימים להעניק אישורים שונים בהתאם לחוק תוך הדגשת השוני בינם ובין עורכי דין רגילים, אם נקרא לזה כך.

כך, מי שרוצה לקבל אישורים נוטריונים צריך לבדוק שאכן מדובר על עורך דין שקיבל את הרישיון ממדינת ישראל לעסוק בכך. אדם כזה באמת יכול להעניק אישור הצהרות מתורגמן ואישורי חתימה, ולטפל בעבודות הנוטריוניות המקובלות בתחום המשפט הישראלי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI