דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים ההפעלה הכי טבעית
ההפעלה הכי טבעית
יחיאל לוי 22/02/16 |  צפיות: 8012

כלבים. הם תמיד כאן בשביל האדם. הם מסייעים לאנשים בעיתות של משבר ומצוקה בעזרת הנחיה של מפעיל שמעביר סדנה תרפויטית לאנשים מכל הגילאים ובכל המצבים הפיזיים והנפשיים. הם החבר הכי טוב של האדם שלא יכול לראות לאן הוא הולך ומשתמש בכלב נחייה שמהווה זוג עיניים עבורו והם כלבים אשר מצליחים לסייע לכוחות משטרה בחיפוש אחר סמים ומוצרים אחרים שמוברחים לארץ בניגוד לחוק.

כלבים הם חיה חכמה שמתחלקת למשפחה ענקית של גזעים שכל אחד מהם בעל יופי ואופי משלו, אבל הדבר הבטוח הוא שהם יעבירו רגשות אמיתיים ללא כל מסננים ויחברו אל האדם שאימץ אותם, כפי שזה אימץ אותו אף הוא אל חייו. יש אנשים שמעולם לא חוו את הקשר המיוחד הזה שבין אדם לחיה ועבורם בדיוק יכולה להיות החוויה דרך הפעלות לילדים שכוללות את החיה המיוחדת הזאת, חוויה מכוננת.


סובלנות כלפי כלבים

כל הילדים שגדלו ללא חיית מחמד בילדותם ירגישו ברגע בו הם  נכנסים אל הפעלה שכוללת את החיה יוצאת הדופן הזו את הקשר המיוחד הזה שהם פשוט פספסו במשך זמן רב. רק אדם שיש לו חיית מחמד יכול להעיד עד כמה הקשר יכול להגיע אל עומקים שכאלה והבאת מפעיל שמעניק את ההרפתקה המקסימה הזאת של הפעלות לילדים בעזרת כלבים מסייעת להכיר את העולם הזה בצורה בלתי אמצעית ולשמוע את כל התפקידים המדהימים שהכלבים ממלאים עם משמעת ומסירות שאין כדוגמתה.

כלבי גישוש, כלבי פעלולים והמון אווירה נעימה ומבדרת מצליחים בכל פעם מחדש להביא את הילדים והמבוגרים לשתף פעולה במופע שמלמד רבות לגבי חיה קסומה זו ועד כמה אין לקחת כמובן מאליו את החיים האלה, אלא להתייחס בכבוד ובסבלנות אין קץ לחיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI