דף הבית חינוך ולימודים לימודי תעודה ומקצוע הנדסאי חשמל
הנדסאי חשמל
הדס כהן 10/01/16 |  צפיות: 9686

בלמדכם לתואר הנדסאי חשמל גם אתם תזכו לתכנן, לתחזק ולתפעל מערכות לייצור והנעה על ידי חשמל, תכירו מקרוב מערכות בקרה לזרם החשמל, ותזכו להכיר יישומי מחשב רלוונטיים לחשמלאים. בהכשרה, נעבוד הרבה עם רכיבי אלקטרוניקה בהם משתמשים במפעלים שימוש תכוף. הכשרה זו מציבה אתכם ביתרון על עמיתיכם – שכן בסופה תצאו גם חשמלאים וגם הנדסאים. בכך, אתם גם לומדים מקצוע וגם יש לכם סמכות של הנדסאי לאשר פרויקטים בענף החשמל, ולפקח עליהם.

עבודה כהנדסאי חשמל

הנדסאי חשמל שקיבל את הכשרתו במכללות אורט יוכל לעבוד במערכות חשמל מורכבות במקום עבודה שכיר בתעשייה: מוסדות גדולים, מפעלים, מתקנים לייצור חשמל בהספק קטן או גדול. העבודה שתמצאו תיתכן גם במגזר הציבורי וגם במגזר הפרטי.

קבלה למסלול הנדסאות חשמל

ציון עובר ב- 3 יחידות מתמטיקה, ציון עובר ב- 3 יחידות אנגלית, ציון עובר ב- 2 יחידות בעברית. בוגרי המכינה הטכנולוגית רשאי-קבלה.

סילבוס

ניתן לבחור בסילבוס בוקר או סילבוס ערב.

סילבוס בוקר: לומדים בימים א'-ה' ימים ארוכים. סיום ההכשרה כעבור שנתיים.

סילבוס ערב: לומדים בימים א'-ו' ערבים קצרים. סיום ההכשרה כעבור 3 שנים.

ניתן לממש את ההכשרה במכללות "אורט" בערים הבאות

להכשרה זו ניתן ללמוד באורט כרמיאל, אורט קריית ביאליק, אורט נתניה, אורט תל אביב, אורט רחובות ואורט ירושלים.

המבחנים בסיום המסלול

· מבחנים פנימיים של המכללה.

· מבחני מה"ט.

· פרויקט גמר בתחום החשמל

מי רשאי לתעודת סוף מסלול? באיזו תעודה מדובר, ומה היא מקנה?

את התעודה יקבל מי שעבר את כל מבחניה הפנימיים של המכללה, צלח את מבחני מה"ט והגיש את פרויקט סוף המסלול. התעודה היא תעודת הנדסאי. עבדתם שנה בתחום החשמל מרגע סיום המסלול? תהיו זכאים לקבלת רישיון חשמלאי מוסמך.

הנדסאים של אורט עושים קריירה בסיום הלימודים - לחץ הקרייריסטים של אורט לפרטים נוספים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI