דף הבית חוק ומשפט כללי אישורי נוטריון
אישורי נוטריון
הדס כהן 31/05/15 |  צפיות: 2499

נוטריון הוא עורך דין שיש לו ותק של לפחות 10 שנים במקצוע עורך דין, שעבר הכשרה והסמכה לתפקידו, אישורי נוטריון נדרשים במקרים שבהם יש צורך לאשר, לתעד, לערוך מסמך ולאמת פרטים. לבד מאישור הנדרש לצורך אימות חתימות, הנוטריון מוסמך ומורשה לבצע פעולות נוספות כגון: אישור נכונות מסמך מתורגם, אישור כי אדם מסוים חי או מת, אימות תקפותו של הסכם ממון שעורכים זוגות, אישור לתקפות צוואה.

אישורי נוטריון נדרשים לא אחת על מסמכים המיועדים למדינות זרות. מי שעשויים להיזקק לאישורים כאלה הם, לדוגמה, רופאים המגישים מועמדות לעבודה בחוץ לארץ, ישראלים השוכרים נכסים בחו"ל ואשר בחתימת נוטריון מייפים את כוחו של בא כוחם לנהל בשמם את תהליכי רכישת הנכס והשכרתו.

צוואה – שכן נדע..

נוטריון מייתר את הצורך של עורכי צוואה בפניו, אם בכתב ועם בעל פה, להסתייע בשני עדים לתמיכה בהם. החוק הישראלי מקנה לצוואה נוטריונית ערך גבוה ומשקל רב  יותר מאשר סוגים אחרים של צוואות. חתימה של נוטריון מפחיתה את החשש או הסיכון בהגשת תביעה על חתימה מזויפת לכאורה על ידי המצווה. תחום נוסף שבו עשוי להידרש אישור נוטריוני הוא תרגומים. לאישור כזה עשוי להיות משקל רב מאחר שלא מעט מסמכים עלולים להיפסל בשל טעות תרגום או כשל בהבנה שנובע מאי נכונותו של תרגום ומכאן בנקיטת פעולה שיש לה השלכות שונות.

מי מכם שנדרשים לאישור נוטריוני יכולים ליהנות משירותיו של נוטריון בעל ניסיון עשיר במגוון תחומים ובהם, בין השאר: משפט מסחרי, דיני מקרקעין, תכנון ובנייה, דיני חברות וחוזים, דיני צרכנות ועוד. השירות מסופק הן לגופים ולמוסדות גדולים והן ללקוחות פרטיים. חשוב לציין, כי האישור ניתן תוך שמירה קפדנית על חסיון פרטי הלקוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI