דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי אישורי נוטריון 2015
אישורי נוטריון 2015
הדס כהן 01/04/15 |  צפיות: 5724

הצורך בקבלת אישורי נוטריון

במידה ויש בבעלותכם רישיון עבודה, תעודת לימוד מאוניברסיטה, תעודת לידה, חוזה או כל מסמך אחר ואתם צריכים להגיש אותו אל מול מוסד במדינה אחרת, יהיה עליכם לקבל אישור נוטריון בכדי להוכיח את אמיתות המסמך. אישורי נוטריון מהווים חלק קריטי וחשוב אשר למעשה מאפשר לכם להעיד כי מדובר במסמך מקורי.

הסמכות להעניק אישור נוטריון

רק נוטריון מוסמך, בעל רישיון נוטריון מטעם הועדה לנוטריונים של משרד המשפטים רשאי לספק אישור נוטריוני. חשוב מאוד לשים לב כי אתם פונים אל נוטריון בעל רישיון בתוקף, אשר יש ביכולתו לספק בעבורכם את האישור הנדרש. לנוטריון יש את הסמכות הבלעדית לספק שירותי אימות חתימה, אישורי חתימה, אישורי תרגום, אישור מסמכים ואישורי חוזים. בצורה זו אתם יכולים לספק למסך שלכם את התקיפות הבינלאומית הנדרשת במידת הצורך.

תהליך קבלת אישורי נוטריון

בכדי שתוכלו לקבל אישור מהנוטריון או חותמת אפוסטיל על חוזה, יהיה עליכם לגשת אל נוטריון בעל רישיון בתוקף ולהציג את כל המסמכים המקוריים. לאחר בדיקה של מסמכים אלו אל מול הנוטריון, יוודא הנוטריון כי אכן מדובר במסמכי מקור ויוציא בעבורכם אסמכתא בעלת תוקף בינלאומי. כאשר מדובר במסמכים מתורגמים, יהיה עליכם להציג גם את המסמך המקורי. זו הסיבה, כי פעמים רבות מוטב מראש לבצע את התרגום דרך הנוטריון על מנת לקצר את ההליכים בדרך אל קבלת האישור.

אישורי נוטריון מהווים למעשה אסמכתא בינלאומית לכך שמדובר במסמך מקורי בעל תוקף אמיתי ואותנטי. ללא אישור הנוטריון אתם עלולים למצוא את עצמכם עומדים אל מול קשיים שונים או אל מול הליכים בירוקרטים ארוכים יותר. כאשר עולה הצורך להציג מסמך בשפה מקורית או זרה, פנו אל נוטריון על מנת לקבל את האישור הנדרש.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI