דף הבית פיננסים וכספים הלוואות טיפים להחזרים של הלוואה
טיפים להחזרים של הלוואה
כתיבת מומחים 02/03/15 |  צפיות: 3587

מי מאתנו לא נתקל בסיטואציה בה הוא ביקש להרחיב את העסק, לרכוש דירה, לחתן אל הילד וכדומה- כלומר מי מאתנו לא נתקל בסיטואציה בה הוא מבקש לקבל הלוואה. עם זאת מלבד למצוא את ההלוואה המתאימה ביותר ושמציעה את תנאי הריבית הנוחים ביותר, גם יש צורך לדעת כיצד להחזיר הלוואות באופן הכי חכם ומשתלם, כי הלוואות לא רק צריך לדעת כיצד לקחת אלא גם כיצד להחזיר. כאשר מדובר על מתן טיפים לטובת החזר הלוואה באופן אידאלי, יש לקחת בחשבון שמראש יש לוודא שתנאי ההחזר יהיו נוחים. יש לבחור בהלוואה עם כמה שפחות עמלות, יש לבדוק היטב את כדאיות ההלוואה ולבדוק שאם לוקחים הלוואה לכל מטרה מהבנק היא אינה מכבידה על האובליגו.

ניצול גמישות תנאי ההחזר

ראשית כל יש לבחור בהלוואה שמאפשרת גמישות בתנאי ההחזר ועל כן כאשר מגיע הרגע מומלץ לנצל את הגמישות לפי מצבכם הכספי. על כן אם התכוונתם להחזיר באופן יותר מדוד אך פתאום נכנס סכום משמעותי, הרי שמוטב לשלם יותר בפחות זמן. גם כי לעיתים זה עשוי להשפיע על אופי הריבית וגם כי החזר של הלוואה לכל מטרה כרוך באחריות מטרידה שמוטב להיפטר ממנה כמה שיותר מוקדם.

שיעורי בית מקדימים

אם מבקשים להרוויח מההלוואה ולא רק להגדיל את הבור הכספי, יש לברר היטב לגבי מועד תנאי הפירעון, לברר לגבי פריסת התשלומים, לשאוף להחזיר את ההלוואה לחוד לצד קרן הריבית לחוד וכמובן לבדוק לכמה זמן הכי נכון לפרוש את תקופת ההחזר. עם זאת ראוי לציין שמה שנכון עבור אדם אחד לא בהכרח יימצא נכון עבור אדם שני. יש מי שימצא שעבורו הכי נכון להחזיר הלוואה לכל מטרה טיפין טיפין כאשר מראש מסדירים שהריבית לא תיפגע מכך, ויש מי שיימצא שהכי נכון עבורו לפרוש את ההחזר לתקופה קצרה ולהקפיד על תשלומים גדולים.

מודעות והתחייבות

כיצד יודעים מה נכון לכם? ובכן על כל אחד לבחון את אופי ההתנהלות שלו. לשאול את עצמו האם חובה כספית מכניסה אותו ללחץ מיותר, לברר האם סכומי כסף גדולים אמורים להיכנס בקרוב, להיות מספיק בוגר להכיר שאם מעכבים תשלומים בינתיים רק מוציאים יותר עקב תחושת אשליה וכדומה. לבסוף הכול עניין של יחס ועל כן אם התחייבתם לתנאים מסוימים אין להקל בכך ראש ויש לקחת בחשבון שכל חריגה עולה כסף. על כן יש להיות מודעים לתקופת ההחזר ואם צריך לשנות במעט את הרגלי ההוצאות החודשיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 כתיבת מומחים


 


מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים
 
פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר, זה שאנו עושים הכול בשבילו. כבר מרגע לידתם אנחנו דואגים להם ונותנים להם כל מה שאנחנו יכולים, וכמובן דואגים להם לאוכל, בית לגור בו, וכל מה שהם צריכים. אך טבעי הוא הדבר שנחשוב גם קצת קדימה לשנים הבאות, ואם אנו כאלו אז תוכנית חיסכון לילדים היא משהו שאנחנו חייבים לדאוג לו. ללא תוכנית כזו הם יתחילו את החיים שלהם בלי סכום כסף קטן שידחוף אותם, וללא סכום כסף כזה יהיה להם קצת יותר קשה להתחיל את החיים. פוליסת חיסכון לדוגמא היא אפיק השקעה מצוין ששווה לשקול אל מול הפקמים שמציע

פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
כולם מבינים את הצורך בחיסכון של כסף בצד, בין אם זה למטרה כלשהיא ובין אם לא. חיסכון נותן לנו שקט נפשי והרבה יותר אפשרויות מאוחר יותר, כך לדוגמא אם אנו מפרישים כסף בשביל הילדים שלנו אנו יודעים שיהיה להם טוב יותר וקל יותר כלכלית בהמשך. אם אנו שומרים לעצמינו כסף בצד לפנסיה אנו יודעים שבבוא היום יהיה לנו כסף בצד מה שיאפשר לנו להזדקן יותר בכבוד. אך איזו תוכנית חיסכון כדאי לנו שתהיה לנו, איזה מחשבון חיסכון יכול להראות לנו מה הכי כדאי לנו בטווח הרחוק, והאם פוליסת חיסכון עדיפה ממה שהבנק מציע, בדרך כלל עם

אינטראקטיב ברוקר – מי צריך את זה בכלל?
אם אתם חושבים על שינוי קריירה יש לכם לא מעט אפשרויות. אפשרות אחת היא ללכת וללמוד משהו, ללכת למכללה או לאוניברסיטה וללמוד תואר, ולאחר מכן ללכת ולעסוק בו. חלומה של כל אימא יהודייה הוא שהבן שלה יעבוד במקצוע מכובד כמו עורך דין או רופא, וירוויח מצוין, אך היום בשביל להרוויח מצוין לא צריך ללמוד שנים ארוכות ולא צריך תארים כאלו ואחרים. אם אתם מחפשים כיוון טוב בחיים ללכת וללמוד אותו וכמובן גם לעסוק בו לאחר מכן, מסחר בבורסה הוא בשבילכם, ולא משנה אם זה מסחר במניות או בכל מכשיר אחר שהוא.

מסחר בבורסה – כל מה שצריך לדעת
החיים היום לא פשוטים בכלל. אנחנו קמים בבוקר ומתחילים את היום שלנו עם ריצות עם הילדים למערכות החינוך, ולאחר מכן אנחנו מתחילים את היום המטורף שלנו. ריצות ממקום למקום, פגישות, מיילים ומה לא... בסופו של דבר כשאנו מסתכלים על תלוש השכר שלנו אנו מבינים שכל הלחץ הזה וכל הקיצות הללו במקרים מסויימים לא שווים את זה, ואז אנו חושבים על כיוון אחר, כיוון שייקח אותנו למקומות טובים יותר ורווחיים יותר. מסחר בבורסה לדוגמא יכול להיות כיוון מצוין, ולא משנה עם עושים מסחר במניות או מסחר בכל מכשיר אחר שקיים. הנה כמה מי

מוצרי ספיגה לגבר הכוללים תחתונים לוכדי נוזלים, סופגנים ותחבושות
אם אתה מרטיב, והגעת למסקנה שאתה צריך מוצרי ספיגה, כאן נספק לך מידע חשוב על בחירתם. כיצד היא נעשית? מה חשוב לדעת טרם הבחירה? כיצד מבדילה אסכולת מוצרי הספיגה בין המרטיבים ואלו מוצרים היא ממליצה שיהיו לכל אחד מהם? חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את סל המוצרים המלא. כאן תדעו מה צריך לרכוש מהם על מנת להקל על שגרת יומכם בצל בעיית ההרטבה שלכם.

חיסכון והלוואה - הילכו שניהם יחדיו...
לעיתים מתרחשים מקרים בהם קורה שאדם שיש לו סכום כסף פונה לבקש הלוואה. אף שבעצם פשוט יותר להשתמש בכסף שלך ולא לחפש הלוואות אצל אחרים, מהי הסיבה לכך שאדם יפנה לבקש הלוואה וישלם עליה ריבית במקום להשתמש בכספו שלו?

הלוואה אונליין – יש כזו חיה
יש הרבה חיות בעולם. היכולת לאתר את אלו שיוכלו להקל מעלינו ולשפר את איכות החיים שלנו – זו החכמה האמתית. אז אם אתם אוהבים לזהות את החידושים ולגלות כמה קלים ופשוטים עשויים תהליכים שונים להיות אתם מוזמנים להכיר את שרות קבלת הלוואות אונליין. להרגיש את הקלות הרבה ואת החיסכון העצום בזמן ובטרדה.

ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב כשרוצים לחסוך לילדים
24/12/15 | רכב
בתור הורים יש כבר לא מעט דברים שאנו יודעים על החיים. הדבר אומר שאנו יכולים לבחון מספר רב של דברים בכל הקשור לחינוך של ילדינו ולניהול משק הבית. אך עם כל הכבוד גם לידע רב שצובר כל הורה בלא מעט נושאים, הרי שלגבי תכנית חיסכון עבור הילדים שלו אין הוא מומחה פיננסי ואין הוא יכול להשוות את עצמו לנציג של מי שמתמחה בתחום זה.

מה הם היתרונות של חסכונות לילדים
אנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, ולכן אם אנו מתכוונים לעשות מהלכים מסוימים שאמורים להיטיב עם הילדים, הרי שאנו גם מנסים לברר מהם הם היתרונות של מהלכים כאלו. היום הורים רבים בכל רחבי ישראל רוצים להבין מה הם היתרונות של חיסכון לילדים על מנת לדעת האם כדאי לפתוח תכנית כזו והאם היא באמת יכולה לתרום בעתיד הרחוק.

שקמה חיתולים למבוגרים
הזיקנה יכולה להיות מאוד לא נעימה ויש לא מעט בעיות פיזיות שמתלוות אליה. לעיתים זה נראה מייאש מכיוון שאין דרך חזרה מחלק מאותן תופעות לא נעימות ואף כואבות ולעיתים מסוכנות שיש כשמזדקנים, אך אין שום סיבה לוותר סתם כך על איכות החיים ולא לעשות פעולות שיקטינו את הסבל. אחת התופעות הנפוצות יותר אצל מבוגרים היא בריחת שתן למבוגרים, והיא יכולה לתפוס בכל מצב שהוא ובכל זמן שהוא מה שאומר המון אי נעימות עד כדי לעיתים צורך לעזוב את המקום. הרטיבות יחד עם הריח הלא נעים עלולים לגרום לבושה כזו שתוריד את החשק לצאת מהב
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI