דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי נוטריון בתל אביב
נוטריון בתל אביב
הדס כהן 26/02/15 |  צפיות: 3080

כאשר אתם מחפשים אחר שירותי נוטריון בתל אביב עליכם להיות בטוחים כי הגעתם אל איש המקצוע הטוב ביותר. כיצד תוכלו לדעת זאת? לפני מספר טיפים מועילים שיוכלו לעזור לכם למצוא את שירותי הנוטריון הטובים ביותר, בצורה אמינה ובטוחה לחלוטין.

לא כל עורך דין הוא נוטריון

הדבר הראשון שאתם צריכים לשים לב אליו, הינה העובדה כי לא כל עורך דין יכול לשמש כנוטריון. רק עורך דין בעל הסמכה מטעם משרד המשפטים כנוטריון יכול לספק שירותים נוטריונים, ולצורך כך, יהיה עליו להוכיח כי הוא בעל עבר נקי לחלוטין, בעל ניסיון של לפחות עשר שנות עריכת דין בפועל וכן עבר השתלמות נוטריונית כנדרש. לכן, בבואכם למצוא נוטריון בתל אביב יהיה עליכם לשים לב כי יש לנוטריון רישיון נוטריוני בתוקף מטעם מדינת ישראל, וזוהי הנקודה החשובה ביותר שעליכם לבדוק.

ניסיון ופרקטיקה מקצועית

הדבר השני אליו מומלץ להתייחס הינו תחום ההתמחות של הנוטריון וכי יש לו את הוותק ואת הניסיון הנדרש לסייע לכם. אל תתביישו לשאול אודות הניסיון המקצועי של הנוטריון, בכדי שלא תבזבזו את זמנכם לריק. מוטב לדעת מראש את תחום הפעילות וההתמחות של הנוטריון.

תשלום

שכרו של הנוטריון הינו שכר אשר קבוע בחוק, ועל כן, כדאי לכם לבדוק כי אתם משלמים בדיוק בעבור השירות הנוטריוני המגיע לכם. מוטב שלא להוציא כספים שאינם מחוייבים בהם ובוודאי שלא לשלם כפול על שכר שקבוע מבעוד מועד. כמו בכל תחום תמיד יהיו כאלו אשר ירצו לדרוש מעבר למגיע להם, ולכן, כדאי מאוד לבדוק את העלויות לפני שאתם שוכרים את שירותיו של נוטריון בתל אביב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI