דף הבית פיננסים וכספים השקעות מסחר במט"ח – רויאל טריידינג
מסחר במט"ח – רויאל טריידינג
royal trading 05/02/15 |  צפיות: 9470

בשונה ממניות , המסחר בשוק המט"ח ברובו אינו מתנהל בבורסה אלא בין מוסדות פיננסים ובנקים גדולים מאוד בעולם שקולטים אליהם את פקודות המסחר ומקשרות את הקונה עם המוכר, כאשר ישנה הסכמה על המחיר בין הקונה למוכר מתבצעת עיסקה . את פקודות המכירה והקניה הסוחרים מעבירים דרך מערכות המסחר אשר מספק להם הברוקר , הסוחר יכול לראות במערכת במסחר שלו בזמן אמת את שערי הקניה והמכירה של הצמד עליו הוא רוצה לבצע את העיסקה , במידה והלקוח החליט לבצע עיסקה ולחץ על כפתור המכירה או הקניה במערכת המסחר , הברוקר אשר מקשר בין הסוחר לבין המסחר הבין בנקאי במט"ח יחפש עבור הלקוח איזה בנק מוכן לקבל את העיסקה במחיר שהכי טוב ללקוח שלו ויבצע אותה.

מה הרווח של הברוקר בכל הסיפור ? כמו שהזכרנו קודם הברוקר הוא הגוף המקשר בין הסוחר לבין שוק המט"ח ולכן הרווח שלו הוא ההפרש בין מחיר המכירה למחיר הקניה (SPREAD) לדוגמא , נגיד והסוחר רוצה לקנות את הצמד יורו דולר , מחיר הקניה עומד כרגע על 1.3511 ומחיר המכירה על 1.3510 , ההפרש בין מחיר הקניה למחיר המכירה הוא פיפס אחד, זה מה שהברוקר מרוויח מביצוע העיסקה של הלקוח. נכון שלא כל ברוקר לוקח את אותם הפרשי שערים , יש ברוקרים שבהם ההפרש יכול להיות גבוה יותר , ולכן העמלה של הסוחר תהיה גבוה יותרכיצד מתחילים לסחור ? כאשר סוחר מעוניין להתחיל לבצע פעולות מסחר בשוק המט"ח, עליו לפתוח חשבון מסחר בחברת ברוקראז'. כאשר פותחים חשבון מסחר במט"ח חשוב לשים לב להפרשים שהברוקר גובה, הפרשים נמוכים יכולים לעשות הבדל גדול בחשבון המסחר שלכם, סוחרים רבים לא מיחסים חשיבות לנושא ופעמים רבות משלמים הפרשים גבוהים, דבר אשר יכול להקשות על הסוחר להרוויח כסף.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 royal trading


 


מאמרים נוספים מאת royal trading
 
מסחר במט"ח – רויאל טריידינג
05/02/15 | השקעות
בשונה ממניות , המסחר בשוק המט"ח ברובו אינו מתנהל בבורסה אלא בין מוסדות פיננסים ובנקים גדולים מאוד בעולם שקולטים אליהם את פקודות המסחר ומקשרות את הקונה עם המוכר, כאשר ישנה הסכמה על המחיר בין הקונה למוכר מתבצעת עיסקה . את פקודות המכירה והקניה הסוחרים מעבירים דרך מערכות המסחר אשר מספק להם הברוקר , הסוחר יכול לראות במערכת במסחר שלו בזמן אמת את שערי הקניה והמכירה של הצמד עליו הוא רוצה לבצע את העיסקה , במידה והלקוח החליט לבצע עיסקה ולחץ על כפתור המכירה או הקניה במערכת המסחר , הברוקר אשר מקשר בין הסוחר

ניתוח טכני – רויאל טריידינג
05/02/15 | השקעות
באמצעות ניתוח גרפים המייצגים את הפעילות בנכנס אותו המנתח משתמש, מזהה המנתח הטכני את כיוון המסחר,נקודות כניסה לעיסקה ויציאה ממנה, אורך המגמה, ועוד משתנים אחרים. השיטה מנסה לתת לסוחר עקרונות מעשיים למשמעת עצמית, בצורה נוחה ופשוטה, בשאיפה להקטנה של תוחלת ההפסד הטמונה במסחר בשווקים הפיננסים. כל סוחר מתאים לעצמו את הכלים בהם הוא משתמש ואת טווחי הזמן בהם הוא מבצע עיסקאות בהתאם לאופיו ולנסיונו.

מסחר בזהב – רויאל טריידינג
05/02/15 | השקעות
עם התפתחות השווקים הפיננסים והמסחר האלקטרוני, יותר ויותר סוחרים גדולים כקטנים משקיעים בזהב. המסחר בזהב נעשה על ידי חוזים עתידיים או חוזי הפרשים(CFD), הסוחר בוחר האם לקנות או למכור את הנכס על מנת להפיק רווחים, במידה והסוחר קנה חוזה על הזהב ומחיר הזהב עלה, ירוויח הסוחר מעלייה של הנכס, במידה והסוחר מכר חוזה על הזהב, ירוויח הסוחר כאשר מחיר הזהב ירד

מסחר במדדים CFD's – רויאל טריידינג
05/02/15 | השקעות
קיימים לא מעט מדדי מניות שניתן לסחור עליהם, כגון: DOW,S&P 500,DAX,FTSCE ועוד . כפי שהזכרנו קודם היתרון הגדול של מסחר במדדים, היא האפשרות להרוויח מעלייה או ירידה של שוק המניות בלי הצורך לקנות או למכור בחסר את כל המניות של אותו המדד, ולכן מסחר במדדים הפך מאוד פופולרי בקרב סוחרים ומשקיעים בבורסה. בשונה משוק המניות שם יש לרכוש מניות בסכומים גדולים על מנת להפיק מכך רווחים, המסחר במדדים ממונף ולכן מאפשר גם למשקיעים עם מעט כסף "להיכנס" לשוק המניות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI