דף הבית פיננסים וכספים השקעות ניתוח טכני – רויאל טריידינג
ניתוח טכני – רויאל טריידינג
royal trading 05/02/15 |  צפיות: 9491
באמצעות ניתוח גרפים המייצגים את הפעילות בנכנס אותו המנתח משתמש, מזהה המנתח הטכני את כיוון המסחר,נקודות כניסה לעיסקה ויציאה ממנה, אורך המגמה, ועוד משתנים אחרים.

השיטה מנסה לתת לסוחר עקרונות מעשיים למשמעת עצמית, בצורה נוחה ופשוטה, בשאיפה להקטנה של תוחלת ההפסד הטמונה במסחר בשווקים הפיננסים. כל סוחר מתאים לעצמו את הכלים בהם הוא משתמש ואת טווחי הזמן בהם הוא מבצע עיסקאות בהתאם לאופיו ולנסיונו.

הבסיס ליישום אפקטיבי של שיטת הניתוח הטכני לצורך ביצוע עיסקות מוצלחות בשווקים הפיננסים נעוץ ביכולת לזהות בצורה בהירה נקודות כניסה לעיסקה, ולהגדיר נקודות יציאה, תוך לקיחת החלטות נכונות לביצוע הכניסה והיציאה על פי העקרונות שנקבעו. ובכך מיושם הלכה למעשה היתרון היחסי שמקנה השיטה למפעיליה, על פני שיטות מסחר אחרות או פעולה אקראית או רגשית של המסוחר.

השיטה נשענת על מספר חוקים בסיסיים ובהם:

 • הגרף מגלם הכל.
 • ההיסטוריה תמיד חוזרת על עצמה.
 • השוק נע בגלים.
 • מחזורי המסחר יתמכו תמיד במגמת המחירים.
 • הפועלים על פי השיטה מקפידים על שלושה עקרונות מסחר בסיסיים:

 • סחור תמיד בכיוון המגמה.
 • קטע הפסדים בעודם קטנים.
 • אל תהפוך עסקה רווחית לעסקה מפסידה.
 • מחזורי מסחר


  מחזורי מסחר הם פקטור לא פחות חשוב בניתוח הטכני, ומאפשרים לסוחר לזהות ביתר ביטחון אפשרות לביצוע עיסקה. כאשר מחזור המסחר בכנס מסויים הוא גבוה הדבר מסמן לנו על התעניינות רבה מצד המשקיעים באותו הנכס, ככל שהתעניינות בנכס גוברת יותר סוחרים יקנו או ימכרו את הנכס, הדבר נכון גם לתוקפת עליות וגם לתוקפת ירידות.

  ההתעניינות בנכס הפיננסי יכולה לנבוע ממידע המפורסם באמצעי התקשורת , כמו דוחות פיננסים , פיתוח מוצר חדש, עלייה ברווחי החברה ועוד משנתים רבים ואחרים, ובכל מיקרה כאשר מחזורי המסחר גדלים , הנכנס הפיננסי צועד ביכוון שבו רוב הסוחרים מאמינים


  דירוג המאמר:

  תגיות של המאמר:

   royal trading


   


  מאמרים נוספים מאת royal trading
   
  מסחר במט"ח – רויאל טריידינג
  05/02/15 | השקעות
  בשונה ממניות , המסחר בשוק המט"ח ברובו אינו מתנהל בבורסה אלא בין מוסדות פיננסים ובנקים גדולים מאוד בעולם שקולטים אליהם את פקודות המסחר ומקשרות את הקונה עם המוכר, כאשר ישנה הסכמה על המחיר בין הקונה למוכר מתבצעת עיסקה . את פקודות המכירה והקניה הסוחרים מעבירים דרך מערכות המסחר אשר מספק להם הברוקר , הסוחר יכול לראות במערכת במסחר שלו בזמן אמת את שערי הקניה והמכירה של הצמד עליו הוא רוצה לבצע את העיסקה , במידה והלקוח החליט לבצע עיסקה ולחץ על כפתור המכירה או הקניה במערכת המסחר , הברוקר אשר מקשר בין הסוחר

  ניתוח טכני – רויאל טריידינג
  05/02/15 | השקעות
  באמצעות ניתוח גרפים המייצגים את הפעילות בנכנס אותו המנתח משתמש, מזהה המנתח הטכני את כיוון המסחר,נקודות כניסה לעיסקה ויציאה ממנה, אורך המגמה, ועוד משתנים אחרים. השיטה מנסה לתת לסוחר עקרונות מעשיים למשמעת עצמית, בצורה נוחה ופשוטה, בשאיפה להקטנה של תוחלת ההפסד הטמונה במסחר בשווקים הפיננסים. כל סוחר מתאים לעצמו את הכלים בהם הוא משתמש ואת טווחי הזמן בהם הוא מבצע עיסקאות בהתאם לאופיו ולנסיונו.

  מסחר בזהב – רויאל טריידינג
  05/02/15 | השקעות
  עם התפתחות השווקים הפיננסים והמסחר האלקטרוני, יותר ויותר סוחרים גדולים כקטנים משקיעים בזהב. המסחר בזהב נעשה על ידי חוזים עתידיים או חוזי הפרשים(CFD), הסוחר בוחר האם לקנות או למכור את הנכס על מנת להפיק רווחים, במידה והסוחר קנה חוזה על הזהב ומחיר הזהב עלה, ירוויח הסוחר מעלייה של הנכס, במידה והסוחר מכר חוזה על הזהב, ירוויח הסוחר כאשר מחיר הזהב ירד

  מסחר במדדים CFD's – רויאל טריידינג
  05/02/15 | השקעות
  קיימים לא מעט מדדי מניות שניתן לסחור עליהם, כגון: DOW,S&P 500,DAX,FTSCE ועוד . כפי שהזכרנו קודם היתרון הגדול של מסחר במדדים, היא האפשרות להרוויח מעלייה או ירידה של שוק המניות בלי הצורך לקנות או למכור בחסר את כל המניות של אותו המדד, ולכן מסחר במדדים הפך מאוד פופולרי בקרב סוחרים ומשקיעים בבורסה. בשונה משוק המניות שם יש לרכוש מניות בסכומים גדולים על מנת להפיק מכך רווחים, המסחר במדדים ממונף ולכן מאפשר גם למשקיעים עם מעט כסף "להיכנס" לשוק המניות.
       
   
  שיווק באינטרנט על ידי WSI