דף הבית פיננסים וכספים השקעות מסחר בזהב – רויאל טריידינג
מסחר בזהב – רויאל טריידינג
royal trading 05/02/15 |  צפיות: 9347
עם התפתחות השווקים הפיננסים והמסחר האלקטרוני, יותר ויותר סוחרים גדולים כקטנים משקיעים בזהב.

המסחר בזהב נעשה על ידי חוזים עתידיים או חוזי הפרשים(CFD), הסוחר בוחר האם לקנות או למכור את הנכס על מנת להפיק רווחים, במידה והסוחר קנה חוזה על הזהב ומחיר הזהב עלה, ירוויח הסוחר מעלייה של הנכס, במידה והסוחר מכר חוזה על הזהב, ירוויח הסוחר כאשר מחיר הזהב ירד.

מרבית המסחר בשוק הסחורות הינו ספקולטיבי והסחורות לא באמת מחליפות ידיים. כאשר קונים חוזה על הזהב, אין לצפות לקבל אונקיות זהב הביתה, המסחר הוא על "הנייר" בלבד, פחות מ-5 אחוזים מסך העיסקאות על הסחורות באמת נקנות ונמכרות.

מסחר בזהב בשוק הסחורות

זהב הינה מתכת אטרקטיבית, שלאורך ההיסטוריה ועד לימי קדם נחשבה אטרקטיבית וניתן היה לסחור בה.

זהב הוא המתכת הכי סחירה בעולם. רבים מחזיקים בזהב בכמויות שונות וסוחרים רבים עוסקים בסחר בזהב.

בתחום מסחר בסחורות, המאפשר מסחר על חוזים עתידיים של סחורות רבות, מסחר בזהבהינו אחד הסחורות הנפוצות ביותר למסחר.

רכישת זהב נעשית על פי משקלו בדרך כלל באונקיות, כאשר סוחרים בזהב, המסחר מתבצע לרוב אל מול הדולר- כמה דולרים שווה אונקיה אחת של זהב. לדוגמא אם כרגע מחיר הזהב הוא 1800, זה אומר שעל כל אונקיה של זהב נשלם 1800 דולר.

בשנים האחרונות ראינו עלייה של מחיר הזהב, מי שהחזיק בזהב או סחר בו הרוויח לא מעט כסף.

בתחילת שנת 2011 נסחר הזהב באזור של 1300 דולר לאונקיה, בספטמבר אותה השנה הגיע הזהב למחיר שיא של 1920 דולר לאונקיה, סוחרים ומשקיעים שרכשו חוזה על הזהב הרוויחו הרבה מאוד כסף.

לאחר שהגיע לשיא של 1920 דולרים בספטמבר 2011 החל הזהב לרדת בחדות, סוחרים שזיהו את מגמת הירידה, סחרו בשורט על מחיר הזהב ועשו גם הם לא מעט כסף, מכך אנחנו יכולים ללמוד, שניתן לעשות כסף גם מעלייה וגם מירידה של מחיר הזהב או כל נכס אחר שעליו אנו בוחרים לסחור.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 royal trading


 


מאמרים נוספים מאת royal trading
 
מסחר במט"ח – רויאל טריידינג
05/02/15 | השקעות
בשונה ממניות , המסחר בשוק המט"ח ברובו אינו מתנהל בבורסה אלא בין מוסדות פיננסים ובנקים גדולים מאוד בעולם שקולטים אליהם את פקודות המסחר ומקשרות את הקונה עם המוכר, כאשר ישנה הסכמה על המחיר בין הקונה למוכר מתבצעת עיסקה . את פקודות המכירה והקניה הסוחרים מעבירים דרך מערכות המסחר אשר מספק להם הברוקר , הסוחר יכול לראות במערכת במסחר שלו בזמן אמת את שערי הקניה והמכירה של הצמד עליו הוא רוצה לבצע את העיסקה , במידה והלקוח החליט לבצע עיסקה ולחץ על כפתור המכירה או הקניה במערכת המסחר , הברוקר אשר מקשר בין הסוחר

ניתוח טכני – רויאל טריידינג
05/02/15 | השקעות
באמצעות ניתוח גרפים המייצגים את הפעילות בנכנס אותו המנתח משתמש, מזהה המנתח הטכני את כיוון המסחר,נקודות כניסה לעיסקה ויציאה ממנה, אורך המגמה, ועוד משתנים אחרים. השיטה מנסה לתת לסוחר עקרונות מעשיים למשמעת עצמית, בצורה נוחה ופשוטה, בשאיפה להקטנה של תוחלת ההפסד הטמונה במסחר בשווקים הפיננסים. כל סוחר מתאים לעצמו את הכלים בהם הוא משתמש ואת טווחי הזמן בהם הוא מבצע עיסקאות בהתאם לאופיו ולנסיונו.

מסחר בזהב – רויאל טריידינג
05/02/15 | השקעות
עם התפתחות השווקים הפיננסים והמסחר האלקטרוני, יותר ויותר סוחרים גדולים כקטנים משקיעים בזהב. המסחר בזהב נעשה על ידי חוזים עתידיים או חוזי הפרשים(CFD), הסוחר בוחר האם לקנות או למכור את הנכס על מנת להפיק רווחים, במידה והסוחר קנה חוזה על הזהב ומחיר הזהב עלה, ירוויח הסוחר מעלייה של הנכס, במידה והסוחר מכר חוזה על הזהב, ירוויח הסוחר כאשר מחיר הזהב ירד

מסחר במדדים CFD's – רויאל טריידינג
05/02/15 | השקעות
קיימים לא מעט מדדי מניות שניתן לסחור עליהם, כגון: DOW,S&P 500,DAX,FTSCE ועוד . כפי שהזכרנו קודם היתרון הגדול של מסחר במדדים, היא האפשרות להרוויח מעלייה או ירידה של שוק המניות בלי הצורך לקנות או למכור בחסר את כל המניות של אותו המדד, ולכן מסחר במדדים הפך מאוד פופולרי בקרב סוחרים ומשקיעים בבורסה. בשונה משוק המניות שם יש לרכוש מניות בסכומים גדולים על מנת להפיק מכך רווחים, המסחר במדדים ממונף ולכן מאפשר גם למשקיעים עם מעט כסף "להיכנס" לשוק המניות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI