דף הבית חוק ומשפט נזיקין למה כדאי לפנות לקבל עזרה של עורך דין תאונות
למה כדאי לפנות לקבל עזרה של עורך דין תאונות
עוד אריאל סיאג 01/02/15 |  צפיות: 10342

יחד עם זאת, אדם אשר היה מעורב בתאונת דרכים, ולא משנה אם היה נהג ברכב, נוסע ליד הנהג או אפילו רק הולך רגל, חייב לפנות אל עורך דין העוסק בתחומים אלה על מנת לקבל ייעוץ והדרכה למה הוא זכאי על פי החוק וגם כדי לקבל ייצוג במידה ודרוש לו להגיע לדיונים בבית משפט. כך הוא יכול להבטיח שהאינטרסים שלו יישמרו ויהיה מישהו לצידו שיגיד לו בדיוק מה הוא צריך לעשות, לומר ולהציג.

כאשר מוגשת תביעה תאונת דרכים בדרך כלל היא אינה מאושרת באופן אוטומטי ויש צורך בהוכחת התרחשות התאונה והצגת מסמכים שונים המעידים על פגיעות גוף אשר מצדיקות פיצויים כספיים למי שנפגע. מי שאינו בקיא בחוקי התעבורה עלול לא לדעת כיצד להתנהל ומה לעשות ולכן כדאי שיהיה לצידו עורך דין תאונות המתמצה בתחום שיוכל להדריך אותו, לעזור לו וכמובן לענות על כל השאלות שלו. תחום זה אינו פשוט להבנה עבור אנשים רגילים וממוצעים ולכן איש מקצוע מהתחום הוא ממש חובה על מנת לעבור בשלום את התביעה והדיונים בנוגע לתאונה.

מה יודע עורך דין תאונות שלא יודע כל אדם אחר?

כמו כל תחום בחוקי המדינה, גם חוקי התעבורה וכל מה שקשור בתאונות דרכים משתנה, מתעדכן, מוכנסים סייגים ושינויים ורק מי שפעיל בתחום בתור העיסוק הקבוע שלו יכול לעקוב אחרי שינויים אלה ותמיד להיות עם היד על הדופק. מי שקרוב לתחום הזה רק בשל תאונה שקרתה לו עלול להסתמך על מידע שגוי, מוטעה או ישן שכבר לא נכון ולא מעודכן ובעקבות כך לקבל החלטות שגויות שעלולות לפגוע בו בחזרה בסופו של דבר. לכן כאשר מגישים תביעה תאונת דרכים יש חובה של ממש לעשות זאת בליווי של איש מקצוע המומחה בתחום ולא לוותר על השירותים של עו"ד מומלץ.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עוד אריאל סיאג


 


מאמרים נוספים מאת עוד אריאל סיאג
 
למה כדאי לפנות לקבל עזרה של עורך דין תאונות
01/02/15 | נזיקין
אף אחד לא מחפש הזדמנויות לפנות אל עורכי דין העוסקים בתחומים שונים, קל וחומר אל עורך דין תאונות המתמחה בתחום של תאונות דרכים, פציעות, פגיעות גוף, נזיקין ופיצויים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI