דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי כל מה שחשוב לדעת על שירותי נוטריון:
כל מה שחשוב לדעת על שירותי נוטריון:
הדס כהן 29/12/14 |  צפיות: 2694

גופים ממשלתיים רבים, מוסדות להשכלה גבוהה, משרדים גדולים וחשובים וארגונים בין לאומיים רבים נעזרים באופן תמידי ושגרתי בשירותיהם של נוטריונים. שירותי נוטריון הם בעצם שירותי תרגום הנעשים משפה מקומית לשפות זרות ומשפות זרות לשפה מקומית. התרגום מתבצע על ידי מומחים ומוסמכים ולכמעט כל השפות המדוברות.

חשיבותו של אישור נוטריון:

נוטריון הוא בעצם עורך דין העוסק באישור ועריכת מסמכים בעיקר משפטיים. תרגום נוטריוני הינו תרגום שבוצע על ידי מתרגם מקצועי אשר הוסמך לכך ואושר על ידי נוטריון. תרגומים אלו הם התרגומים החשובים ביותר ונחשבים מקצועיים, מדויקים ואמינים על פני כל יתר חברות התרגום הפרטיות. האישור מהווה תוקף משפטי עבור המסמך ומאפשר לגופים וארגונים גדולים להשתמש במידע המוצג באותו המסמך לצורך הרלוונטי. למשל, בתביעות משפטיות, יש להציג מסמכים שונים בשפה זרה. על מנת שהארגון ובתי המשפט יבינו את המלל, יש צורך בתרגום איכותי ואישור נוטריון ורק אז יכול להיעשות שימוש בהעתק המקורי.

חתימתו של הנוטריון הפכה לחתימה הכרחית ומעוגנת בחוק. מה שמעיד על אמינותו ומקוריותו של מסמך ולכן בתי המשפט מתעסקים רק עם מסמכים שמצורף אליהם אישור נוטריון.

הצהרת מתרגם ואישור נוטריוני:

כפי שצוין קודם לכן, חתימה על המסמך מעידה על כך שהמלל המתורגם נכון ואמתי, זהה למקור וזה בעצם מה שמאפשר לבתי המשפט, לגופים ממשלתיים וארגונים בכירים להכיר במסמך ולהשתמש בו. אולם, מה עושים אם וכאשר מדובר בשפה שמתרגמי משרד הנוטריון לא בקיאים בה? ובכן, הנוטריון ראשי להיעזר במתרגם אחר שבקיא בשפה המבוקשת תוך כדי החתמתו על הצהרה כי אותו המתרגם בקיא בשפה, מבין את הכתוב וכמובן מתחייב לספק תרגום אמין ומדויק זהה למקור!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI