דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי אודות שירותי נוטריון מוסמך:
אודות שירותי נוטריון מוסמך:
הדס כהן 29/12/14 |  צפיות: 2685

אם אתם זקוקים לשירותי תרגום שונים לכל שפה כולל חתימת אישור נוטריון על המסמך, הגעתם בהחלט למקום הנכון. אצלנו תוכלו ליהנות מתרגום איכותי ופעילויות נוטריוניות שונות אחרות כמו למשל תמלול קלטות, תרגומים לשפות זרות, שירותי דפוס מתקדמים ועוד תוך כדי שירות אדיב ומקצועי והמבוסס על הסטנדרטים הגבוהים ביותר!

מה מתרגמים ומדוע יש צורך באישור נוטריון?

משרדי נוטריונים מתעסקים בתרגום משפטי, רפואי, עסקי, תרגום בקשות להשתלב במוסדות לימוד בחו"ל, תרגום עבור בקשת דרכון/ הגירה/ אזרחות, הוצאת ויזה, תרגום חוזים, תרגום תביעות משפטיות וכן הלאה. כפי שניתן לראות, כלל התרגומים המצוינים לעיל מיועדים עבור מוסדות ממשלתיים וארגונים גדולים ולכן יש ורך בתרגום המלווה באישור נוטריוני.

מהו אישור נוטריון ולמה הוא מיועד?

בעצם, אישורי נוטריון, נדרשים כאשר מדובר בהתנהלות מול גופים בכירים וגופים ממשלתיים. חתימת האישור מהווה בפני בוחן המסמכים מעין אימות כי מדובר בהעתק נאמן למקור שלא בוצעו בו שינויים מלבד תרגום מדויק ואמין.. את האישור הנ"ל רק נוטריונים מוסמכים ראשיים להעניק, זוהי חתימה קבועה בתקנון הנוטריונים

שירות מהיר ואיכות ללא פשרות:

בשל העובדה שאנו מבינים את דחיפותם של משימות שונות כגון תרגום מסמכים לצורכי תביעות, מסמכי קבלה ללימודים, הגשת מרכזים בחו"ל וכיוצא בזאת, אנו מחייבים לספק ללקוחות שירותי נוטריונים מהירים במיוחד על מנת שלא לפספס שום הזדמנות! כמובן, שמדובר במתורגמנים מוסמכים בעלי וותק וניסיון שעובדים מול גופים ממשלתיים בארץ ובחו"ל.

לסיכום:

אם הנכם זקוקים לשירותי תרגום מכל סוג שהוא- תרגום מסמכים שונים, תרגום הקלטות ועוד, תרגום נוטריוני הוא התרגום המקצועי, המדויק והאמין ביותר. כמובן שתוכלו לפנות ולהתייעץ עם הנוטריונים המוסמכים שיוכלו לייעץ לכם על שאלה שרק תחפצו לשאול!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI