דף הבית חוק ומשפט כללי הכל על שירותי נוטריון:
הכל על שירותי נוטריון:
הדס כהן 29/12/14 |  צפיות: 2625

תפקידם המרכזי של משרדי הנוטריונים הוא להעניק תוקף משפטי למסמכים שונים. מסמכים אלו, שיש צורך להעניק להם את אישור הנוטריון, הם בדרך כלל מסמכים לצרכי תהליכי משפטיים, עניינים ממשלתיים, תהליכי קידום עסקים, שירותי רפואה, תביעות בבתי משפט וכיוצא בזאת.  הפעולה עצמה והעיקרית היא פעולה התרגום שעליו, על המסמך שתורגם נדרש אישור הנוטריון.

מהם שירותי נוטריון?

עבור כל מיני צרכים רבים, מגוונים ושונים, יש צורך בתרגום איכותי, אמין ומדויק. לצורך כך, חברות, עסקים, אנשים פרטיים וגופים ממשלתיים נעזרים במשרדי נוטריונים על מנת לתרגם מסמך כלשהו ולהעניק לו משמעות ותוקף. מבין שירותי תרגום נוטריוני, נעשה תרגום מסמכים, תעודות, קלטות, פרסומות, תביעות, סרטים, סרטי הסברה ועוד. כמו כן, התרגום מתבצע לכמעט כל שפה ומכל שפה. כלומר, תרגום משפה מקומית לשפות זרות ולחילופין תרגום משפות זרות לשפה מקומית מדוברת. בסוף התרגום, ניתנת חתימת נוטריון על ההעתק וכך הוא מסומן העתק מקור אמין ובעל תוקף.

חשיבותה של עבודה מהירה ומקצועית:

כיום, בעקבות הצורך בשירותים אלו, ניתן למצוא לא מעט חברות המספקות שירות נוטריונים ולכן חשוב למצוא נוטריון שעונה על הצרכים שלכם. הצורך העיקרי הדרך כלל בעניינים אלו הוא בעיקר הדחיפות. כלומר, הצורך להשיג את התרגום כמה שיותר מהר על מנת לקדם את המטרות שלנו. על כן, וודאו מהי זמינות וחברה ותוך כמה זמן היא מתחייבת להעביר לכם העתק מקורי עם חתימה ואישור נוטריון.

לסיכום:

אם אתם מחפשים נוטריון בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ לטובת תרגומים שונים, בדקו מראש את והזמינות ומועד החזרת המסמך מתורגם. ישנם עניינים דחופים שיש להיערך לקראתם כבר באותו הרגע ולכן ייתכן כי זה מה שבסופו של דבר יקבע וישפיע על החלטתכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI