דף הבית חוק ומשפט כללי משרד עורכי דין אלה הראל- משרד בוטיק מוביל בישראל!
משרד עורכי דין אלה הראל- משרד בוטיק מוביל בישראל!
כתיבת מומחים 15/12/14 |  צפיות: 2782

משרד עורכי דין אלה הראל, הינו משרד בוטיק המתמחה בתחומי המשפטי הצבאי ודיני קניין רוחני. המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אלה הראל, בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב ומגשרת מוסמכת, והוא מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של שירותים משפטיים בכל אחד מתחומי המשפט הנזכרים לעיל.

בין יתר השירותים המשפטיים העומדים לרשותכם במשרד עורכי הדין אלה הראל תמצאו:

  • שירותי עריכתדין בתחומי המשפט הצבאי,הפלילי והמנהלי.
  • שירותי עריכתדין בנושא תביעות מול אגף השיקום במשרד הבטחון.
  • שירותי עריכתדין ייחודיים לצרכיהם של אנשי קבע.
  • שירותי עריכתדין בתחומי קניין רוחני – סימני מסחר, זכויות יוצרים, פטנטים, מדגמים וסודותמסחריים.
  • שירותי עריכתדין בתחום דיני האינטרנט, תקשורת, לשון הרע והגנת הפרטיות.

עורכת הדין אלה הראל- זה הניסיון אשר עושה את ההבדל!

עורכת הדין אלה הראל צברה ניסיון מקצועי רב שנים גם בתחומי המשפט הצבאי וגם בתחום דיני הקניין הרוחני ניסיונה המשפטי והמקצועי של עורכת הדין אלה הראל בתחומי המשפט הצבאי מתבסס על שירות רב שנים בפרקליטות הצבאית .

ניסיונה המשפטי והמקצועי של עורכת הדין אלה הראל על עבודתה באחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום.

ניסיונה המקצועי של עורכת הדין אלה הראל, גם בתחום של המשפט הצבאי וגם בתחום של דיני קניין רוחני, מבוסס על שנות עיסוק רבות בכל אחד מהתחומים הנ"ל כל זאת תוך כדי התמקצעות מתמדת הן ברמה הפרקטית והן ברמה האקדמית.

מספר מילים על כל אחד מתחומי ההתמחות של המשרד

תחומי המשפט הצבאי - כמשרד עורכי דין המתמחה בתחום המשפט הצבאי, במשרד עורכי הדין אלה הראל תוכלו למצוא מגוון נרחב של שירותים משפטיים המיועדים לחיילים בסדיר, חיילי מילואים, משרתי הקבע בצה"ל, אזרחים עובדי צה"ל ומיועדים לשירות ביטחון. השירותים המשפטיים המוענקים לכם בתחומי המשפט הצבאי חולשים למעשה על כל היבטי הדין במשפט הצבאי, לרבות, עבירות משמעת והיעדרות משירות שלא ברשות, עבירות סמים, מין ונשק ועוד.

שירותי עריכת דין ייעודיים לאנשי הקבע בצה"ל - מתוקף תפקידה כיועצת המשפטית של מחלקת הסגל בצה"ל, עורכת הדין אלה הראל בקיאה במגוון נרחב של סוגיות משפטיות הקשורות בתנאי השירות של משרתי הקבע, הליכי פיטורין של משרתי קבע וזכויות כלכליות כאלו ואחרות הנוגעות למשרתי הקבע במסלולי הפנסיה השונים.

תביעות נכות מול אגף השיקום במשרד הבטחון - השירות בצה"ל יכול לגרום לעיתים לפגיעות כאלו ואחרות, אשר עשויות להסב נכות, הן פיסית והן נפשית. לצורך מימוש הזכויות וההכרה בנכות ע"י משרד הבטחון, יש צורך בשלב ראשון להגיש תביעה לאגף השיקום. משרד עורכי דין אלה הראל יכול לסייע לכם גם בתחומים אלו, תוך ליווי מלא ומקצועי לאורך כל ההליך מול משרד הבטחון ובמידת הנדרש, גם בשלבי הערעור על החלטתו.

שירותי עריכת דין בתחומי קניין רוחני - במשרד עורכי דין אלה הראל עוסקים בכל התהליכים המשפטיים בתחום הקניין הרוחני, בין אם מדובר בהליכים המתנהלים בבתי המשפט האזרחיים, בערכאות מעין שיפוטיות ובין אם מדובר בהליכי רישום זכויות קניין רוחני בפני מוסדות המדינה השונים.

שירותי עריכת דין בתחום סימני מסחר - כמשרד בוטיק המתמחה בדיני קניין רוחני, אנחנו במשרד עורכי דין אלה הראל מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים משפטיים בתחום סימני המסחר, לרבות, ליווי הליכי רישום בארץ ובחו"ל, ניהול תביעות משפטיות בכל הנוגע להפרת סימן רשום, ועוד.

רוצים לדעת יותר על היצע השירותים המשפטיים העומדים לרשותכם במשרד עורכי דין אלה הראל בתחומי המשפט הצבאי או בתחום דיני הקניין הרוחני? צרו עימנו קשר עוד היום לצורך קביעת פגישת ייעוץ מקדימה ולא מחייבת!דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 כתיבת מומחים


 


מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים
 
פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר, זה שאנו עושים הכול בשבילו. כבר מרגע לידתם אנחנו דואגים להם ונותנים להם כל מה שאנחנו יכולים, וכמובן דואגים להם לאוכל, בית לגור בו, וכל מה שהם צריכים. אך טבעי הוא הדבר שנחשוב גם קצת קדימה לשנים הבאות, ואם אנו כאלו אז תוכנית חיסכון לילדים היא משהו שאנחנו חייבים לדאוג לו. ללא תוכנית כזו הם יתחילו את החיים שלהם בלי סכום כסף קטן שידחוף אותם, וללא סכום כסף כזה יהיה להם קצת יותר קשה להתחיל את החיים. פוליסת חיסכון לדוגמא היא אפיק השקעה מצוין ששווה לשקול אל מול הפקמים שמציע

פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
כולם מבינים את הצורך בחיסכון של כסף בצד, בין אם זה למטרה כלשהיא ובין אם לא. חיסכון נותן לנו שקט נפשי והרבה יותר אפשרויות מאוחר יותר, כך לדוגמא אם אנו מפרישים כסף בשביל הילדים שלנו אנו יודעים שיהיה להם טוב יותר וקל יותר כלכלית בהמשך. אם אנו שומרים לעצמינו כסף בצד לפנסיה אנו יודעים שבבוא היום יהיה לנו כסף בצד מה שיאפשר לנו להזדקן יותר בכבוד. אך איזו תוכנית חיסכון כדאי לנו שתהיה לנו, איזה מחשבון חיסכון יכול להראות לנו מה הכי כדאי לנו בטווח הרחוק, והאם פוליסת חיסכון עדיפה ממה שהבנק מציע, בדרך כלל עם

אינטראקטיב ברוקר – מי צריך את זה בכלל?
אם אתם חושבים על שינוי קריירה יש לכם לא מעט אפשרויות. אפשרות אחת היא ללכת וללמוד משהו, ללכת למכללה או לאוניברסיטה וללמוד תואר, ולאחר מכן ללכת ולעסוק בו. חלומה של כל אימא יהודייה הוא שהבן שלה יעבוד במקצוע מכובד כמו עורך דין או רופא, וירוויח מצוין, אך היום בשביל להרוויח מצוין לא צריך ללמוד שנים ארוכות ולא צריך תארים כאלו ואחרים. אם אתם מחפשים כיוון טוב בחיים ללכת וללמוד אותו וכמובן גם לעסוק בו לאחר מכן, מסחר בבורסה הוא בשבילכם, ולא משנה אם זה מסחר במניות או בכל מכשיר אחר שהוא.

מסחר בבורסה – כל מה שצריך לדעת
החיים היום לא פשוטים בכלל. אנחנו קמים בבוקר ומתחילים את היום שלנו עם ריצות עם הילדים למערכות החינוך, ולאחר מכן אנחנו מתחילים את היום המטורף שלנו. ריצות ממקום למקום, פגישות, מיילים ומה לא... בסופו של דבר כשאנו מסתכלים על תלוש השכר שלנו אנו מבינים שכל הלחץ הזה וכל הקיצות הללו במקרים מסויימים לא שווים את זה, ואז אנו חושבים על כיוון אחר, כיוון שייקח אותנו למקומות טובים יותר ורווחיים יותר. מסחר בבורסה לדוגמא יכול להיות כיוון מצוין, ולא משנה עם עושים מסחר במניות או מסחר בכל מכשיר אחר שקיים. הנה כמה מי

מוצרי ספיגה לגבר הכוללים תחתונים לוכדי נוזלים, סופגנים ותחבושות
אם אתה מרטיב, והגעת למסקנה שאתה צריך מוצרי ספיגה, כאן נספק לך מידע חשוב על בחירתם. כיצד היא נעשית? מה חשוב לדעת טרם הבחירה? כיצד מבדילה אסכולת מוצרי הספיגה בין המרטיבים ואלו מוצרים היא ממליצה שיהיו לכל אחד מהם? חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את סל המוצרים המלא. כאן תדעו מה צריך לרכוש מהם על מנת להקל על שגרת יומכם בצל בעיית ההרטבה שלכם.

חיסכון והלוואה - הילכו שניהם יחדיו...
לעיתים מתרחשים מקרים בהם קורה שאדם שיש לו סכום כסף פונה לבקש הלוואה. אף שבעצם פשוט יותר להשתמש בכסף שלך ולא לחפש הלוואות אצל אחרים, מהי הסיבה לכך שאדם יפנה לבקש הלוואה וישלם עליה ריבית במקום להשתמש בכספו שלו?

הלוואה אונליין – יש כזו חיה
יש הרבה חיות בעולם. היכולת לאתר את אלו שיוכלו להקל מעלינו ולשפר את איכות החיים שלנו – זו החכמה האמתית. אז אם אתם אוהבים לזהות את החידושים ולגלות כמה קלים ופשוטים עשויים תהליכים שונים להיות אתם מוזמנים להכיר את שרות קבלת הלוואות אונליין. להרגיש את הקלות הרבה ואת החיסכון העצום בזמן ובטרדה.

ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב כשרוצים לחסוך לילדים
24/12/15 | רכב
בתור הורים יש כבר לא מעט דברים שאנו יודעים על החיים. הדבר אומר שאנו יכולים לבחון מספר רב של דברים בכל הקשור לחינוך של ילדינו ולניהול משק הבית. אך עם כל הכבוד גם לידע רב שצובר כל הורה בלא מעט נושאים, הרי שלגבי תכנית חיסכון עבור הילדים שלו אין הוא מומחה פיננסי ואין הוא יכול להשוות את עצמו לנציג של מי שמתמחה בתחום זה.

מה הם היתרונות של חסכונות לילדים
אנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, ולכן אם אנו מתכוונים לעשות מהלכים מסוימים שאמורים להיטיב עם הילדים, הרי שאנו גם מנסים לברר מהם הם היתרונות של מהלכים כאלו. היום הורים רבים בכל רחבי ישראל רוצים להבין מה הם היתרונות של חיסכון לילדים על מנת לדעת האם כדאי לפתוח תכנית כזו והאם היא באמת יכולה לתרום בעתיד הרחוק.

שקמה חיתולים למבוגרים
הזיקנה יכולה להיות מאוד לא נעימה ויש לא מעט בעיות פיזיות שמתלוות אליה. לעיתים זה נראה מייאש מכיוון שאין דרך חזרה מחלק מאותן תופעות לא נעימות ואף כואבות ולעיתים מסוכנות שיש כשמזדקנים, אך אין שום סיבה לוותר סתם כך על איכות החיים ולא לעשות פעולות שיקטינו את הסבל. אחת התופעות הנפוצות יותר אצל מבוגרים היא בריחת שתן למבוגרים, והיא יכולה לתפוס בכל מצב שהוא ובכל זמן שהוא מה שאומר המון אי נעימות עד כדי לעיתים צורך לעזוב את המקום. הרטיבות יחד עם הריח הלא נעים עלולים לגרום לבושה כזו שתוריד את החשק לצאת מהב
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI