דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי אישורי נוטריון – מה זה בכלל?
אישורי נוטריון – מה זה בכלל?
הדס כהן 30/11/14 |  צפיות: 2707

לפני שנדבר על אישורי נוטריון נסביר מיהו הנוטריון. כל נוטריון הינו עורך דין אשר הוא לא רק עורך דין אלא גם מוסמך לחתום על מסמכים שונים, והוא מעין תחליף לאיש מקצוע בבית המשפט. ולמה צריך את זה? כי לא תמיד אפשר להביא את איש המקצוע לבית המשפט, לדוגמא רופא שלא יכול לוותר על ניתוח בו הוא משתתף, והאישור הנוטריוני הינו מעין תחליף לעדות והוא מוצג בבית המשפט כראיה לכל דבר.

עורך דין נוטריון – מקצוע בפני עצמו.

נשאלת השאלה: האם כל עורך דין שנביא יוכל לחתום לנו על אישורי נוטריון? התשובה היא לא ולא! עורך דין שהינו נוטריון חייב להיות אחד שיש לו את האישורים וההסמכות לחתום על מסמכים מעין אלו, והוא צריך להיות עורך דין לפחות עשר שנים. גם אם הוא עורך דין מוכר או שיש לו משרד על שמו וכדומה, עדיין הוא לא יכול לחתום אלא אם הוא קיבל את ההסמכה לכך והוא עבר את השתלמויות הדרושות בשביל לחתום על המסמכים הללו.

מאיפה הוא מקבל את המידע?

עורך דין שהינו נוטריון לא חותם על דעת עצמו על כל מסמך סתם בלי לברר מה העניין. עורך דין כזה צריך לעבור על החומר בצורה מקיפה וטובה ומקרה רפואי הוא דוגמא טובה לכך. במקרה כזה הוא צריך לקבל את כל המסמכים הרפואיים מהרופא וממומחים אחרים, ועם המסמכים הללו הוא יכול לקבל את ההחלטה לחתום. אם מדובר על ילד אשר פונה לעורך דין כזה הוא חייב להציג אישורים שיש לו אפוטרופוסים בכדי לקבל את האישור והחתימה מהעורך דין. מקצוע זה נחשב מקצוע חשוב אשר לא כל עורך דין יכול לעסוק בו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI