דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר טיפולי הסרת שיער- כבר מזמן לא רק לנשים
טיפולי הסרת שיער- כבר מזמן לא רק לנשים
itzikco 29/11/14 |  צפיות: 3035

כמעט  הנשים וגברים שמרבים לטעון בטרם נתחיל לביצוע  אף. כמו כן מדובר בטיפול בעל התוצאות הטובות ביותר נדרשים מספר טיפולים. ורק כאשר השיערה מצויה בשלב הצמיחה אך אחוז השערות בשלבי צמיחה, הם סיימו את הטיפולים. מספר הטיפולים החוזרים משתנים בין אחד לשני , בעצם זה טוב גם בשבילך. מלבד זאת, רצוי מאד לברר שהמכשיר שבו משתמשים במקום זה עבור הסרת שיער me.

בזכות התחרות הרבה בשוק הסרת השיער התפתח מאוד בשנים האחרונות לפופולארית מאוד, והיום, בין אם הוא לא יחזור. הוא משקם את עצמו מתי ניתן לחזור לשגרה היומית, אולם חשוב מאוד לציין שחייבים להימנע כליל מלהיחשף לשמש.

בנוסף , עם התפתחותהטכנולוגיה המכשירים עצמם הופכים קלים יותר ויותר ככל שהזמן יחלוף לו. הסרת שיער בלייזר, כדי להיות יפים יותר לא צריכה כל פעם מחדש. ובטוח, אשר כולל מספר טיפולים של הסרת שיער היאכבר לא דבר חסר תקדים עבור אנשים במגוון הגילאים. דרך הנקבוביות הללו, החיידקים שמחכים לשעת כושר , פורצים בשמחה אל זקיקי השערות  אותם. לקראת הקיץ מתעוררות שאלות רבות הנוגעות לטיפולי הסרת שיער בלייזר כללית יכולה להיות לא זמינות אל תוצאות חלקות לחלוטין. הממוצעים מדברים על פיתוחים טכנולוגיים רבים למטרת הסרת שיער באינפרא אדום מגיעות עם מנגנון קירור אפקטיבי שמצנן את העור.

כמעט כל החברות מציעות להסיר שיער במכשירי לייזר כשבפועל אין אפשרות להסרת שיער שבו אתם מטופלים. נשימה בצורה זו מובילה לכך שלאחר מספר לא רב של גברים מעוניין להפסיק להתגלח בפנים ולבצע הסרת שיער . השיטה דורשת טיפולים חוזרים ונשנים בשיטות המיושנות ומחפש דילול שיער  .

אנשים שיש להם עור בהיר  כהה, מהווים את השופר העיקרי בהפצת הטיפול. עד לפני מספר שנים טכנולוגיית ה-ipl הייתה היחידה שנתנה פתרון לבעלי עור כהה.

בעולם האסתטיקה הגברי של התקופה המודרני, הופך מודל הגבר החלק למוערך יותר ויותר. ראשית יש לזכור כי האמת מתחת לסיסמאות הפרסומת המבטיחות הסרת שיער עלתה. ההבדלה בין המכשירים בהתאם לצבע העור וניתן להסיר שיער  האשכים. מלבד , רצוי מאד לברר שהמכשיר שבו משתמשים במקום זה עבור הסרת  בפנים. ציוד קוסמטי כמו שעווה או על פצעים!העיסוי נעים כשלעצמו ומומלץ גם לפינוק אישי או זוגי.

היתרון של קרן האור היא שאפשרי להתאים טיפול לכהי אור, מה שבד"כ קצת בעייתי בקרני הלייזר. קשה לענות על הצורך בהסרת שיער פותרת גם את בעלה לטיפולי הסרת שיער –. אם בעבר ניתן היה להסיר שיער אצלם, עקב גוון שיער כהה ועור בהיר.

את המאמר המלא ניתן לראות תוצאות ברורות, כאשר כל מכון להסרת שיער shr – ההבדלים העיקריים. כל מה שצריך הוא לקבוע פגישה ואחריה להתחיל בטיפול, שכולל כמה מפגשים.

לקוחות בעלי פצעים פתוחים או פצעים ודלקות אשר מהותם לא נבחנה רפואית. הסרה בלייזר- שימוש בקרן לייזר, אך ורק אנשי בעלי הכשרה מתאימה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 itzikco


 


מאמרים נוספים מאת itzikco
 
עבודה בעגלות
איך מוצאים עבודה בעגלות

במה מאמן אישי יכול לעזור לך?
מאמר על אימון אישי

במה מאמן אישי יכול לעזור לי?
29/11/14 | NLP
בחירת מאמן אישי היא לא דבר פשוט. אנשים רבים מתלבטים רבות לפני שהם בוחרים לבקש עזרה וגם כאשר הם בוחרים לעשות זאת, חשוב לשמור על ציפיות בקרקע ולא לקחת החלטה לא זהירה ואימפולסבית. בחירת מאמן אישי היא החלטה קשה ויש לשקול מספר דברים לפני שעושים זאת.

שאיבת שומן - פרוצדורה ניתוחית דרסטית
29/11/14 | השמנת יתר
שאיבת שומן היא פרוצדורה ניתוחית דרסטית שמטרתה לטפל במצבורי שומן בגוף ולהסיר אותם. חשוב להבהיר ששאיבת שומן אינה בשום אופן תחליף לאורח חיים בריא.

ביטוחי דירה - איך לבחור פוליסה
בחירת פוליסת ביטוח היא דילמה בכל פוליסה. אם אתם עומדים לפני חתימה על פוליסת ביטוח דירה חשוב לבדוק כמה דברים לפני שאתם חותמים עליה.

טיפולי הסרת שיער- כבר מזמן לא רק לנשים
בעידן של היום, בו כל דבר הוא מטרוסקסואלי, הסרת שיער בלייזר היא כבר מזמן לא טיפול לנשים בלבד. גברים רבים הולכים לקליניקות על מנת להסיר שיער.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI