דף הבית אימון אישי אימון עיסקי ייעוץ עסקי הכרחי לטובת העסק
ייעוץ עסקי הכרחי לטובת העסק
ברטה חני 26/11/14 |  צפיות: 3977

יש לשים את הדגש האם מדובר בעסק שטרם קיים, באחד שכבר קיים ונתקל בקשיים או למעשה מדובר במקרה קריטי של הצלת עסק לפני פשיטת הרגל על מנת לדעת איך להיערך לפרויקט. כמובן שהדבר האידאלי הוא לבצע ייעוץ עסקי טרם פתיחת העסק וכך ניתן להתחיל את הדרך בצורה נקייה תוך הובלתו בנתיב מסודר ובטוח שתואם לו במיוחד.

 

כאשר מחליטים להקים עסק בתחום מסוים אשר יש לכם בטחון כי אתם שולטים בו ויודעים אותו על בוריו, זה עדיין לא אומר שהעסק שלכם ישרוד ובטח שלא מבטיח הצלחה. אז רגע לפני שאתם שמים את כל החסכונות שלכם ויוצאים למסע של הקמת עסק, וודאו כי אתם ערוכים לכך ויודעים לנתב בתוך הדרך העקלקלה והתובענית זו. חשוב ללמוד את הנושא ולהבין את השוק ואת הפוטנציאל הטמון בכל אחד מהתחומים בענף אליו המקום משתייך.

 

ייעוץ עסקי – מי צריך את זה בכלל?

 

לכל עסק, קטן וגדול, תמיד יש מה לשפר וכך יהיה ניתן לגדול ולהרחיב אותו בתחום בו הוא עוסק. לכל מי שמעוניין לפתוח עסק קטן ובינוני או כבר בעל עסק, כדאי להתייעץ עם המומחים בתחום ולמצוא את האיזון הנכון למנהל ולעסק על מנת להפחית ממנו את העומס על ידי ארגון מחדש של תחומי האחריות.

 

כל מנהל צריך להבין ולזכור – לא ניתן לבצע הכל לבד. קיימים מגוון רחב של תחומים אשר יש למנות אחראי מטעם המנהל עליו ואשר הוא יוריד את העול מכתפיו של המנהל, כי לא יכול להיות שאדם אחד יעשה את כל העבודה. כמו כן במידה ויש בעסק מספר עובדים, כדאי לבדוק כי חלוקת העבודה היא נכונה ומאוזנת ובצורה זאת לאפיין את התפקיד של כל עובד על פי עקרונות שתואמים את הצפיות המשותפות שלכם. באמצעות ייעוץ עסקי תוכלו לעשות סדר בבלאגן ולצמוח מהמקום הזה, תוך שיפור ההתנהלות אשר באופן ישיר משפיע על איכות המוצר שאתם מספקים והלקוחות ירגישו זאת מיד.

 

כמו כן, יש להפריד בין התחום של מכירה ושיווק לבין התניית שירות או אספקת המוצר ולשאול את עצמנו מי עושה מה? מפני שכל עסק צריך שיווק והשאלה היא האם יש מספיק כוח אדם לשם כך, או לחלופין האם יש לך לעסק את הידע המקצועי על מנת להביא אליו לקוחות? כל אלו שאלות הכרחיות שכדאי לשאול את עצמנו במידה ואנחנו בעלי עסק או מעוניינים לפתוח עסק בעתיד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ברטה חני


 


מאמרים נוספים מאת ברטה חני
 
ייעוץ עסקי הכרחי לטובת העסק
הקמת עסק היא החלום של אנשים רבים, אשר מרגישים מסיבות שונות שזהו המקום שלהם להתפתח ולצמוח ממנו, אך העובדה כי הנכם בעלי בטחון בידע מקצועי בתחום שלכם ומלאי אמביציה – לא אומר בהכרח כי אתם יודעים לנהל את העסק. ייעוץ עסקי הוא דבר הכרחי לכל עסק, בכל תחום ובכל גודל, על מנת ללמוד על החולשות של המקום, לטפל בעניינים הכספיים, לטפל בחלוקת התפקידים בחברה ועוד, וכך לצאת לדרך חדשה ויציבה.

עוברים דירה עם עבודות מנוף
07/11/14 | תעשייה
פעולת העברת דירה, בית עסק או מפעל היא פעולה מורכבת ואתם צריכים לידכם חברה מקצועית אשר תבצע את העבודה בבטיחות, ביעילות ובמקצוענות. בנוסף, היא צריכה לתת את הדעת על זמני העברה ולתת פתרונות בשטח לעבודות מנוף במידה ומדובר בציוד כבד לנשיאה או הרמה לגובה רב.

משאבות חום אינוורטור
משאבות חום אינוורטור הן כיום אמצעי החימום המתקדם ביותר בעולם והדבר לא מפתיע אודות וליכולתן. הן מספקות אוויר חם / קר בצורה נעימה תוך איוורור לשמירה על סביבה נעימה ולא יבשה כמו מערכות חימום אחרות, ובנוסף בעל יכולות לספק גם מים חמים ללא המתנה וללא הגבלה.

כלי עבודה חשמליים – בעלי חיבור חשמלי או נטענים?
עולם הכלי עבודה השתנה מאוד בשנים האחרונות, והיום ניתן למצוא יותר ויותר מכשירים אשר פועלים על ידי הטענה במקום חיבור לנקודת חשמל עם כבלים מארכים וללא הפעלת מאמץ כפי שהכרנו עם מכשירים מכניים.

נהנים בקיץ עם מיזוג אוויר צ'ילרים
עולם הקירור והחימום עבר מהפכות רבות וכיום לא קיים המקום בו אין משתמשים במיזוג אוויר, ועקב השימוש התכוף במערכות לקירור עלו בהתאם גם הוצאות החשמל ובזבוז האנרגיות. צ'ילרים הם האופציה החסכונית ביותר הקיימת היום והם שינו את עולם הקירור כפי שהכרנו אותו עד כה.

מעמיס טלסקופי – למה הוא משמש
17/07/13 | רכב
מעמיס טלסקופי נועד לשאת משקלים כבדים ומכאן שמו. למעמסי זרוע שנעה בצורה אופקית ואנכית. להפעלת מעמיס טלסקופי נדרשת תעודת הכשרה לכך. משמש לעבודות הנדסיות שונות, עבודות בניין, חקלאות ועוד.

כסאות גלגלים ממונעים מהם ולמי הם מיועדים?
כסאות גלגלים ממנועים הם קלים יותר לתפעול עקב המנוע אשר מניע אותם. בכסאות מזג זה המשתמש לא מפעיל לחץ על הידיים. בעזרתם ניתן לנוע בדרכים משובשות יותר ולאו דווקא במשטחים ישרים, מאפשרים למשתמש לטייל ולקיים אורך חיים רגיל.

מנעולנים – מתי אנו זקוקים להם?
מנעולנים מקצועיים ואמינים מאוד קשה למצוא. חשוב מאוד לבדוק את בעל המקצוע ולקבל המלצות על המנעולן אשר אנו מזמינים לבתינו. אסור לשכוח שהמנעול אשר בדלת הכניסה שלנו הוא הגורם המפריד בינינו לבין בחוץ והמנעול הוא זה שמשרה בנו ביטחון לשהות בבתינו ללא חשש. מנעולן מיומן ואמין יספק את השרות במהירות כשכל הכלים הנדרשים עומדים לרשותו. זכרו – בדקו וקבלו המלצות על מנעולנים אמינים אשר עושים את עבודתם במקצוענות!

מהו עוסק מורשה ומה מומלץ בעת פתיחת עסק?
עוסק מורשה זוהי האלטרנטיבה הנוחה והפשוטה ביותר בעת הקמת עסק. הרבה יותר קל לפתוח עסק כעוסק מורשה מאשר כחברה, גם תהליך הפתיחה קל יותר וגם אם חלילה ייכשל קל מאוד לסגור את העסק. מצד שני, עוסק מורשה הוא הרווח ביותר. לפני פתיחת עסק חשוב מאוד להיוועץ עם יועץ מס ולקבל את ההחלטה הנכונה לפתיחת העסק, עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה.

כל מה שרציתם לדעת על מעמיסים טלסקופיים
29/05/13 | רכב
מעמיסים טלסקופיים מהווים חלק מציוד מכני הנדסי. תקפידו של המעמיס הטלסקופי הוא לשאת עומדים גדולים ומיועד לאתרי בניה, לעבודות עפר וכל העבודות ההנדסיות למניהן. למעמיס זרוע טלסקופית אשר נועה בשני מישורים, אופקי ואנכי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI