דף הבית עסקים תעשייה עוברים דירה עם עבודות מנוף
עוברים דירה עם עבודות מנוף
ברטה חני 07/11/14 |  צפיות: 4186

רכשתם דירה חדשה בקומה שמינית או הגשתם חלום ולאחר שנים רבות קניתם את הפנהאוז? סביר להניח שהיתרונות לכך רבים מלמנות אותם,השקט, הפרטיות, הנוף והאוויר הטוב הוא רק חלק מזה. אך יש גם חיסרון – איך מעבירים את הציוד שלכם לשם, כולל המיטה החדשה והארון העתיק שירשתם מסבתא? כמובן שתרצו למצוא פתרון אשר יגרום לכך שכל חפציכם יועברו בצורה תקינה ושלמה, מבלי לפגום בהם או להוות להם נזק מסוים. הפתרון לכך הוא עבודות מנוף אשר מציעות שירותים של העברת דירות, בתי עסק ומפעלים ויודעים להתמודד על סוג כזה של עבודה.

בכל סיטואציה של העברת דירה נמצא את עצמנו באופן אוטומטי מזמינים מובילים אשר יבצעו את פעולת העברה, שכן לנו אין את הציוד או היכולת לבצע עבודות מסוג זה אשר דורשות מיומנות וכלים מויחדים. העברת דירה היא דבר מורכב ולא פשוט כלל, והדבר נהיה בעייתי עוד יותר כאשר מדובר על מעבר מדירה או אל דירה גבוהה או על ציוד כבד במיוחד וכאשר אין פתרון אחר חברת ההובלה תעזר במנופים על מנת להשלים את העבודה. לדוגמא הרמת פסנתר או מקרר הוא דבר בעייתי מאוד ובמקרה הזה יש צורך במכשיר חיצוני אשר ירים אותו מהקרקע אל הקומה הרצויה, משום שמדובר בציוד שאינו נכנס אל מעלית ואין דרך אחרת להעביר אותו פרט לעבודות מנוף.

שיקולים בבחירת חברה ההובלה

לאור העבודה כי רוב האוכלוסייה בארץ נמצאת בשטחים עירוניים, ישנה דרישה גדולה לפתרונות העברת חפצים ונשיאתם לקומות גבוהות. מדובר בבעיות שלא נתקלנו בהם טרם עידן המודרניזציה של הבנייה, משום שעד אז סגנון הבנייה התאפיין בבתים נמוכים או בבתים פרטיים. המנוף הוא כלי העזר היחידי אשר יכול לסייע במצב של בנייה לגובה באמצעות הרמה של משקלים כבדים במיוחד ויכולים להגיע עד לנשיאה של כמה טונות.

בחירת החברה אשר תבצע את העבודה היא החלטה חשובה ביותר. על החברה להתמחות בעבודות מנוף ולוודא כי היא מכירה את נהלי העבודה ועובדת על פי כללי הבטיחות הדרושים. כמו כן, צריכה להיות בעלת עובדים מקצועיים אשר בנויים לבצע את העבודה ביעילות ובזהירות. חשוב לוודא כי היא נותנת מענה ועומדת בלוחות הזמנים אשר קבעתם מראש וכי לציוד שלכם יש ביטוח מפני פגיעה או גניבה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ברטה חני


 


מאמרים נוספים מאת ברטה חני
 
ייעוץ עסקי הכרחי לטובת העסק
הקמת עסק היא החלום של אנשים רבים, אשר מרגישים מסיבות שונות שזהו המקום שלהם להתפתח ולצמוח ממנו, אך העובדה כי הנכם בעלי בטחון בידע מקצועי בתחום שלכם ומלאי אמביציה – לא אומר בהכרח כי אתם יודעים לנהל את העסק. ייעוץ עסקי הוא דבר הכרחי לכל עסק, בכל תחום ובכל גודל, על מנת ללמוד על החולשות של המקום, לטפל בעניינים הכספיים, לטפל בחלוקת התפקידים בחברה ועוד, וכך לצאת לדרך חדשה ויציבה.

עוברים דירה עם עבודות מנוף
07/11/14 | תעשייה
פעולת העברת דירה, בית עסק או מפעל היא פעולה מורכבת ואתם צריכים לידכם חברה מקצועית אשר תבצע את העבודה בבטיחות, ביעילות ובמקצוענות. בנוסף, היא צריכה לתת את הדעת על זמני העברה ולתת פתרונות בשטח לעבודות מנוף במידה ומדובר בציוד כבד לנשיאה או הרמה לגובה רב.

משאבות חום אינוורטור
משאבות חום אינוורטור הן כיום אמצעי החימום המתקדם ביותר בעולם והדבר לא מפתיע אודות וליכולתן. הן מספקות אוויר חם / קר בצורה נעימה תוך איוורור לשמירה על סביבה נעימה ולא יבשה כמו מערכות חימום אחרות, ובנוסף בעל יכולות לספק גם מים חמים ללא המתנה וללא הגבלה.

כלי עבודה חשמליים – בעלי חיבור חשמלי או נטענים?
עולם הכלי עבודה השתנה מאוד בשנים האחרונות, והיום ניתן למצוא יותר ויותר מכשירים אשר פועלים על ידי הטענה במקום חיבור לנקודת חשמל עם כבלים מארכים וללא הפעלת מאמץ כפי שהכרנו עם מכשירים מכניים.

נהנים בקיץ עם מיזוג אוויר צ'ילרים
עולם הקירור והחימום עבר מהפכות רבות וכיום לא קיים המקום בו אין משתמשים במיזוג אוויר, ועקב השימוש התכוף במערכות לקירור עלו בהתאם גם הוצאות החשמל ובזבוז האנרגיות. צ'ילרים הם האופציה החסכונית ביותר הקיימת היום והם שינו את עולם הקירור כפי שהכרנו אותו עד כה.

מעמיס טלסקופי – למה הוא משמש
17/07/13 | רכב
מעמיס טלסקופי נועד לשאת משקלים כבדים ומכאן שמו. למעמסי זרוע שנעה בצורה אופקית ואנכית. להפעלת מעמיס טלסקופי נדרשת תעודת הכשרה לכך. משמש לעבודות הנדסיות שונות, עבודות בניין, חקלאות ועוד.

כסאות גלגלים ממונעים מהם ולמי הם מיועדים?
כסאות גלגלים ממנועים הם קלים יותר לתפעול עקב המנוע אשר מניע אותם. בכסאות מזג זה המשתמש לא מפעיל לחץ על הידיים. בעזרתם ניתן לנוע בדרכים משובשות יותר ולאו דווקא במשטחים ישרים, מאפשרים למשתמש לטייל ולקיים אורך חיים רגיל.

מנעולנים – מתי אנו זקוקים להם?
מנעולנים מקצועיים ואמינים מאוד קשה למצוא. חשוב מאוד לבדוק את בעל המקצוע ולקבל המלצות על המנעולן אשר אנו מזמינים לבתינו. אסור לשכוח שהמנעול אשר בדלת הכניסה שלנו הוא הגורם המפריד בינינו לבין בחוץ והמנעול הוא זה שמשרה בנו ביטחון לשהות בבתינו ללא חשש. מנעולן מיומן ואמין יספק את השרות במהירות כשכל הכלים הנדרשים עומדים לרשותו. זכרו – בדקו וקבלו המלצות על מנעולנים אמינים אשר עושים את עבודתם במקצוענות!

מהו עוסק מורשה ומה מומלץ בעת פתיחת עסק?
עוסק מורשה זוהי האלטרנטיבה הנוחה והפשוטה ביותר בעת הקמת עסק. הרבה יותר קל לפתוח עסק כעוסק מורשה מאשר כחברה, גם תהליך הפתיחה קל יותר וגם אם חלילה ייכשל קל מאוד לסגור את העסק. מצד שני, עוסק מורשה הוא הרווח ביותר. לפני פתיחת עסק חשוב מאוד להיוועץ עם יועץ מס ולקבל את ההחלטה הנכונה לפתיחת העסק, עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה.

כל מה שרציתם לדעת על מעמיסים טלסקופיים
29/05/13 | רכב
מעמיסים טלסקופיים מהווים חלק מציוד מכני הנדסי. תקפידו של המעמיס הטלסקופי הוא לשאת עומדים גדולים ומיועד לאתרי בניה, לעבודות עפר וכל העבודות ההנדסיות למניהן. למעמיס זרוע טלסקופית אשר נועה בשני מישורים, אופקי ואנכי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI