דף הבית ספורט וכושר גופני ספורט ימי גלישת קייט סרפינג להנאה וכושר
גלישת קייט סרפינג להנאה וכושר
יחי כהן 23/09/14 |  צפיות: 9324

בכול ספורט ובקייט סרפינג בפרט קיימות סכנות, על אחת כמה וכמה כאשר אנחנו נמצאים בים. לימוד קייט סרפינג כולל בחובו פרק נכבד על נושא הבטיחות בים, והציוד הנדרש לשמירה על הביטחון שלנו בעת גלישה.

כללים ראשוניים בעת גלישת קייט סרפינג

כאמור הספורט האתגרי קייט סרפינג סוחף אחריו צעירים וצעירים בנפשם, מספיק כושר גופני בסיסי וציוד מתאים על מנת שתהפכו לגולשי קייט סרפינג מקצועיים, כל גלישה תהפוך אתכם לבעליו יכולות נרחבות יותר והאימונים והתרגול הם חלק בלתי נפרד. אולם הים כידוע הינו מקום הפכפך, רוח או שינויי מזג אוויר קל יכול לשנות את פני הים ולהפוך לים סוער מרגוע כמעט בין רגע, על כן עלינו להצטייד בציוד שישמור עלינו בזמן הגלישה ויתרה מכך שיתאים למידותינו. ראשית עלינו לבחור גלשן שיהיה בגודל מתאים למידות שלנו, כאשר יש התאמה בין מידותינו לגודל נוכל להבטיח הנאה מושלמת מתהליך הגלישה בקייט סרפינג. נוסף על הגלשן גם העפיפון צריך להיות בהתאמה מלאה למידות שלנו על מנת להבטיח גלישה חלקה. נוסף על כך חגורת החזה הכבלים ומוט ההיגוי צריכים להיבדק שיהיו תקינים, מומלץ לבדוק לפני כל יציאה.

לימוד קייט סרפינג אצל מומחים

הים הינו הפכפך ולכן כל ספורט אתגרי ובכלל זה גם קייט סרפינג צריך ללמוד בבית ספר שמדריך במקצוענות. ישנה חשיבות לוותק של המורים בבית הספר, ככל שהוותק יותר גדול כך סביר שהשיעורים וניסיון העבר יהיה לטובתנו. המורים לקייט סרפינג לרוב יהיו גולשים בעצמם, עם השנים והניסיון שצברו יש ביכולתם להעביר את המידע במלואו ובאופן איכותי לתלמידים. אולם לא רק על המורים יש לסמוך, יחד עם כך גם אתם עצמכם צריכים להיות קשובים וערניים רק בזכות כך תוכלו להפיק את המרב מגלישת קייט סרפינג. הזמן הטוב ביותר להתחיל ללמוד הוא תקופת האביב ובגילאים של 13 - 14 בכל מקרה יש להתייעץ עם מורי הבית ספר על מנת שתוכלו לדעת אם הקורס מתאים ומה נדרש מימכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחי כהן


 


מאמרים נוספים מאת יחי כהן
 
יותר יפה, יותר מושך, יותר מתקני תצוגה מפרספקס
20/11/16 | צרכנות
קידום מותגים בימינו הפכו למשימה די מורכבת, אנו נדרשים כל פעם מחדש להמציא את הגלגל, מבין כל הפעולות שמבצעים על מנת לקדם ולדחוף מוצר כזה או אחר יש את אולמות התצוגה בה אנו מציגים את המוצרים שלנו או שיש תערוכות ואירועי קידום מכירות

יום הולדת שמח ואפילו יותר מזה
מי לא אוהב לחגוג יום הולדת? אין ילד שלא רוצה את שכולם יכבדו אותו בברכת מזל טוב, יביאו לו מתנות ובכלל ישמחו יחד איתו ביום הולדתו.

פתרונות הצללה לאירוח מושלם בחורף בדיוק כמו בקיץ
20/11/16 | שיפוצים
אנשי שררה, רמי דרג, אריסטוקרטים ובעלי ממון ויכולת אלו הם שנהנו מפתרונות הצללה מימי קדם ועד לפני שנים לא רבות. כיום המצב השתנה לגמרי, פתרונות הצללה בהישג יד של כולם ללא יוצא מן הכלל.

פרגולות מאלומיניום, להוציא את היופי הפנימי
20/11/16 | שיפוצים
פרגולות אלומיניום לא אחת יוצרות לנו הקשר מוטעה של קרירות, מונוטוניות וחוסר עניין אולם בפועל הדברים הפוכים לגמרי. אם בעבר הלא רחוק העדיפו כולם פרגולות עץ או ברזל הרי שעם הזמן הם הבינו כי יש אלמנט משמעותי בבניית פרגולות מחומרים אלו והוא התחזוקה שנדרשת.

למה להתאמץ עם עץ?
עץ הינו חומר גלם מדהים, יפה ומרשים. אין חומר גלם בטבע שמשתווה לעץ מבחינת האסטטיות, המרקם והגוונים, יחד עם זאת על מנת שהעץ יראה במיטבו וישמר לאורך שנים צריך לטפל ולשמר אותו.

למה קופות רושמות לאט לאט נעלמות מן העולם
16/11/15 | ניהול
ראשית דרכם של הקופות הרושמות החלה למעשה על מנת למנוע מעובדי החנות לגנוב כספים, למעשה אותם קופות כלל לא היו רושמות אלא מצלצלות בלבד

שיפוצים ובדק בית
25/08/15 | נדל"ן
רגע לפני שאתם מתחילים בשיפוץ כדאי שתבצעו בדק בית מסיבות רבות אולם הבולטת שבהן היא החיסכון העתידי שלכם בהוצאות. בדק בית מלמד אותנו שלא אחת קורה שנכנסים לעבודות שיפוץ בבית ומגלים בעיות כמו בעיות צנרת, חשמל, ניקוז ורטיבויות

נברשות, האלמנט לעיצוב הבית
עיצוב הבית כידוע הפך בשנים האחרונות יותר ויותר נדרש, למעשה כיום לא בונים בית או משפצים אותו ללא עירוב של מעצב

מנורות בכלל ומנורות בפרט
מנורות הן למעשה גופי תאורה שאליהן מחברים נורות. כיום המנורות משמשות הרבה יותר כאלמנט לעיצוב החלל מאשר כמתקן לנורה עצמה

גופי תאורה מעוצבים, היום יותר מפעם
גופי תאורה מטרתם להכיל נורות מסוגים שונים. לרוב עד לא מזמן הנורות ששלטו בגופי תאורה היו נורות ליבון אולם מאז חל איסור לייבוא של נורות ליבון בהספקים של יותר מ 60W התחזק השימוש בנורות חסכוניות מסוגים שונים כאשר ה CFL הם הסוג הבולט ביותר כיום
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI